Unelmate pulma - 01.08.2008 - meeskonna tänamine (PIKK)

Sisestas Külaline,

Meie pulmapeo meeskond on suhteliselt pika nimekirjaga, aga ma ei tahaks kedagi sealt ka välja jätta. Tänan neist viimset kui üht ja vabandan ette, kui keegi tegijatest siiski ununes. Aga hakkame siis vaikselt puzzlet kokku panema.
Meie meeskond, keda tahaksime südamest tänada:

* HELINA ELIAS, pulmakorraldaja – ilma liialdusteta ütlen, et temal on kõiges selles kõige rohkem „süüd“. Meie koostöö temaga algas oktoobrist 2007.a. Vahetasime tõesti sadu meile, hiljem ka telefonikõnesid. Kui raamid ja suurpilt olid valmis juba endal, siis Helina kaasamine tähendas tohutut detailsust ja pisiasju, mis lõppkokkuvõttes muutsid selle pulmapeo selliseks nagu ta oli.
Ideid tuli Helinalt nagu „Vändrast saelaudu“ – kasutame lilleseadjaid, kes kaunistavad tseremooniakohta (ma ei unusta seda iialgi, et minu abielu registreerimisel imbub pidevalt ninna mu lemmiklille lõhn – liiliad. Nad olid pandud seadesse tseremooniakohta kahe kõrge postamendi peale) ja peokohta (kaunistatud oli meie hobukaarik; teerada, mida mööda liikusime puu istutamise juurest peokohani; vahuveini- ja tordilaud; pruutpaari vahuveinipokaalid; peokoha taladel olid paela otsas pihlakad ja viljapead; salvrätikud viljapeaga ja kogu söögilaud ja peoruum ning noorpaari kämping). Lilleseadjate tööst sai aimu kogu õhtu käigus jooksvalt, sest kõiki detaile kohe ei märganud. Järgiti väga kenasti minu palutud lillesorte ja pulmavärvi.
Ja veel Helina ideest - kuna tegu oli grillmajakesega ja järveäärse peokohaga, siis õhtul süüdati õueküünlad ja tõrvikud. Hingematvalt kaunis vaatepilt....
Aga Helinaga koostööd ma nimetaksingi kokkuvõtteks hästi turvaliseks ja meeletult detailseks, mis ei ole raha vääringus kallid, aga loevad ikka tohutult palju. Kui ikka külaline tuleb ja avaldab arvamust, et ta näeb, et profi käsi on mängus, samas ei ole asi ülepakutud, vaid jäädud normaalsuse piiridesse, siis ausalt, teeb ikka südame soojaks küll. Nii et kindlasti ei ole kahju mitte ühestki sendist, mida pulmakorraldaja enda töö eest küsib. Käsi südamel – seda ei saagi rahas mõõta, seda tööd tuleb teha südamega ja tean ja tunnen, et Helina seda tegi.
* PULMALILL OÜ – lilleseaded tseremooniakohas ja peokohas. Nende töö sisust ma kirjutasin juba ka ülal, aga lisaks veel ka seda, et nemad käisid peokohta üle vaatamas ühe korra ja juba neil tekkis visioon, mida ja kuidas teha. Peopäeval nad kaunistasid ära peokoha, siis sõitsid tseremooniakohta, et võtta sealt vastu külaliste lilled ja ka need sättida seadesse peokohas. Tänu sellisele organiseerimisele oli lõpuks kõik fantastiliselt kaunis. Pulmakorraldaja Helina soovitatud.
* KOLM LILLE – OÜ Aita Liiva Lilled – pruudikimp ja rinnanõel. Paremat mind oleks olnud täiesti võõral inimesel raske tabada. See kimp oli midagi erakordset. Mees küll käis ühel korral salongis läbirääkimistel, aga ta suutis 5 minutiga selgeks teha, et on vaja pärleid ja liiliaid ja gerberaid. Ja lõpuks sai kimp ilusaim, mida oskasin oodata. Samuti Helina soovitatud.
* MATI MÕTTUS – fotograaf. Helina idee oli, et pruudikimp üle anda looduses ja kui võimalik, seda ikka ka pildistada. Läbirääkimiste tulemuseks Matiga oli, et tema töö algabki Kadriorust, kus mees annab üle pruudikimbu. Seejärel stuudio (Fotomeister, Tallinna Kaubamaja vastas). Edasi liikusime Tallinnast Paide, et teha ilupilte Paide Vallimäel. Mati idee – keegi võiks Paides pildistamist filmida – saime ka selle teostatud. Ja edasi ikka registreerimine ja kogu õhtu öösse välja peokohas. Ülimalt kannatlik ja absoluutselt professionaalse käitumisega.
* ARVI PILL – video. Oma ala professionaal. Ja sõnu polegi vaja – super tegija. Helina soovitatud!
* MEELIS MUHU – temale kuuluvad erilised tänusõnad. Kohtusime temaga 2 korda, tavaliselt vahetasime meile. Samuti väga kannatliku meelega, väga rahulik, väga intelligentne. Tema hüüdlause on – ühegi pulmakülalise ega pruutpaari ei vaim ega füüsis ei tohi saada kannatada, st ta hoidub alandavatest mängudest ja ülesannetest. Kindlasti ei ole ta pealetükkiv ega närviline. Pulmakorraldaja Helina soovitatud – super!
* BAD ORANGE – meie pulmabänd. Hetkel teada-tuntud „Suvereporterist“, aga Eestimaal üha rohkem tuntust koguv. Tantsuplats täitus juba esimese bändi loo ajal, milleks oli „White wedding“ ja tühjaks või hõredaks ei jäänud see kordagi. Kõik rokkisid. Ja said tantsida ka veidi vanemad inimesed. Tagasiside 95 % külalistelt positiivne ja veel rohkemgi.
* TOOSIKANNU PUHKEKESKUS – meie peokoht. Siin võiks kirjutama jäädagi. Milline suhtumine ja suhtlemine. Hobukaarikuga sõit puu istutamiseni, kus kõik juba valmis ja mis kõik edasi tuli, vahuveini serveerimine ja kogu laua katmine, teenindus, toidud... Leidsime selle koha ise tänu Pulmad.ee-le, käisime sügisel kohapeal, nägime järve ja grillmaja, saunamaja, kämpinguid ja ma teadsin – mina sellest kohast ei loobu. Pulmadest on möödas hetkeks paar päeva, ja ma olen enda valikuga 101 % rahul. Väga, väga vastutulelikud, sõbralikud ja asjalikud tegijad.
* A-LIM – meie pulmaauto Excalibur. Meil oli päris palju erisoove ja ma ei kuulnud kordagi kedagi hädaldamas, et ei saa või ei tee. Suurimad tänud ka meie autojuhile, kes meiega koos hobukaarikut ootas ja lilleneiudega tegeles (2- ja 4- aastased tüdrukud).
* MARIKA MARTIN – abielu registreerija. Väga südamlik. Ajas pisara silma juba esimesel kohtumisel avalduste esitamisel. Ja tema südamlikkus jätkus ka 01.08. Julgen väita, et 75 % meie külalistest nuttis, nägin seda, kui ruumi äiaga koos sisenesin ja ta mu peigmehele üle andis. Nutmist nägin ka siis, kui tseremoonia oli lõppenud ja algas õnnitlemine. Ikka veel pühkis mõni pisaraid, nende seas oli ka meesterahvaid. Marika tseremoonia ja tema meeskonna muusika valik oli lihtsalt sõnulseletamatult kaunis.
* BONAPARTE – pulmatort. Nägi väga uhke ja luksuslik välja. Eriti tahaks tänada KAIRE PREDE, kellega suhtlemine oli lihtne ja meeskondlik. Pulmakorraldaja soovitatud!
* TIINA PULLERITS – pulmaküünal. Mina leidsin internetist pildi, et sellist tahan. Edastasin pulmakorraldajale ja lõpuks saime veel võimsama.
* SALONG PÄRL – pruutkleit. Lasin endale päriseks õmmelda. Olen eelnevates postitustes seda salongi kiitnud. Kleit püsis seljas 15 h, ei olnud ebamugav, vaid lihtsalt fantastiline. Olin kauneim pruut...
* TALLINNA KAUBAMAJA – peigmehe ülikond. Moenõustaja SIRJE TUISK. Peigmees nägi väga, väga šikk välja.
* ILUSALONG FELICIA – aadressiga Pronksi 7/9. JUUKSUR KATRE OJAMÄE ja kosmeetik KAJA. Soeng ja meik püsisid 3 päeva. Ei raatsinud ära pesta ja kuna maal pidu jätkus, siis sobis ideaalselt. Nii palju komplimente, et sa oled üks kaunemaid pruute, keda on nähtud... Ja niimoodi umbes 160 korda, sest külalisi oli 80 ja seda kõike korrutati...
* ILUSALONG LOOTOS – maniküür ja kosmeetik (kulmude ja ripsmete värvimine keemiliselt).
* ANNILILL – kutsed ja vanemate tänukaardid ning kutse töö juurde stendile. Kutsete tagasiside oli eranditult kõigilt väga, väga positiivne. Selliseid polnud keegi näinud.
* AIRI JUUR – tantsuõpetaja. Käisime 3* õppimas peotantse. Mõjus väga hästi ja me saime oma avavalsi/mix looga super hästi hakkama.
* SANGLA JA MATI KULLAÄRI – Sanglast abielusõrmused ja Matist kullast kaelakett. Näevad väga kenad välja.

Sai suhteliselt pikk etteaste, aga nagu ma mainisin, mitte kedagi neist ei oleks saanud välja jätta.
TEILE KUULUVAD MEIE KÕIGE SUUREMAD KUMMARDUSED JA TÄNUD.

Pilks76
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 21:13
Re: Unelmate pulma - 01.08.2008 - meeskonna tänamine (PIKK)
4 August, 2008 - 08:55

Palju toredaid inimesi, kes teevad oma tööd hingega ja pulmapidu ongi täiuslik.
Nüüd jääb soovida vaid õnnelikku abielu:)

liisbet
Kasutaja liisbet pilt
Võrgust väljas
Liitus: 22 Aug 2007 - 20:40
Re: Unelmate pulma - 01.08.2008 - meeskonna tänamine (PIKK)
4 August, 2008 - 16:44

Aita mind! Kes moodustavad ansambli Bad Orange? Ma tahan tuvastada ansambli nime, kes ka ühes pulmas mängis, kus külaisteks olime ja seal laulsid kaks meest Suisapäisa koorist.

little
Re: Unelmate pulma - 01.08.2008 - meeskonna tänamine (PIKK)
4 August, 2008 - 17:54

Ansambel Bad Orange - Kalmer Neidla, Erkki Reimann, Riivo Torstenberg, Sven Schmeiman.
http://www.badorange.ee/EST/tegelased.html

liisbet
Kasutaja liisbet pilt
Võrgust väljas
Liitus: 22 Aug 2007 - 20:40
Re: Unelmate pulma - 01.08.2008 - meeskonna tänamine (PIKK)
5 August, 2008 - 11:43

Aitähh, see jah ikka mingi muu bänd. Lihtsalt need Suisapäisa omad mängisid ka White weddingut :)

musu
Võrgust väljas
Liitus: 7 Okt 2006 - 17:45
Re: Unelmate pulma - 01.08.2008 - meeskonna tänamine (PIKK)
5 August, 2008 - 14:15

vinge, et Sul kõik korda läks. mul korraldajat taga ei olnud, siiski paljud külalised räägivad tänaseni, et kauneim ja südamlikuim registreerimine ning vingeim pulmapidu, kus nad eales viibinud ;)

little
Re: Unelmate pulma - 01.08.2008 - meeskonna tänamine (PIKK)
5 August, 2008 - 21:30

Jah, Sinu pulmapeo kommentaare olen isegi mina kuulnud, kuigi ma ei tunne Sind :)
No loodetavasti räägivad minu külalised meist sama :)

musu
Võrgust väljas
Liitus: 7 Okt 2006 - 17:45
Re: Unelmate pulma - 01.08.2008 - meeskonna tänamine (PIKK)
5 August, 2008 - 22:05

ah!? misasja :D kust Sa kuulsid?:DD
ja küll nad räägivad, miks nad ei peaks. tegijad vaid 1 väike osa sellest päevast, tähtsaim ikka pruutpaar ja küll teie juba oma külalistele meelde jääte ;))