Lehekülge ei leitud

Aga äkki need sobivad?
Abi seast otsimine
  1. Ettemaksudest ja broneermistasudest - ametlik õigusarvamus

    … Teema ise algas siit http://vana.pulmad.ee/foorum/uldine-planeerimise-teema/leping-tegijatega Ja … öeldakse üles pulmakorraldaja poolt lepingu rikkumisel või mõnel muul seadusest tuleneval alusel (korralise … tuleb tasu maksta pärast käsundi täitmist või käsundi täitmiseks antud tähtaja möödumist ja …

    Virgo Jaani Pu… - 11/02/2020 - 11:27

  2. Millal alustada pulmade planeerimist?

    … pole võimalik ennast vabaks saada kas siis töökohast või leida normaalse hinnaga pileteid). Peokohtade valik on … aga neid pole palju. Mõned üksikud väga head pulmaisad, ansamblid, fotograafid ja videograafid on …

    Virgo Jaani Pu… - 21/12/2022 - 00:57

  3. Mängud pulmades ehk kust alustada pulmamängudega?

    … 4 mängu ju... Mul kukkus karp lahti, et tõsiselt või...Et kui ma täna kasutan sama asja tegemiseks rohelist … aga palun ärge öelge, mis nad tegema peavad. Kõik pulmaisad, keda ma tean ja kellega ma olen suhelnud, on … laulatusega, noorpaari saabumisega peokohta või kirikusse või laulatuse kohta. Kõik, mis peab olema …

    Virgo Jaani Pu… - 22/01/2021 - 15:27

  4. Kes peaks pulmade idee ja mõtted esimesena välja tooma - kas pulmaisa või noorpaar?

    … idee ja mõtted esimesena välja tooma - kas pulmaisa või noorpaar? Autor Virgo … kirikus tegevuse välja, kas peigmees ootab altari juures või kas äkki peaks hoopis pruut koos isa/venna/pojaga … Teema Pulmaisad- ja emad Pulmaplaneerimine ja …

    Virgo Jaani Pu… - 27/03/2019 - 11:51

  5. Palju maksta tegijale ? Kuidas maksta tegijale ?

    … ei saa teisele kunagi öelda, et mis on see õige hind. Või mis on hind, mis tuleb maksta tegijale. Aga mida saab öelda, on see, et kuidas noorpaar võiks ühte või teist hinda vaadata ning juba ise otsustada palju ta … Teema Pulmaisad- ja emad Pulmaplaneerimine ja …

    Virgo Jaani Pu… - 27/03/2019 - 15:14

  6. 10 küsimusele vastab portree- ja pulmafotograaf Maaris Puust

    … see kõik algas.... 2. Kas on sul ka keegi eeskuju või kas sa õppisid oma tegevust/teenust seda kellegi … see honorar peaks katma ja kuidas vaadata kas see on suur või väike) ? Hinna kujundab töö iseloom ja töö … hea. Meie tegijaid tellitakse ka mujale maailmasse: pulmaisad, bändid, foto- ja videograafid. Alati on …

    Carmen Kähr - 17/11/2019 - 13:05

  7. Kurjam, kas keegi suurt pilti ka vaatab ehk kes vastutab kogu pulma eest?

    … järelevalveks ja kui pulmaisa võetakse, siis paljud pulmaisad ei saa pulmajärelevalvega hakkama kohe kuidagi. … kuidas keegi meie headest pulmaisadest üldpilti vaatab või pulmad ülesse ehitab. Samuti vaatavad enamus … Kui vaid torditegija oleks helistanud pulmaisale või kui natukenegi mõelnud suurele pildile, siis oleks …

    Virgo Jaani Pu… - 21/03/2019 - 13:16

  8. Fiona Weddings

    … Ma olen kohal sündmuste algusest kuni tordi serveerimiseni või kauem, tagades, et kõik sujuks ladusalt. Minu kogemus … floristikani. PULMAD VÄLISMAAL Imeline Santorini või seiklusrikas Dubai? Välismaal pulmade korraldamine …

  9. Pulmad.ee Aasta Tegija 2022 - võitjad on teie ees!

    Pulmad.ee Aasta Tegija 2022 - võitjad on teie ees! Autor … Pulmad.ee Aasta Tegija 2022 hääletus on läbi ning võitjad on selgunud. Kokku anti kõikdele tegijatele … Pulmad.ee Aasta Tegija 2022 PULMAISAD - JUHAN KRULL Pulmad.ee …

    Virgo Jaani Pu… - 18/02/2023 - 12:00

  10. Pulmade planeerimine ehk 7 sammu Ideaalse pulmapeoni!

    … juurde, kes on varem pulmi korraldanud - näiteks vanemad või sõbrad. Ja ma olen aegajalt märganud, et see … ja ainult - teie ootused peavad täituma, mitte tuttavate või sõprade või vanemate. Ja kallid pruudid...palun arvestage …

    Virgo Jaani Pu… - 21/12/2022 - 00:49