Lehekülge ei leitud

Aga äkki need sobivad?
Abi seast otsimine
  1. Külalised ! Külalised ? KÜLALISED!!!

    … No vot, kirjutamise tuju ja põhjust ikka ka, sest sellel aastal juba palju pulmi seljataga ja olen ikka 100% aus, kui … kõige rohkem Eesti pulmaisadest muuskeelseid pulmi) et see probleem tekiks soomlaste, taanlaste, norrakate, rootslaste, …

    Virgo Jaani Pu… - 06/02/2019 - 20:00

  2. Kes peaks pulmade idee ja mõtted esimesena välja tooma - kas pulmaisa või noorpaar?

    … siis nii, et järgnev blogi on kirjutatud aastal 2006, aga ma jätaks ka 2019 aastal kõik nii nagu oli siis - toob mõtte ju paremini …

    Virgo Jaani Pu… - 27/03/2019 - 11:51

  3. Ettemaksudest ja broneermistasudest - ametlik õigusarvamus

    … Teema ise algas siit http://vana.pulmad.ee/foorum/uldine-planeerimise-teema/leping-tegijatega Ja …

    Virgo Jaani Pu… - 11/02/2020 - 11:27

  4. Pulmade korraldamine on 2021 aastal kallim kui varasemalt...Või kas ikka on?

    Pulmade korraldamine on 2021 aastal kallim kui varasemalt...Või kas ikka on? … piire ning isegi kui hinnad tõusevad, siis alles aastal 2022. Fotoboksid - see aasta hindu ei … ala, mis sai covidiga suure löögi ja vaikselt taastub. Probleem selle alaga on see, et nagu ka eelpool mitmes kohas …

    Virgo Jaani Pu… - 21/12/2022 - 00:45

  5. Kurjam, kas keegi suurt pilti ka vaatab ehk kes vastutab kogu pulma eest?

    … sest kuigi sündmus on teine, on ka seal see nn suure pildi probleem üleval. Aegajalt jäetakse ära ka pulmaisa …

    Virgo Jaani Pu… - 21/03/2019 - 13:16

  6. Kolm põhjust, miks abieluga oodata ja neli, et olete valmis!

    … ettejuhtuvaga, kartes üksindust, ei ole lahendus. Probleem on enda hindamises ja väärtustamises. Hindate …

    Carmen Kähr - 08/02/2021 - 17:59

  7. Pulmad erinevatel aastaaegadel - plussid ja miinused!

    … ilmselt ka teavad, siis pulmade kõrghooaeg jääb igal aastal vahemikku mai - september.  Sel ajal peetakse …

    Carmen Kähr - 15/03/2021 - 01:31

  8. 10 Küsimust pulmaisa ja õhtujuhi Tõnis Milling'iga

    … ? Endine koolivend palus 2001 aastal, et kas sooviksin olla ta pulmaisa. Olin koolis olnud …

    Carmen Kähr - 27/10/2019 - 18:37

  9. Pulmamess "Eesti Pulmad 2020" oli suurim pulmamess üle aegade!

    … parimad kohti, kus sellist messi teha. Mõned üksikud probleemid, mis lahendati kohapeal ning mõned üksikud … aga nüüd ma seda teen. Oodates kõiki järgmisel aastal messile - kuupäeva avaldame varsti ning võimalik, …

    Virgo Jaani Pu… - 10/07/2021 - 21:21

  10. St. Petersbourg 5* Tallinna vanalinnas

    … teineteisega koos olemiseks. St. Petersbourg on 2014 aastal täielikult renoveeritud superior klassi väikehotell … vanalinna südames, raekoja platsi läheduses. 2014 aastal valis TripAdvisor St. Petersbourg hotelli Eesti …