Kas pruudikleit saab olla praktiline ka peale pulmapidu? - Kleidid

Sisestas Wedding Boutiqu...,
Blogide kategooria: 

Kas pruudikleit peab pärast pulmi jääma kappi seisma jääma? Või võib see olla siiski ka praktiline ja uuesti kantav ka peale seda ilusat päeva, mil kõik tundub kuidagi liiga kiirelt mööduvat?

Wedding Boutique Natural mõtleb oma kootud ja heegeldatud ning käsitööna valmivaid pruudikleite luues just ka sellele võimalusele, et pruudikleit saaks soovi korral olla kanatav ka peale pulmapidu. Klassikalisema pulmakleidi puhul on hilisem kasutamine ilmselt keeruline, aga Wedding Boutique Naturali loomingut saab vähema või veidi rohkema vaevaga muuta ning pruudikleit muutub kauniks ja ainulaadseks peokleidiks. Nii saab selle kandmisrõõmu taas tunda, aga pruudilik pidulikkus, mis siiski pulmale ainuomane, jääbki sellesse kaunisse päeva. Kindlasti leidub ka WBN valikus selliseid, millega on mõnevõrra keerulisem, aga enamustele salongis olevatele saab juba üsna lihtsalt, tülli ja aluskleidi muudatustega, hoopis uus ilme anda.

Kuna pildid räägivad ikka rohkem kui sõnad, siis on ka käesolevale postitusele lisatud mõned fotod kleidist, mis on peale pulmi teinud läbi muudatused ning teenib oma kaunist kandjat rõõmsalt edasi. Antud juhul läks pruut julgemat teed ja kleidist sai kaks – väike valge kleit, millega on tähistatud ka pulma-aastapäeva ja seelik. Mõnusalt saab mängida ka värviaksentide lisamisega kleidile (tüll, aluskleit, paelad, nööbid) või aksessuaaride näol.

Seega kui meeldib mõte, et pruudikleit võiks olla ka peale pulmapidu kantav, siis Wedding Natural Boutique salong Kunderi 8a hoovis Tallinnas ootab uudistama ja proovima. Osalist valikut kleitidest saab näha ka salongi FB lehel www.facebook.com/weddingboutiquenatural

Kootud pruudikleidist sai peale pulmi seelik

Lisa kommentaar

Puhas tekst

  • Lubatud HTML- märgendid: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><span>
  • Each email address will be obfuscated in a human readable fashion or, if JavaScript is enabled, replaced with a spam resistent clickable link. Email addresses will get the default web form unless specified. If replacement text (a persons name) is required a webform is also required. Separate each part with the "|" pipe symbol. Replace spaces in names with "_".
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Võite tsiteerida teiste postitusi kasutades [quote] tääge.
  • Veebiaadressid ja e-maili aadressid muutuvad automaatselt linkideks.
  • Automaatne rea- ja lõiguvahetus
To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Oled sa tont või inimene ?
4 + 10 =
Lahenda see lihtne matemaatline ülesanne ja kirjuta lahtrisse vastus. Näiteks 2+3 puhul kirjuta vastuseks 5.