Lehekülge ei leitud

Aga äkki need sobivad?
Abi seast otsimine
  1. Ettemaksudest ja broneermistasudest - ametlik õigusarvamus

    … Teema ise algas siit http://vana.pulmad.ee/foorum/uldine-planeerimise-teema/leping-tegijatega Ja …

    Virgo Jaani Pu… - 11/02/2020 - 11:27

  2. Pulmade planeerimine ehk 7 sammu Ideaalse pulmapeoni!

    … või sõprade või vanemate. Ja kallid pruudid...palun arvestage sellega, et just teie sõbranned on enamasti …

    Virgo Jaani Pu… - 21/12/2022 - 00:49

  3. Minu kallis sõber ja armas pulmakülaline, väike palve sulle.

    … parimad sõbrad ning neid ei ole mul rohkem. Ma palun, et sa tuleksid kohale ja tuleksid kohale … 3 või 5 minutit hiljem. Pigem 30 minutit varem. Ma palun, et kui sa ei saa tulla , siis helista mulle või … sms-i ja ära saada mulle Facebook-i sõnumit. Ma palun, et sa loeksid ka kutset , sest olen selle teinud …

    Virgo Jaani Pu… - 31/05/2020 - 16:40

  4. Mobiilne kokteilibaar ehk intervjuu ühe Eesti tuntuma kokteilimeistri Kristo Tomingasega

    … Mitte küll meelega, aga lihtsalt oli selline päev. Palun siia nüüd 2 sinu arvates parima koketiliretsepti, …

    Virgo Jaani Pu… - 09/03/2022 - 17:25

  5. Pulmatransport - mida silmas pidada valikul?

    … või on vajalik tellida ka ilma autota inimestele transport pulma ja tagasi. Teiseks võiks mõelda, … rikša; takso; sõber viib , või kas üldse on vajalik transport? Mõningad asjad, mida silmas pidada osade … näiteks Tallinna vanalinna. Külaliste transport -  kui otsustate pakkuda ka osadele …

    Carmen Kähr - 17/03/2020 - 14:59

  6. Mängud pulmades ehk kust alustada pulmamängudega?

    … asi toimib. Ja reegel on - leppige kokku raamid, aga palun ärge öelge, mis nad tegema peavad. Kõik … varamus, kuid mitte keegi ei taha kuulda sellist juttu, et "palun mul on selline idee ja palun tee täpselt nii nagu ma sulle ette ütlen". Nope, see …

    Virgo Jaani Pu… - 22/01/2021 - 15:27

  7. Pulmade eelarve kalkulaator

    … hinnaklassi. Kui arvate, et see on täiesti mööda, siis palun andke siin samas all kommentaarides teada ning me …

    Virgo Jaani Pu… - 21/08/2021 - 21:18

  8. Pruudimeik - 5 põhiapsakat ja kuidas neid vältida!

    … nagu sooviksid ja aega ümber teha ka enam ei ole. Seega palun kulutage see väike ekstra raha ja säästke mõned …

    Carmen Kähr - 18/02/2020 - 18:42

  9. Lilled või lillekonto?

    … lõhnad ja näeb välja ilus veel kaua. Kommenteerige palun ka kindlasti, mis teie arvate ja mida teie kasutanud …

    Virgo Jaani Pu… - 05/03/2020 - 10:45

  10. e-Jewels.ee Teemantidega kihla- ja abielusõrmused!

    … saabuvad elegantsetes kinkekarpides. Kõikidele ehtele on transport Eesti-siseselt TASUTA. Kõik e-Jewels’i ehted …