Lehekülge ei leitud

Aga äkki need sobivad?
Abi seast otsimine
  1. Pulmatransport - mida silmas pidada valikul?

    … on võimalik hobustega sõita. Kui pulmapaik asub ikka 100+ km kaugusel, siis ilmselt see hea mõte ei ole, ei … , aga saab ka nii, et hobused transporditakse kuhuiganes peokohta. Kui soovite pulmakalessi kasutada üleüldse transpordivahendina peokohta, siis peaks kindlasti läbi rääkima …

    Carmen Kähr - 17/03/2020 - 14:59

  2. Mängud pulmades ehk kust alustada pulmamängudega?

    … kehtib heade pulmaisade puhul ja sellisel juhul peaks olema 100% kindel, et asi toimib. Ja reegel on - leppige … on kõige keerulisem asi noorpaaridega suhtlemisel. Jah, 100% kõik on nõus võtma teie ideed omaks ja tegema … registreerimisega, laulatusega, noorpaari saabumisega peokohta või kirikusse või laulatuse kohta. Kõik, mis …

    Virgo Jaani Pu… - 22/01/2021 - 15:27

  3. Kurjam, kas keegi suurt pilti ka vaatab ehk kes vastutab kogu pulma eest?

    … paremini ka planeerida tordi sissetoomise. Pulmaisa oleks 100% osanud öelda, et kas on vaja seda nö ettevalmistamist … ei olnud rahul ühe DJ hinnaga, see oli liiga kallis (umbes 100 eurot kallim kui teine) ning võttiski odavama. … täiesti rumal, aga ma olen ju teinud teie juures 100 inimesega nii, et mahtusid kõik ära - esimesele korrusele …

    Virgo Jaani Pu… - 21/03/2019 - 13:16

  4. Ettemaksudest ja broneermistasudest - ametlik õigusarvamus

    … Teema ise algas siit http://vana.pulmad.ee/foorum/uldine-planeerimise-teema/leping-tegijatega Ja …

    Virgo Jaani Pu… - 11/02/2020 - 11:27

  5. 10 asja pulmades, mis mulle, kui pulmaisale, meeldivad

    …  palju asju, mida ma ei saa viia kolmandale korrusele või 100 meetri kaugusele sauna või jätta lihtsalt peosaali … siis ei toimi alati). 4. Kui peokoht tunneb oma peokohta  - oi kuis meeldib, kui peokoht teab, palju tema … kui ta käitub kuningana. 1. Kui mul on võimalus peokohta jõuda juba eelmine õhtu ja oma asjad …

    Virgo Jaani Pu… - 25/03/2019 - 10:40

  6. Millal alustada pulmade planeerimist?

    … peate ka seda, et pigem teete vastuvõtu kui peo - peokohtadega on keeruline ja sama ka erinevate esinejatega, … saate valida samuti ükskõik mis kuu, väike kartus on, et kohad mis on seotud mingite kohalike suuremate sündmustega …

    Virgo Jaani Pu… - 21/12/2022 - 00:57

  7. Pulmade planeerimine ehk 7 sammu Ideaalse pulmapeoni!

    … Täpselt nii ka pulmade puhul. Kui teil on väljamõeldud 100 erinevat plaanipunkti, siis ainult 20 nendest annavad … teie pulmade lõpptulemusele juurde. Valige nendest 100-st enda jaoks 20 kõige tähtsamat ning kontsentreerige … pulma, siis keskenduge nendele 20-le tegevusele, mitte 100-le. Ja miks just pruutidele - sest pruudid muretsevad …

    Virgo Jaani Pu… - 21/12/2022 - 00:49

  8. Kolm põhjust, miks abieluga oodata ja neli, et olete valmis!

    … on elul ka veel omad plaanid, aga abielluma peaksime siiski inimesega, kes pole mitte ainult romantiline partner meie …

    Carmen Kähr - 08/02/2021 - 17:59

  9. Pulmadega seotud kohad üle Eesti

    Pulmadega seotud kohad üle Eesti Autor … tahate ise midagi lisada - saate kommentaaridesse lisada kohad, mida tahate ka kaardile paigutada. Punased - toonekure pesad Sinised - lahedad kohad traditsioonideks Rohelised - hea autodega parkida, …

    Virgo Jaani Pu… - 28/01/2019 - 10:12

  10. Lilledest ja paberitest OÜ

    … kuni pruudikimbu ja dekoratsioonideni. Lisaks tulen peokohta teile appi, et te ei peaks muretsema üleliigsete …