Lehekülge ei leitud

Aga äkki need sobivad?
Abi seast otsimine
  1. Ettemaksudest ja broneermistasudest - ametlik õigusarvamus

    … Teema ise algas siit http://vana.pulmad.ee/foorum/uldine-planeerimise-teema/leping-tegijatega Ja õigusarvamuse võtsime advokaadibüroolt Kraavi & Partnerid ja veel … põhjusest. Näiteks olukorras, kus sõlmitakse leping pulma korraldamiseks ca 1 aasta ette, tasutakse ettemaks …

    Virgo Jaani Pu… - 11/02/2020 - 11:27

  2. Pulmad.ee Aasta Tegija 2022 - võitjad on teie ees!

    … Pulmad.ee Aasta Tegija 2022 PULMAISAD - JUHAN KRULL Pulmad.ee …

    Virgo Jaani Pu… - 18/02/2023 - 12:00

  3. Millal alustada pulmade planeerimist?

    … alustate hilja, ärge seadke endale eesmärgiks ideaalset pulma. Selgituseks see, et lihtsalt, mida paremaid pulmi … siis ka vägagi kenasti. Ja see 1 kuu on mul alati meeles ühest vaidlusest vist oma 6 aastat tagasi ühe … aga neid pole palju. Mõned üksikud väga head pulmaisad, ansamblid, fotograafid ja videograafid on …

    Virgo Jaani Pu… - 21/12/2022 - 00:57

  4. Pulmade eelarve kalkulaator

    … palun andke siin samas all kommentaarides teada ning me otsime, miks on erinevus. Nagu alati keegi ei taha keskmist pulma ega ka kallist pulma, kõik tahavad soodsat. Aga soodne pulm on soodne …

    Virgo Jaani Pu… - 21/08/2021 - 21:18

  5. Kes peaks pulmade idee ja mõtted esimesena välja tooma - kas pulmaisa või noorpaar?

    Kes peaks pulmade idee ja mõtted esimesena välja tooma - kas … Teema Pulmaisad- ja emad Pulmaplaneerimine ja …

    Virgo Jaani Pu… - 27/03/2019 - 11:51

  6. Mängud pulmades ehk kust alustada pulmamängudega?

    … aga palun ärge öelge, mis nad tegema peavad. Kõik pulmaisad, keda ma tean ja kellega ma olen suhelnud, on … ja tehakse koos noorpaariga ning need tehakse enamasti pulma esimeses pooles ja kõige lõpus, meelt lahutavad … tseremoonia või siis nad abielluvad seaduse ees alles pulma, kui ikka tahavad, et ka pulmas oleks kena …

    Virgo Jaani Pu… - 22/01/2021 - 15:27

  7. Palju maksta tegijale ? Kuidas maksta tegijale ?

    …  - siiani on - ehk siis kütusesöödik) kütusekulu ühest Eesti otsast teise kuidagi üle 30-40 euro. Mina pean … on alati õigus küsida arvet - nii enne kui ka pärast pulma - sest nii on seaduses. ...et kui sa oled … Teema Pulmaisad- ja emad Pulmaplaneerimine ja …

    Virgo Jaani Pu… - 27/03/2019 - 15:14

  8. Filosoofiline Mõtisklus Eesti Pulmatrendid aastal 2019

    Filosoofiline Mõtisklus Eesti Pulmatrendid aastal 2019 Autor … Isiklikult ma nüüd eriline taimetoidu fänn ei ole, aga ühes 2018 aasta pulmas sain ma parimat seeneraguud, mis oli … Ei võeta enam selliseid mehi, kes mängivad pilli, on pulmaisad, on organiseerijad ja on ka toitlustajad. Sest kui …

    Virgo Jaani Pu… - 25/03/2019 - 12:23

  9. Abielusõrmused - kuidas osta ja mida meeles pidada?

    … seotud ühe osapoole tööga, miks üks otsustab kanda ühes käes ja teine teises. Samas on ka üks romantiline …

    Candeo - 18/05/2020 - 11:30

  10. Pulmafotograaf teie pulma ehk kuidas teda valida?

    Pulmafotograaf teie pulma ehk kuidas teda valida? Autor … valgustingimustes, et näha, millised pildid valmivad ühes või teises valguses (valgusolud sel päeval … ja varalised õigused. Autori isiklikud õigused on autori isikust lahutamatud ning ei ole üleantavad. Autori …

    Carmen Kähr - 17/02/2020 - 11:22