Lehekülge ei leitud

Aga äkki need sobivad?
Abi seast otsimine
  1. Pulmad.ee Aasta Tegija 2022 - võitjad on teie ees!

    Pulmad.ee Aasta Tegija 2022 - võitjad on teie ees! … võitjatele ja kõikidele osalejatele! Alates aastast 2014 on lubatud kõikidel nominentidel kasutada juba … Pulmad.ee Aasta Tegija 2022 PULMAISAD - JUHAN KRULL Pulmad.ee …

    Virgo Jaani Pu… - 18/02/2023 - 12:00

  2. Ettemaksudest ja broneermistasudest - ametlik õigusarvamus

    … Teema ise algas siit http://vana.pulmad.ee/foorum/uldine-planeerimise-teema/leping-tegijatega Ja … olukorras, kus sõlmitakse leping pulma korraldamiseks ca 1 aasta ette, tasutakse ettemaks näiteks 10% kogu teenuselt … ära ütlema. 2.5 Kuivõrd Eesti Vabariigis kehtib lepinguvabaduse printsiip on nii pulmakorraldajal kui ka …

    Virgo Jaani Pu… - 11/02/2020 - 11:27

  3. Millal alustada pulmade planeerimist?

    … on keeruline ja sama ka erinevate esinejatega, alates pulmaisadest lõpetades fotograafidega.  Aga kui juba … ...6-9 kuud enne pulmi. Põhimõtteliselt vabad käed, saate 90% kõik mis tahate  - natuke kaldub … aga neid pole palju. Mõned üksikud väga head pulmaisad, ansamblid, fotograafid ja videograafid on …

    Virgo Jaani Pu… - 21/12/2022 - 00:57

  4. Pulmad erinevatel aastaaegadel - plussid ja miinused!

    … just sügisel, sest siis hakatakse valmistuma järgmise aasta pulmahooajaks.  Nii nagu on enamuse asjadega, … ning suvel on ka ilmselt suurim võimaluste ja valikute vabadus pulmapeo pidamisel. Suvel on hea pidada pulmi , kui … alla ja sellepärast on ka pulmateenuste pakkujatel kuupäevad vabamad ja pulmi saab korraldada väiksema …

    Carmen Kähr - 15/03/2021 - 01:31

  5. Mängud pulmades ehk kust alustada pulmamängudega?

    … toimib, on vähe. Aga on üks reegel, mis kehtib heade pulmaisade puhul ja sellisel juhul peaks olema 100% kindel, … aga palun ärge öelge, mis nad tegema peavad. Kõik pulmaisad, keda ma tean ja kellega ma olen suhelnud, on …

    Virgo Jaani Pu… - 22/01/2021 - 15:27

  6. Mait Jüriado | M&J Studios

    … Mait Jüriado hinnati 2014 aasta baltikumi parimaks pulmafotograafiks, pildistades aasta parima pulmafoto rahvusvahelisel võistlusel Baltic …

  7. Kuidas küsida hinnapakkumist videograafilt pulma?

    … on antud kuupäev veel vaba. Kuna pulmi planeeritakse ette aasta ning mõningal juhul ka paar, siis sageli populaarseimad kuupäevad broneeritakse kiiresti.  Aeg - samuti …

    Carmen Kähr - 15/02/2020 - 11:57

  8. 10 Küsimust pulmaisa ja õhtujuhi Tõnis Milling'iga

    … ? Endine koolivend palus 2001 aastal, et kas sooviksin olla ta pulmaisa. Olin koolis olnud … Eeskujusid ei ole kunagi olnud, kuna pole teiste pulmaisade tööd pealt näinud. Kui hakkasin seda tööd … väga ei tunne, siis ei ei tea teenuste hindasid. Eks ka pulmaisade puhul on võimalik saada kallimiad pulmaisasid …

    Carmen Kähr - 27/10/2019 - 18:37

  9. Pulmade planeerimine ehk 7 sammu Ideaalse pulmapeoni!

    … pulmade korraldamiseks. Pole neid mina tööle saanud 15 aasta jooksul, arvan, et ka mitte teie. Te peate …

    Virgo Jaani Pu… - 21/12/2022 - 00:49

  10. Pulmad.ee Aasta Tegija 2021 - võitjad on selgunud!

    Pulmad.ee Aasta Tegija 2021 - võitjad on selgunud! Pulmad.ee Aasta Tegija 2021 hääletus on läbi ning võitjad on … ansamblitele, kõige vähem tehnikale. Alates aastast 2014 on lubatud kõikidel nominentidel kasutada juba …