Armastus ei hooli aastaajast ehk siis reklaam, aga vajalik ! - Eesti Pulmad, Ideed, Igasugused pulmadega seotud eel- ja järellood, Igasugust

Sisestas Virgo Jaani,

Armastus ei hooli aastaajast.

Üldiselt seostatakse saaremaiste pulmadega pikka liivaranda, päikest ja lillelõhnalist heinamaad. Ehk siis suve. Aga see ei pea alati nii olema. Ka talved on pulmapealinn Kuressaares täis romantikat ja sära.
Suurem osa Eesti pulmasid toimub suvel. On üsna tõenäoline, et pulmas tuleb käia mitu korda suve jooksul. Võibolla isegi mitu korda kuus. Aga millal Sa käisid viimati talvepulmas? Usu, see seisab palju eredamalt meeles nii pruutpaaril kui ka pulmakülalistel.

Pulmapealinn Saaremaa

Vaid luulelises talvepulmas saab pruutpaar pulmakohta saabuda lillevanikutega kaunistatud saanil, mille ette rakendatud hobused. Talvepimedus annab võimaluse muuta iga ruum elava tulega romantiliseks ja õdusaks päise päeva ajal. Korraliku talve lumesillerdus lisab pruudi valgele kleidi erilise helgi. Talviseid pulmi ei maksa peljata. Need võivad olla tõeliselt meeldejäävad. Saaremaal on kõik võimalused muinasjutulise talvepulma pidamiseks.

Pulmapealinn Saaremaa

Kui tahate siiski suvepulma, siis veetke on elu tähtsaim päev ajavahemikus 14.08-14.09.2017 Saaremaal. Veel viimased nädalad on aega, et teha enda pulmapeo broneering just pulmapealinn Kuressaare kampaania raames. Kõigi enne 10.02 broneeringu teinute vahel loositakse 12. veebruaril 13:00 Touresti turismimessil (Pirita messikeskuses) välja üks õnnelik noorpaar, kelle peo kulud katame 3500 euro ulatuses meie. Kõlab uhkelt, eks?

Olenemata sellest, et pulmapealinna loos toimub 12. veebruaril ära, siis Kuressaare hotellide-restoranide soodsad pakkumised Kuressaares oma tähtsündmuse korraldamiseks jäävad kehtima. Tule ütle pulmapealinnas jah.

Tervitades

Virgo
Pulmad.ee

Päises oleva pildi autor on Annika Metsla ja tekstis olevad pildid on T&H Pulmakorraldus.

Lisa kommentaar

Puhas tekst

  • Lubatud HTML- märgendid: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><span>
  • Each email address will be obfuscated in a human readable fashion or, if JavaScript is enabled, replaced with a spam resistent clickable link. Email addresses will get the default web form unless specified. If replacement text (a persons name) is required a webform is also required. Separate each part with the "|" pipe symbol. Replace spaces in names with "_".
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Võite tsiteerida teiste postitusi kasutades [quote] tääge.
  • Veebiaadressid ja e-maili aadressid muutuvad automaatselt linkideks.
  • Automaatne rea- ja lõiguvahetus
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Oled sa tont või inimene ?
15 + 0 =
Lahenda see lihtne matemaatline ülesanne ja kirjuta lahtrisse vastus. Näiteks 2+3 puhul kirjuta vastuseks 5.