Lehekülge ei leitud

Aga äkki need sobivad?
Abi seast otsimine
  1. Kurjam, kas keegi suurt pilti ka vaatab ehk kes vastutab kogu pulma eest?

    … pildi probleem üleval. Aegajalt jäetakse ära ka pulmaisa ja agentuur, sest nende asjadega on esmaselt … järelevalveks ja kui pulmaisa võetakse, siis paljud pulmaisad ei saa pulmajärelevalvega hakkama kohe kuidagi. … mujalt, sest üks teenindaja on pandud kinni tegevuse alla, mis ei ole seotud põhitööga. Kui vaid noorpaar …

    Virgo Jaani Pu… - 21/03/2019 - 13:16

  2. Pulmad.ee Aasta Tegija 2022 - võitjad on teie ees!

    … Pulmad.ee Aasta Tegija 2022 PULMAISAD - JUHAN KRULL Pulmad.ee Aasta Tegija 2022 - Pulmaisa Juhan Krull … 15% Anne Puller, Valga Vallavalitus 13% …

    Virgo Jaani Pu… - 18/02/2023 - 12:00

  3. Millal alustada pulmade planeerimist?

    … Millal alustada pulmade planeerimist? Peale 20 aastat pulmaisana olemist ja pulmadega tegelemist on esmane vastus … asi omal ajal - head pulmad saab organiseeritud ka 1 kuuga (alla selle ei julge ma küll öelda, et saaks) ning kui … aga neid pole palju. Mõned üksikud väga head pulmaisad, ansamblid, fotograafid ja videograafid on …

    Virgo Jaani Pu… - 21/12/2022 - 00:57

  4. Pulmad erinevatel aastaaegadel - plussid ja miinused!

    … ja higistamine, putukad ning raskus leida pulmakohta, pulmaisa, cateringi jms, sest kõrghooajal tuleb … ette juba vähemalt aasta. 2.KEVAD Kevad on üleüldse alati sümboliseerinud kõige uue algust. Loodus … on samuti see, et kevad ei kuulu pulmahooaja alla ja sellepärast on ka pulmateenuste pakkujatel …

    Carmen Kähr - 15/03/2021 - 01:31

  5. Mängud pulmades ehk kust alustada pulmamängudega?

    … pulmades ehk kust alustada pulmamängudega? Üks Eesti pulmaisa ütles kunagi ühele ajakirjanikule, et tema varamus on 600 mängu. Kui ma siis küsisin selle pulmaisa käest, et räägi lähemalt kuidas sa need 600 … aga palun ärge öelge, mis nad tegema peavad. Kõik pulmaisad, keda ma tean ja kellega ma olen suhelnud, on …

    Virgo Jaani Pu… - 22/01/2021 - 15:27

  6. Kes peaks pulmade idee ja mõtted esimesena välja tooma - kas pulmaisa või noorpaar?

    … peaks pulmade idee ja mõtted esimesena välja tooma - kas pulmaisa või noorpaar? Autor … Tuli mulle täna telefonikõne, et soovitakse pulmaisa. Mina, kui just hooaega lõpetav pulmaisa, ütlesin … Teema Pulmaisad- ja emad Pulmaplaneerimine ja …

    Virgo Jaani Pu… - 27/03/2019 - 11:51

  7. Palju maksta tegijale ? Kuidas maksta tegijale ?

    … kirjutatud aastal 2012), kuid ikka on veel tegijaid (nii pulmaisasi, bände, fotograafe jne jne jne), kes kohe kui … Ning iga mees, kes on võtnud endale äritegemise tee jalge alla, peab sellega arvestama.  Loomulikult, kui raha … Teema Pulmaisad- ja emad Pulmaplaneerimine ja …

    Virgo Jaani Pu… - 27/03/2019 - 15:14

  8. Ettemaksudest ja broneermistasudest - ametlik õigusarvamus

    … Teema ise algas siit http://vana.pulmad.ee/foorum/uldine-planeerimise-teema/leping-tegijatega Ja … makstavat broneerimistasu/ettemaksu. 2. VASTUSED LÄHTEÜLESANDES OSUNDATUD KÜSIMUSTELE 2.1 …

    Virgo Jaani Pu… - 11/02/2020 - 11:27

  9. Pulmade planeerimine ehk 7 sammu Ideaalse pulmapeoni!

    … et see maksab ju kindlalt 1500, 2000, 3000 jne jne eurot. Ma ei taha nende tuju muidugi rikkuda, aga see ilutulestik maksab 700 eurot. Ja kõik. Ja ta ongi tõesti nii vapustav ka selle 700 euroga. Praegu ei ole veel koht öelda, et aga ka see …

    Virgo Jaani Pu… - 21/12/2022 - 00:49

  10. Pulmade korraldamine on 2021 aastal kallim kui varasemalt...Või kas ikka on?

    … umbs 15-20% (toll ja transport) , kui materjal tuleb EUst, siis võiks hind ka samaks jääda. Pulmaisad - hinnatase jääb järgmiseks kolmeks aastaks … jääb samaks. Pole ka palju kuskile minna seal, kui hea pulmaisa honorar on 1000 kuni 1500€ (kuskil seal …

    Virgo Jaani Pu… - 21/12/2022 - 00:45