Otsime pulmaisa/-ema pulma 9. septembriks

üks postitus / 0 uut
MeriliJ
Võrgust väljas
Liitus: 1 Juuni 2017 - 10:49
Otsime pulmaisa/-ema pulma 9. septembriks
1 Juuni, 2017 - 11:15

Tere

Meil elukaaslasega on pulmad planeeritud 09. septembril Pärnus. Oleme inimese otsingul, kes soovib meie pulmapeo läbiviimisega tegeleda. Kuna tegijaid on palju, siis otsustasin postitada siia, et huvilised saaksid ise ühendust võtta. Lihtsustamaks otsustada, kas olete meie mõttekaaslased ja me kõik saaksime positiivselt meeldejääva kogemuse, lisan mõned soovid ka. Kuna me oleme oma elus ainult ühes pulmas käinud ja see polnud ka traditsiooniline Eesti pulm, siis me ei tea tegelikult pulmatraditsioonidest kuigi palju. Ent selles oleme kindlad, et ise me 100% traditsioonidekohast pulma ei taha. Meiega on võib-olla mõnel pulmakorraldajal seetõttu lihtsam, mõnel jälle keerulisem. Soovime tasakaalu ja eelkõige, et külalistel oleks lõbus. Paindlikkus on samuti oluline märksõna. Ei soovi pulmakorraldajat, kes liialt sahmerdab ja ei suuda oma harjunud kavast väljapoole mõelda. Oleme üldiselt rahulikumapoolsed ja meie pulmade südamesoov on see, et kellelgi poleks igav, aga samas oleks kõigil tegevuste vahel ka hingetõmbepause- hea tasakaal ja pingevaba õhkkond on eesmärgiks. Külalisi on kokku 40 ringis.

Kui tunnete end huvitatud olevat, võtke julgelt ühendust meiliaadressil merili.jakobson [at] gmail.com. Lisage ka oma soovitud tasu-(vahemik).

Lisa kommentaar

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Puhas tekst

  • Lubatud HTML- märgendid: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><span>
  • Each email address will be obfuscated in a human readable fashion or, if JavaScript is enabled, replaced with a spam resistent clickable link. Email addresses will get the default web form unless specified. If replacement text (a persons name) is required a webform is also required. Separate each part with the "|" pipe symbol. Replace spaces in names with "_".
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Võite tsiteerida teiste postitusi kasutades [quote] tääge.
  • Veebiaadressid ja e-maili aadressid muutuvad automaatselt linkideks.
  • Automaatne rea- ja lõiguvahetus
Pilt kommentaari juurde
Failid peavad olema väiksemad kui 64 MB.
Lubatud failitüübid: png gif jpg jpeg.
CAPTCHA
Oled sa tont või inimene ?
8 + 11 =
Lahenda see lihtne matemaatline ülesanne ja kirjuta lahtrisse vastus. Näiteks 2+3 puhul kirjuta vastuseks 5.