2012 pruudid, mis teil juba tehtud on praeguseks?

118 postitust / 0 uut
Viimane postitus
kjpulmad
Kasutaja kjpulmad pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Märts 2009 - 21:34
2012 pruudid, mis teil juba tehtud on praeguseks?
13 Märts, 2012 - 20:55

Mulle tundub, et väga palju on juba tehtud, otsustatud ja välja valitud, aga terve ports veel tegemata. Mis teil praeguse seisuga broneeritud, ostetud ja ära tehtud on?

ljuza
Kasutaja ljuza pilt
Võrgust väljas
Liitus: 28 Juuli 2007 - 21:01
Re: 2012 pruudid, mis teil juba tehtud on praeguseks?
13 Märts, 2012 - 21:56

He, 2012 pruudid...

rahustuseks teile... meil augustis plaan pidu teha, mitte midagi pole veel ostetud ega broneeritud;) neljapäeval lähme sõrmuseid kaema ja surfan ka mõnes kleidi poes, tehtud on proovikutse ja plaan veel üks varjant teha, peokohaga käivad läbirääkimised kõikides võimalikkudes asjades... fotograafiga samuti;) Kleite tsekkan netis ja ka mehele ja lastele midagi, et oleks mingi nägemus...

palju veel vaja teha aga aega veel on;)

A & J 03.08.2012

Kadri1988
Võrgust väljas
Liitus: 4 Sept 2011 - 15:55
13 Märts, 2012 - 23:32

Meil on pulmad juba õige varsti - 25.mai.
Tehtud on:
Peokoht, pulmaisa, bänd (isegi avalugu on valitud), fotograaf, registreerija, registreerimise koht, pulmaauto, kutsed (vaid mõni üksik on veel laiali jagada), pulmatort, pesu on ostetud, minu kingad on olemas, peigmehe ülikond, muusika registreerimisele. Päevaplaan on ka paigas

Vaja veel teha:
Kleidi õmblemine käib, kimp ja autokaunistus vaja tellida, menüü päris paika, soengu ja meigi aeg vaja panna ja igasugu pisiasju nagu ametimärgid, pulmaküünal jne.

Kadri1988
Võrgust väljas
14 Märts, 2012 - 15:37

Tuli meelde, et sõrmused on ka olemas :D

MerleR
Võrgust väljas
Liitus: 9 Aug 2011 - 11:53
14 Märts, 2012 - 07:12

Pulm 16.06.2012.

Teen listi kes/mis siis olemas ja tehtud :

Olemas on siis: pulmaisa, bänd, fotograaf, majutuskoht, peokoht, toitlustus(menüü paigas), kleit, ülikond, ehted, kingad mõlemale, sukapael, külalisteraamat, kingid vanematele (tänukirjaga), lilleneidudele kleidid, kutsed valmis(ise tegin), suur küünal, lindid autodele, ametimärgid

Vaja siis veel : lilleseadete tegijat, kutsed trükkida ja saata, peokoha dekoratsioon (teen ise), sõrmused valitud, alkohol, ilusalong, pulmaauto (sugulane arvatavasti)

Hetkel ei tulegi kõik meelde :) Eks täpsustan veel hiljem ;)

AJ
Võrgust väljas
Liitus: 4 Nov 2011 - 16:58
14 Märts, 2012 - 22:34

Meil pulm juulis.

Paigas on...
pulmaisa
peokoht
bänd
fotograafid
kleit ja ülikond on pooleli
alkohol on kapis :)
kutsed valmis karbis, sisu veel puudu
nii minu kui mehe kingad olemas
juuksuri kohta uuritud, kuid pole veel paika pannud proovisoengut
tiaara olemas
kaunistuste erinevaid ideid olen proovinud
catering on vist nüüdseks välja valitud, kuid pole veel 100 protsenti kinnitanud(peakski sellega lähipäevil tegelema), see oli ka minu meelest kõige keerulisem osa just erinevate valikute ja hindade tõttu.
sõrmused on kapis ootel ja graveeritud, koos sõrmustepadjaga (aeg-ajalt proovin ikka sõrme :) )
Ehteid ei plaanigi osta, võib-olla ainult käeketi, kuna tiaara niikuinii ja kaelakee kleidiga ei sobi, kõrvarõngad tulevad olemasolevad ja tagasihoidlikud

Võib-olla ka unustasin mõned asjad...

pisipulm
Võrgust väljas
Liitus: 28 Nov 2011 - 09:33
15 Märts, 2012 - 08:36

Meil pulmad juunis ja puudu on sõrmused ja riietus.

charismatic
Võrgust väljas
Liitus: 8 Dets 2010 - 20:52
15 Märts, 2012 - 14:45

juunis on tähtaeg
Täna ostsin kleidiriide ära koos õblejaga, et nüüd tuleb see lõbusam osa.
puudu ei ole midagi, osa asju on veel lahtised nagu kuidas korraldada transport veinile mis on valmimas saksamaal. Ametimärke ei ole ka teinud veel ja lillepoega ei ole ka rääkinud, küll jõuab. Peigmees tegeleb oma riietuse valmisega.
Koht, bänd, toastmaster, catering (tort ka), make-up, juuksur, sõrmused, kutsed (saadetud), lauakaardid, menüüd, fotograaf, buss, hotell, kingad, aksessuaarid, vein, tänukingid vanematele jne on olemas/bookitud.
Kõik on kontrolli all :)

Õnne
Võrgust väljas
Liitus: 12 Juuni 2011 - 19:14
15 Märts, 2012 - 15:00

Põhimõtteliselt on ka minul kõik vajalik olemas ja tehtud. Kuid nüüd kirjutan natukene ka välja sellest teemast - äkki. Aga probleem kutsetega, lasin teha ühel isikul, kuid juba alguses vaatasin ühe teise kutseid ja need olid nagu nii võrratud. Otsustasin ikka teise kasuks. Nüüd on aga läinud nii, et kutsed valmisid väikse defektiga ja ei ole päris need. Kurvaks teeb, ei teagi...kas peaks tellima uued ja teisest kohast või neelama alla selle jama. Samas on mees avaldanud arvamust, et topelt maksma me ei hakka..:(

pisipulm
Võrgust väljas
16 Märts, 2012 - 08:07

Võta tegijaga ühendust. Kui ikka defektiga, siis tema peab need ka korda tegema. Mingi garantii ju peab andma.

a-ruudus
Kasutaja a-ruudus pilt
Võrgust väljas
Liitus: 15 Jaan 2012 - 13:46
15 Märts, 2012 - 19:20

Mul on paljud asjad oma peas välja mõeldud, aga teostus puudub.
Koht on olemas, toitlustus tellitud. Joogid puudu.
Minu kleit olemas, mehel ülikond puudu.
Praegu kutsete tegemine päevakorral ja sõrmuste tellimine samuti.
Väikeseid meeneid otsin, mida siis pulmas mängudel anda auhindadeks.

Väga oli abiks pulmaisaga kohtumine - kes andis palju ideid, mida praegu siis tasapisi teostan.

Oehh puudu ju veel pulmaauto, fotograaf ja oi kui palju veel.

Meie päev 28.07.2012

pisipulm
Võrgust väljas
16 Märts, 2012 - 08:09

Aga mina pean hakkama uut meikarit ja juuksurit otsima. Oli juba kindel olemas ja räägitud ja eile sain kirja, et kuna juunis on filmivõtted, siis ei saa kindel olla, kas sellel päeval on vaba. Raske oli seda õiget leida ja nüüd vaja uus otsida.

pruutpaar
Võrgust väljas
Liitus: 14 Okt 2011 - 07:59
20 Märts, 2012 - 06:34

pulmad on 21.aprill-kuu aja pärast :P. olemas on kõik peale peigmehe riietuse ja vanemate kingituste :)

pisipulm
Võrgust väljas
20 Märts, 2012 - 08:26

Meikar ja juuksur leitud, sõrmused vaja tellida ja nüüd veel laste ja mehe riietus osta lisaks minu kingadele aga seda teeme arvab, et alles mais, kuna siis suvine kaup väljas ja valik suurem. Ei taha nimelt pojale ja mehele ülikonda.

MerleR
Võrgust väljas
20 Märts, 2012 - 14:46

Pulm 16.06.2012

Sain täna pandud paika jumestuse ja juuksuri kellaajad ja koha.
Lähen salongi Bonnibell Tartus.

Kadri1988
Võrgust väljas
20 Märts, 2012 - 19:37

Ohhoo, mul plaanis samas kohas soeng ja meik teha. Aega pole veel kinni pannud, aga usun, et selle nädala jooksul saab sellega ka korda.

MerleR
Võrgust väljas
28 Märts, 2012 - 15:34

Mida varem sa aja kinni saad panna seda parem on .
Mul endal pulm 16.06 ja panin aja kinni varakult ja sain ka juba proovijumestuse ja soengu aja kirja.

Kadri1988
Võrgust väljas
28 Märts, 2012 - 16:25

Juba pandud :) Usun, et jään rahule, sest ma olen seal ennegi lasnud pidulikku soengut ja meiki teha.

Proovimeigi teen siis, kui fotograafiga proovipiltide tegemise kokku leppime, siis on vast kõige parem. Proovisoengu aega ka veel ei pannud, tahaks nii teha, et mu kallim soengut ei näeks, et tal ikka ka mingi üllatus oleks.

briidz
Võrgust väljas
Liitus: 28 Aprill 2011 - 09:38
20 Märts, 2012 - 21:06

Pulmad 20.juuli
Meil on olemas:
Registreerimise koht
Peokoht
Toitlustus (vaja ainult kindel menüüd paika panna)
Kondiiter, kes tordi teeb
Pulmaisa
Fotograaf
Bänd
Paaripanija (vaja kokku saada)
Kutsed (neile vaja vaid vahelehed trükkida ja ümbrikusse pista)
Kohakaardid
Juuksur
Meikar
Maniküürija, pediküürija
Kleit (õmblemine maikuus)
Kingad (peaksid saabuma selle nädala jooksul)
Sõrmusepadi
Alkoholist pool on lahendatud (veinid olemas, viin ja šampus puudu)
Tantsuõpetaja

Veel vaja:
Mehe riided (ülikond, särk, lips, kingad, pesu)
Ehted
Madalad kingad mulle
Fotonurga aksessuaarid
Lauakaunistused (õnneks välja mõeldud, teen ise)
Pulmaauto (peaaegu lahendatud)
Tordilabidas ja nuga
Šampuseklaasid, meile endile
Sõrmused (töö vaja sisse anda)
Lindid autodele
Lindid ametimeestele
Lint kurepesale
Karp kinkide jaoks
Lillekorv
Külalisteraamat
Tänukaardid/kingitused külalistele
Pildiraamid vanemate kingituse jaoks
Nime saatmiseks vajalikud asjad (laegas, siid, klaasitükk, õhupallid)
Oksjonikraam ja auhinnad
Palju printimist vajavat materjali - pulmaviinadele sildid, ametimeeste käskkiri, pulmalaulikud, istumisplaan)
Pruudipärg ja uuele peiule kübar
Pulmavalss plaadil
Küünal
Väljamõtlemist vajav materjal (viktoriin jm võistlused)

Uhh. Kui nüüd kõik kirja sai, siis tundub neid tegemata asju ikka kolepalju. Neli kuud veel aega, loodetavasti saame hakkama.

Meie kaunis päev 20.07.2012

janzzu
Võrgust väljas
Liitus: 3 Märts 2011 - 13:36
21 Märts, 2012 - 21:06

He
Meil pulmad 6.juuli tehud on vaid kaardid ja ka registreerimise kuupäev on paigas sealt saab ka tellida viiuldaja registreerimisele. Peo pidamise 2 koha vahel veel otsustamata. Nii et meil veel väga palju teha. Lillekimp ja maha rinnalill tuleb sõbranna käest ja autokaunistus äialt. Kõik muu vaja veel korraldada.

monsake
Kasutaja monsake pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Jaan 2012 - 21:00
22 Märts, 2012 - 21:03

Nii, ..
pulmad on 25.08.12 - seega kuupäev paigas. Laulatuseks kirik välja valitud ja hetkel koos mehega leeris käimine.
Tänaseks tehtud:
kleit + kingad
ülikond
koht
toitlustaja
fotograaf
Kõik muu veel tegemata. Kutseid on plaanis hakata tegema aprill-mai. Kõik vajalikud lilled arvatavasti mais. Igal juhul veel väga palju teha :) Loodetavasti jõuab ilusti.

It`s always seems impossible until it`s done ;)

retzu
Võrgust väljas
Liitus: 21 Veebr 2012 - 16:30
26 Märts, 2012 - 18:42

Meil siis pidu juulis, ja tundub nagu kõik oleks tegemata :D

Käivad allles läbirääkimised kiriku ja peokoha suhtes, toitlustus tuleb peokohast. Kleit on valitud, tuleb ainult ära osta. Videomehega läbirääkimised.

Fotograaf olemas, lilleseadja olemas

Seega tundub, et mitte midagi pole kindel :D

Sinust ja minust saab meie - kõige ilusam aeg elus :)

3sisters
Võrgust väljas
Liitus: 24 Jaan 2011 - 17:40
27 Märts, 2012 - 14:01

Meie pidupäev augustis ja sooviks küsida, et kel plaanis kiriklik laulatus - kas olete juba pastori jutul käinud ja kuupäeva broneerinud? Kui pulmad augustis, siis kuna peaks jutule minema?Kas on veel vara või paras aeg?

kjpulmad
Kasutaja kjpulmad pilt
Võrgust väljas
28 Märts, 2012 - 14:17

Meie pulmapäev on ka augustis ja oleme juba kirikuõpetaja ja leeriõpetaja jutul käinud. Arvan, et mida varem seda parem:)

Suska
Võrgust väljas
Liitus: 31 Märts 2012 - 02:04
2 Aprill, 2012 - 13:00

Meie pulm ka augustis ja pastori jutule minek juba sel nädalal plaanis. Mida varem paigas, seda kindlam endal ju :P

ziret
Võrgust väljas
Liitus: 30 Jaan 2012 - 09:58
27 Märts, 2012 - 22:31

Mina rääkisin pastoriga juba detsembris. Ütlesin kuupäeva, edasi suhtlesime maili teel. Kaks kuud tagasi saatsin laululehed ja tema poolt saadetud laulatuse programmi "muudatuse"- mida mina tahan ja milliseid salme ja mida tahan välja jätta. Muidugi mina olen ka sellline frukt, et ei taha asju viimasele minutile jätta. Tahan, et kõik oleks võimalikult vara teada ja pärast poleks mingit mõttetut tõmblemist.

Meil on kõik enam-vähem olemas, puudu vaid:
minu kingad,
auto
veinid

Kadri1988
Võrgust väljas
29 Märts, 2012 - 13:37

Oeh, kui ma enne sain öelda, et muusika registreerimisele on olemas, siis nüüd tuli välja, et ikka ei ole. Nii, et mu unistus neljast viiuldajast lendas vastu taevast :S

kjpulmad
Kasutaja kjpulmad pilt
Võrgust väljas
30 Märts, 2012 - 13:34

Teen siis ka väikese vahekokkuvõtte sellest, mis meil praeguseks tehtud on:
1. Külaliste nimekiri on peaaegu valmis (mõnda külalist veel kaalume kas kutsuda lisaks praegustele ja mõnda kaalume välja ka jätta)
2. Eelarve on osutunud esialgsest suuremaks, aga üritame nüüd jääda meie kohendatud eelarvesse
3. Laulatamiseks on broneeritud kabel mere ääres ja käime leeris ning kirikuõpetaja tuleb meile Saaremaalt. Lilleneiud on otsustatud.
4. Pulmapidu toimub kabeli lähedal Vihula mõisas, ettemaks on tehtud ning paar korda oleme käinud ka kohapeal asju arutamas, plaanis veel minna.
5. Pulmaisa on välja valitud ning kohtumisel jättis väga sümpaatse mulje. Saame veel korra kokku juuli alguses ning enne seda paneme päevaplaani kokku.
6. Pulmapäeva kava on tehtud, vajab veel kohendamist siin seal, aga põhiline on paigas.
7. Fotograaf on broneeritud, leping sõlmitud, ettemaks tehtud ning korra oleme kokku saanud. Kevadel plaanis kihlussessioon.
8. Videograaf on broneeritud, esialgne visioon soovidega on paigas, ettemaksu teeme täna ära ja kohtume umbes kuu pärast.
9. Viiuldaja ja klaver on broneeritud kabelisse, Üllatusesineja broneeritud, DJ broneeritud koos tehnika ja valgustega. Varsti saadame ka oma soovilood.
10.Toitlustamine toimub Vihula mõisa poolt, kevadel plaanis sõita proovisöömingule, et ikka kõik ära maitsa ja selle põhjal otsustada menüü.
11.Lilleseadjatest on meil mitu varianti kelle vahel siiani otsustame, soovin kohtuda enne. Visioon on täpselt olemas kaunistustest (meil tulevad enamuses lõikelilled klaasvaasides laudadele ja suurtes kõrgetes lillepostamentides kabelisse ja peosaali erinevatesse nurkadesse ja tülli ja lillepallid ning seadetest on vaid minu pruutkimp ka peigmehe rinnalill).
12.Juuksur on välja valitud, hetkel üritame mu juukseid õigesse tooni saada ja ravida. Varsti plaanis proovisoeng
13. Meikar välja valitud, juunis teeme proovimeigi (ta on kunagi mulle meiki teinud ja jäin väga rahule, sellepärast siis valisin)
14.Külaliste istumisjärjekord on otsustatud.
15. Peigmehele on olemas smoking (juurde veel vaja osta särk, kikilips, vöö, mis käib pükste ülaosasse ja kingad)
16. Kleidi otsustasin õmmelda lasta, valitud disaineriga on kokku saadud, joonistas minu kirjelduste järgi täpselt sellise kleidi nagu peas olin unistanud ja kusagilt ei leidnud. (varsti plaanis minna koos kangaid vaatama).
17. Alustasin ka tervisliku toitumise, vitamiinikuuri ja trenniga ning koorisin nahka, et seda päevitamiseks ette valmistada. Nüüd plaanis kord nädalas solaariumit külastada.
18. Tellisime ära ka kuumaõhupallid ja õuelaternad.
19. Eile ostsin ära pehmed valged sussid peopäevaks, mis lähevad kasutusse südaööl väsinud jalgade tarbeks.
20. Ema ostis mulle reisilt ära pika, suvise ja veidi piduliku kleidi pulmapeole järgnevaks hommikuks.

Tundub, et väga palju on juba tehtud, aga palju veel tegemata:
1. Tort on veel välja valimata (tean välimust ja sisu, aga ei suuda otsustada tegijat).
2. Hobukaariku tellime Vihula kaudu (peab veel üle küsima ja ettemaksu tegema).
3. Kutsed, kohakaardid, menüükaardid, istmeplaani ja sildikesed kommilauale tahaks ise teha, aga pole veel otsustanud
4. Meie slaidishow teeb mu ema, aga veel vaja palju pilte sinna valida.
5. Tekst kutsele on enamvähem valmis, vaja lõpuni valmis mõelda.
6. Valsitundides hakkame käima juunis
7. Valsilugu ei suuda otsustada.
8. Palju väikeseid asjakesi on veel vaja osta: sukapael, pesu, sukad, juukseehe(loodan et kleididisainer teeb), klaasvaagnad ja kommipurgid, kommid, shampuseklaasid, sõrmusepadi vm, pulmaküünal, kabeliküünlad, lilleneiude korvid, korvikesed kingitud lilledele, minu kingad, ehted, toolide lipsud, sõrmused (ei ole veel otsustanud kas laseme teha või ostame poest), külaliste meened (arvan, et ostame Vihula ökopoest), ümbrikute laegas vm, pulmareisi riided, broneerida sviit pruudi ja abiliste sättimiseks (eelmise öö olen seal sõbranna või õega).

a-ruudus
Kasutaja a-ruudus pilt
Võrgust väljas
30 Märts, 2012 - 13:48

Nii tubli oled! Super!

briidz
Võrgust väljas
2 Aprill, 2012 - 11:18

Tore, et mainisid pehmeid valgeid susse! :)
Tekkis kohe kujutluspilt, kuidas ma pärast pidu väsinult need jalga torkan ja hambaid pesema suundun :D

Pisipulm - lilla on ka meie teemavärv ja mina toon seda esile oma pruudikimbus ja peigmehe lips ning rinnakaunistus tuleb lilla. Lisaks sõrmusepadi ja muud pisidetailid. Lauakaunistused tulevad valged ja lillad, samamoodi kohakaardid. Kutsed said ka lilla paelaga.
Värviliste kingade peale mõtlesin isegi, mulle see idee meeldib, aga kuna ma ise ka suht suure jalaga (nr 41), siis ei hakanud üldse otsimagi. Kindlasti välismaa e-poodides on suurem valik numbreid, Eestist vist üsna tulutu otsing.
Minu kingad said igatahes valged. Kuna aga mul plaanis veel registreerimise ajaks osta madalad rihmikud, siis tegelikult need võiks küll lillad olla. Kui ma muidugi kuskilt leian ilusaid ja oma numbriga...

Jaanika12
Võrgust väljas
Liitus: 23 Nov 2011 - 14:23
8 Juuni, 2012 - 18:48
briidz wrote:

Tore, et mainisid pehmeid valgeid susse! :)
Tekkis kohe kujutluspilt, kuidas ma pärast pidu väsinult need jalga torkan ja hambaid pesema suundun :D

Pisipulm - lilla on ka meie teemavärv ja mina toon seda esile oma pruudikimbus ja peigmehe lips ning rinnakaunistus tuleb lilla. Lisaks sõrmusepadi ja muud pisidetailid. Lauakaunistused tulevad valged ja lillad, samamoodi kohakaardid. Kutsed said ka lilla paelaga.
Värviliste kingade peale mõtlesin isegi, mulle see idee meeldib, aga kuna ma ise ka suht suure jalaga (nr 41), siis ei hakanud üldse otsimagi. Kindlasti välismaa e-poodides on suurem valik numbreid, Eestist vist üsna tulutu otsing.
Minu kingad said igatahes valged. Kuna aga mul plaanis veel registreerimise ajaks osta madalad rihmikud, siis tegelikult need võiks küll lillad olla. Kui ma muidugi kuskilt leian ilusaid ja oma numbriga...

Tallinna Vanalinnas on selline poeke nagu VivianVau, kust leiab ilusaid ja just värvilisi kingi suuruses 35-45 :) Mina sain sealt omale superkenad rohelised kingad oma pulmadeks:)

pisipulm
Võrgust väljas
31 Märts, 2012 - 17:28

kjpulmad- sul ikka päris palju tehtud.
Meil kõik lihtne, nagu me ise. Aga mida aeg edasi, seda rohkem ma mõtlen lillale värvile, et kuidas seda aina rohkem esile tuua. Tahaks saada lillasid kingi ja kuna kleit on tagant paelaga, siis mõtlen isegi, et see võiks lilla olla. Aga kuna mul nii suur jala number, siis ei kujuta ette, kust ma omale lillad kingad leian.

kjpulmad
Kasutaja kjpulmad pilt
Võrgust väljas
31 Märts, 2012 - 18:06

Kui ma nüüd ise vaatan siis tundub ka, et päris palju on tehtud. Samas kui arvestada kogu seda aega ja energiat, mis on pulma korraldamise peale läinud siis midagi peaks ikka looma juba küll. Varsti saab aasta sellest kui alustasime planeerimisega:) ehk siis aasta kihlatud.

Äkki saab lillasid kingi tellida. Mulle nii meeldib see värviliste kingade idee, sest tegelikult neid ju väga näha ei ole (oleneb muidugi kleidist), aga välguvad nii armsalt ja muidugi ilupiltidele lisavad kindlasti palju särtsu juurde.

Meie pulmas on võibolla ka mu täditütre sülekoerake.

Olen hakanud mõtlema ka sellele, et lisada veidi kunstlilli peosaali...segada neid eluslilledega. Kas keegi on teinud kunagi nii?kuidas tulemus jäi? Nii väga ikka tahaks romantilisi pojenge veidi peosaali kasutamiseks lisada.

pisipulm
Võrgust väljas
1 Aprill, 2012 - 16:55

Kjpulmad- soovitan mõne floristiga suhelda, kuna neil rohkem kogemusi.
Ma vist leidsin kingad aga nüüd peab mõtlema, et kas julgeb osta netist, kuna ei tea kvaliteeti. Aga 100€ ma kingadele ka panna ei taha.
Mul viimase aja suurim hirm on, et oleme Haapsalus ja siis registreerimisel laua juurde kõndimisel kukub kingakonts alt ära. Kust siis uusi saada? Haapsalus niigi kesine valik.

kjpulmad
Kasutaja kjpulmad pilt
Võrgust väljas
2 Aprill, 2012 - 12:57

pisipulm- Ei murdu sul ükski konts ega küüs, kõik läheb ideaalselt:)
briidz- Ja madalate kingade idee on ka hea kui ma ei taha just kohe peokohta jõudes susse jalga panna :D

Lilla on väga ilus värv, eriti meeldisid mulle Khloe Kardashiani pulmad- neil oli ka lilla pulmavärviks, isegi vist mitut tooni lillad (googelda ja saad päris palju pilte).

Minul oli värviteema ikka väga pikalt peavaluks:) Mõtlesin teha kõik valge ja kreemika siis kaalusin valge ja kuldse kokku panemist ning siis tundsin, et tahan hoopis värvi ja otsustasin valida meresinise ja tumeroosa ning lõpuks oleme jõudnud värvideni mis tunduvad kõige ilusamad ja sobivad ka meie peokoha ning kabeliga kokku- türkiissinine ja roosa (roosa enamjaolt heleroosa, aga mõnes kaunistuses kasutame ka veidi tumedamat roosat). Põhivärviks on siiski valge ning värve kasutame niiöelda efekti pärast ja et kogu pulm oleks veidi lõbusam ning pulmapildid ka vahvamad. Näiteks toolikatted on kõik valged, aga peale paneme õrnad tüllist türkiissinised lipsud. Kutsed on valged aga pael on roosa ning türkiissinise kivikesega. jnejne

briidz
Võrgust väljas
8 Aprill, 2012 - 16:38
kjpulmad wrote:

briidz- Ja madalate kingade idee on ka hea kui ma ei taha just kohe peokohta jõudes susse jalga panna :D

Lilla on väga ilus värv, eriti meeldisid mulle Khloe Kardashiani pulmad- neil oli ka lilla pulmavärviks, isegi vist mitut tooni lillad (googelda ja saad päris palju pilte).

Ma valin madalad registreerimiseks just sellepärast, et meil võib olla seal õues muru peal seismist või käimist ja lihtsalt ettevaatusabinõuna võtan rihmikud kasutusele. Ma ei raatsi oma valgeid kingi pärast muru- ja mullaplekkidest puhtaks hakata küürima. Äkki tahan need veel pärast pulmi maha müüa, siis need peaks ikka piisavalt uued välja nägema ;)

Kadri1988
Võrgust väljas
3 Aprill, 2012 - 22:41

Mõned päevad tagasi oli mul probleem, et registreerimisel pole muusikat. Nüüdseks on probleem lahendatud. Kui kõik läheb plaanide kohaselt, siis siseneme selle loo saatel http://www.youtube.com/watch?v=kYe3CTyiR60. Laulab üks mu koorikaaslane. Ainuke probleem on, et see lugu on nii ilus, et ajab lausa nutma. Aga jah, nüüdseks on siis registreerimise muusika ka korras :)

ljuza
Kasutaja ljuza pilt
Võrgust väljas
3 Aprill, 2012 - 23:28
Kadri1988 wrote:

Mõned päevad tagasi oli mul probleem, et registreerimisel pole muusikat. Nüüdseks on probleem lahendatud. Kui kõik läheb plaanide kohaselt, siis siseneme selle loo saatel http://www.youtube.com/watch?v=kYe3CTyiR60. Laulab üks mu koorikaaslane. Ainuke probleem on, et see lugu on nii ilus, et ajab lausa nutma. Aga jah, nüüdseks on siis registreerimise muusika ka korras :)

Väga hea valik;)

A & J 03.08.2012

Briksu1
Võrgust väljas
Liitus: 11 Okt 2011 - 20:41
9 Juuni, 2012 - 20:27
ljuza wrote:
Kadri1988 wrote:

Väga hea valik;)

Kaunis!

kjpulmad
Kasutaja kjpulmad pilt
Võrgust väljas
4 Aprill, 2012 - 19:50

väga,väga ilus lugu!

Annika_Arthur
Kasutaja Annika_Arthur pilt
Võrgust väljas
Liitus: 27 Märts 2012 - 20:09
9 Juuni, 2012 - 16:17

See on tõesti väga ilus laul!

Sina&Mina 20.07.2012

pisipulm
Võrgust väljas
4 Aprill, 2012 - 17:30

Me siis saime täna hm-st mehele linased püksid. Nii kenad olid jalas. Nüùd vaja õmblejale tellimus teha ja mõelda viisakatele suvistele jalatsitele. Valgete pükste juurde ju musti kingi ei pane ja värvilisi ka meestel ei ole.

pisipulm
Võrgust väljas
5 Aprill, 2012 - 09:24

Meil ei ole pulma värvi. Nimelt eile vaadates järjekordselt fotograafide kodulehti ja sealseid ulmapilte, siis avastasin, et lilla on päris popp värv. Nüüd ma ei ole enam kindel, et kas tahan lillat. Samas roosa mulle ka ei meeldi. Mõtlesin kollase peale ja kollased kingad oleksid mul võtta aga kas kollane jääb piltidel ilus? Kas ta liiga silmi pimestav ei ole? Oh kui raske. Samas kuna meil pulm on täitsa suvine. Linased riided, siis sobiks kollane ja roheline nagu valatult aga rohelist nagu ka eriti ei taha. Ei sobi meile. Kuigimroheline mulle väga meeldib ja lemmikuks värviks.

kjpulmad
Kasutaja kjpulmad pilt
Võrgust väljas
5 Aprill, 2012 - 10:56

Mina tegin nii, et kuna ei suutnud välja valida seda ühte lemmikut värvi siis on meil pulmavärve lausa kaks ning põhivärviks on valge nagu pulmade puhul ikka. Alguses kaalusin kuldset, aga kuna peokohas on küünlajalad ja lühtrid hõbedased ja ise armastan ka pigem valget kulda siis neid värve miksima ei hakanud. Seejärel tahtsin midagi õrna ja kabeliga sobivat (kabel on meil valge ja sinine-mere stiilis) ning mõtlesin valida sinise, aga kuna tavaline sinine on igav ja minu suureks õnneks on kabelitoolid värvitud türkiissinise moodi pigem siis saigi meie pulmavärviks türkiissinine.
Sinna kõrvele oli juba lihtne valida (kuna lilli pole türkiissiniseid), lillede järgi siis sai teiseks värviks roosa. Enamasti heleroosa, aga mõnel puhul kasutame ka suts tumedamat roosat.

Minu soovitus siis valida kaks pulmavärvi!

pisipulm
Võrgust väljas
5 Aprill, 2012 - 11:24

Mul pigem see asi, et teadsin, et lilla on popp aga kui leidsin alles nüüd lillaga pulmapilte, siis ausalt öeldes läks süda pahaks nende liialdustega. Aga räägin fotograafi ja ömblejaga, et kas roheline või kollane, endale meeldib kollane rohkem ja siis oleksid kingad ka olemas. Vaja ainult poest koju tuua. Saavad siis ilma kontsata ja kleit siis vaja kindlasti lühemaks teha.

zummu
Võrgust väljas
Liitus: 15 Jaan 2012 - 22:25
5 Aprill, 2012 - 11:35

Meil pulmad augusti keskpaigas ning siis päevalillede kõrghooaeg. Seega saabki päevalill meie pulmalilleks, nii dekoratsioonides kui ka pruudikimbus. Sinna kõrvale ka mingid muud lilled veel, aga pole välja veel mõelnud.

Tahtsingi selleni jõuda, et meie pulmavärviks saab kollane (pigem vist selline õrnkollane). Plaanis midagi kleidil õrnkollast ning kingad samuti kollased soetada.
Kui paned google otsingusse nt yellow wedding, siis pilte on meeletult ja ideid palju ja kollane on minu arvates ilus suvise pulma värv :)

tiram
Kasutaja tiram pilt
Võrgust väljas
Liitus: 9 Jaan 2011 - 11:47
5 Aprill, 2012 - 15:54

pastelsed toonid on ainult ilusad mu meelest :) meil lilled valged/rohelised ja lisana kasutusel hall/valge (stationary).

yldse ei meeldi mulle pulmas taisvarvid ja tugevad karts/murts toonid.

Kadri1988
Võrgust väljas
8 Aprill, 2012 - 18:08

Nii, praeguse seisuga on asi nii, et
TEHTUD:
1. Kuupäev 25.02.2012 ja peokoht on Taevaskoja Puhkekeskus - koht on tõsiselt armas ja siiamaani on suhtlus väga viisakas ja kiire olnud, loodame, et samas taktis jätkub asi kuni võiduka lõpuni.
2. Pulmaisa on olemas ning temaga on päevaplaan ka paika pandud, usun, et tegime õige valiku.
3. Bänd on broneeritud
4. Fotograaf on broneeritud. Võtsime ainult ilupildid ning registreerimise jäädvustamise. Peol püüavad hetki pildile minu kaks sõbrannat, kes ise avaldasid soovi seda teha - ega ma siis keelama ka ei hakanud.
5. Registreerimise koht on Tartu Linnamuuseum ning registreeijaks Allan Taruste - saime temaga kokku ning allkirjastasime oma abiellumisavalduse ära.
6. Registreerimise muusika on organiseeritud - loost olen siin juba varem kirjutanud, nüüd kuulan seda aeg-ajalt ning üritan end kuidasti pisarate vastu immuunseks teha.
7. Kutsed on valmis ja inimestele kätte jagatud - üsna pea peaksid meie telefonid hakkama pidevalt helisema ehk siis ootame infot selle kohta, kes tuleb ja kes jääb ööseks.
8. Pulmaauto on olemas - selle saime tutvuste kaudu.
9. Tordi tellimise koht on olemas - Anna Edasi kohvik Tartus, vähemalt meile kahele maitseb valitud tort väga-väga.
10. Soengu ja meigi aeg on kinni pandud - kui proovipilte läheme tegema, siis teen ka proovimeigi ära ning millalgi siis ka proovisoengu.
11. Sõrmused on olemas - lasime teha oma kullast ja tulemusega oleme rahul.
12. Peigmehe ülikond on olemas.
13. Minu kleit on hetkel õmblemisel - reedel käisin esimeses proovis ja peab tunnistama, et ärevust tuli ikka sisse küll.
13. Minu kingad on olemas, peigmehe kingad ka.
14. Olemas on ka minu pesu ning ehted.
15. Väiksematest vidinatest on olemas pulmaküünal ja sõrmusepadi.
16. Pulmaviinad ja -veinid on olemas - ei väsi kiitmast veinipoe 75cl väga toredat müüjat Joeli, kes aitas meil sobivad välja valida ja tegi ka üsna hea hinna.
17. Vanemate kingi idee on olemas - loodetavasti tuleb armas.

VAJA TEHA
1. Panna paika lõplik menüü
2. Panna paika ööbimine - Taevaskojas on lihtsalt väga erineva suurusega toad, tuleb natuke mõelda, kuidas asi kõige paremini lahendada.
3. Hankida laegas kinkide jaoks
4. Lindid autodele, kurepesale
5. Pruudipärja mahamängimiseks vajalikud asjad
6. Tellida pruudikimp ja auto kaunistus
ja kindlasti veel palju asju, mis kõik kohe meelde ei tule.

Igatahes, praegu on seis selline.

Pitser-T
Kasutaja Pitser-T pilt
Võrgust väljas
Liitus: 25 Juuni 2009 - 17:12
8 Aprill, 2012 - 18:40

Väike parandus, kuupäev on vist ikka 25.05 ;)
Aga väga tublid olete ja palju on juba tehtud!

Tervitades,
Merle Trestip
ansambel Pitser-T

Kadri1988
Võrgust väljas
8 Aprill, 2012 - 18:44

Just, kuupäev on siiski 25.05.

pisipulm
Võrgust väljas
14 Aprill, 2012 - 10:05

Meil siis nüüd puudu ainult mehele ja pojale kingad. Nii hea kohe olla. Siis kõik korras ja saab rahulikult oodata pulmapäeva. Aga otsustada on vaja muusika, mida flöödil esitatakse registreerimisel. Valik oli kindel aga kui hakkasin neid uuesti kuulama, siis leidsin, et need lood siiski ei sobi.

suhteline
Võrgust väljas
Liitus: 23 Märts 2012 - 11:13
14 Aprill, 2012 - 15:43

Meil pulmad 11. augustil. Olemas on üsna palju mu enda arvates: koht, registreerija, pulmaisa, bänd, fotograaf, videograaf, šampused, pulmaküünal, kingid vanematele, kutsed, sõrmused, pruudi ja peigmehe kingad, riided on õmblemisel, sõrmustepadja asenduseks savist kalla on valmis, ehted on tegemisel, soeng ja meik on räägitud, tort on räägitud, pulmalipukangas on olemas, pokaalid kalladega. Puuduvad siis veel florist, külalisteraamatu rolli kandvad kruusid on ostmata, nime ärasaatmiseks kivid ja kruus isale, täpset menüüd veel ei ole, kasti ümbrikute jaoks pole veel mõelnudki. Kindlasti ununes miski, aga arvan, et olen graafikus.

briidz
Võrgust väljas
16 Aprill, 2012 - 22:29

Meie käisime nädalavahetusel oma peopaiga perenaisega kohtumas ja saime paika majutuse ja menüü. Lisaks kondikava tervele päevaplaanile. Nüüd juba hakkab mingit pilti looma kogu see asi. Põnev-põnev :P

suhteline
Võrgust väljas
20 Aprill, 2012 - 18:38

Pruudid, kes te abiellute augustis! Kas kellelgi on kavas ka pulmakimp kalladest teha? Olete te uurinud, kui kättesaadav sel ajal kalla üldse on? Ma mõni aeg tagasi hakkasin mõtlema, kas üldse on võimalik igal ajal igasugust lille leida poodidest...

Karinee
Kasutaja Karinee pilt
Võrgust väljas
Liitus: 7 Aprill 2008 - 21:45
20 Aprill, 2012 - 20:59

Mul peaks tulema paar kallat kimbu sisse. Aga ei ole veel saanud seda hetke, et sellega tegeleda. Otsin floristi omale hetkel ja pole nagu kirjadele hetkeseisuga vastatud isegi mitte. Küll aga üritan kellegi ikka kätte saada võimalikult ruttu ja siis uurin. Eks jagan infot, kui olen miskit teada saanud. :)

suhteline
Võrgust väljas
20 Aprill, 2012 - 21:33

Ma täna just sain aega sellega tegelda ja käisin Viljandis imekaunis lillepoes. Müüjad olid väga lahked ja koostööaltid. Kui aga kalladest ja augustist rääkima hakkasin, läks jamaks. Kalladel on siis totaalne puhkeaeg. Aga ma ikka loodan, et kuskil on neid ka siis... Aga muidu läks mul hästi. Kuna mul endal väga kindel visioon, mis ja kuidas peab tulema, siis on vaja vaid selle idee teostajat ja ma leidsin täna endale need inimesed. Minu hetke suurim mure sai seega lahendatud.

Karinee
Kasutaja Karinee pilt
Võrgust väljas
20 Aprill, 2012 - 21:48

Siis läheb mul veidike jamaks ka. Peab uurima, mis saab. Panin manusena juurde ka millist kimpu ma endale tahan :)

suhteline
Võrgust väljas
20 Aprill, 2012 - 21:52

Kimp on põnev ja julge :) Mul pole kahjuks kuskilt näidist näidata, sest see on vaid mu peas olemas. Küll siis augustis näha ole. Aga kui miskit kalladest kuulete, oleks tore küll seda infot saada. Hea oleks rahuliku südamega augustile vastu minna.

ttpulm
Võrgust väljas
Liitus: 23 Jaan 2012 - 23:35
22 Aprill, 2012 - 23:02

Nii, lugesin teie kõik jutud läbi, et äkki unustasin mõned asjad ära aga tundub, et olen teinud palju eeltööd ja kõik mis siin kirjas olid ka endal kirjas. Meie tähtis päev on siis 19.05.2012 ehk siis üsnapea, vähem kui kuu ajapäast :). Kirjutan siis asjadest mis tehtud ja mis tegemata.

Tehtud:
registreerimine (Tallinna Õnnepalee),
pulmapeo koht (Endla talu),
ansambel (tutvuste kaudu),
pulmaisa (tutvuste kaudu),
fotograaf (tellitud registreerimisele, pulmapeol teevad pilti sõber ja sõbranna ning ilupilte teeme millalgil suvel, sest ei tahtnud enne laulatust teha, kuna kardan riideid rikkuda ning tahan et mees näeks mind vahetult enne laulatust),
pruudi kleit ja kingad,
kutsed (tegin ise),
kohakaardid (tegin ise),
sõrmusepadi (ise tehtud)
pärast pulmi väike kruiis Rootsi,
lilleneiule lillede jaoks korv,

Tegemata või natuke poolik veel:
panna aeg meiki ja juuksurisse
osta sukad ja pesu pruudile
teha sukapael (materjal olemas)
vaadata ehteid (äkki olemas kellelegil sobilikud)
peigmehe ülikond, särk, lips, pesu, sokid, kingad
peigmehe juuksuriaeg kinni panna
panna aeg küünetehnikusse
mõelda videotegijale (kuna kaamera endal olemas, siis äkki keegi külalistest või pereliikmest saab filmida)
kinnitada lõplikult toitlustus
tellida tort
auto lilleseade ja kaunistus
pruudikimp ja mehe rinnalill
mõelda lauakaunistustele (äkki kaunistan kingitud lilledega)
pulmaauto (pm olemas, sõber lubas vaadata kas saab midagi paremat veel ja see sama sõber on ka autojuht ning hangib endale ehtsad autojuhi riided)
pulmalipp
ametimeestemärgid
alkohol
pudelisildid (pm on valmis, ainult printida ja pudelitele kleepida)
pulmaleht (pm valmis, seda teevad kaks sõbrannat ja veel ainult kohendada vaja ja printida)
ümbrikute ja pulmameenete kohver (kuna me kirjutasime kutsele et soovime saada kingis reisiraha, siis sain vanaemalt laheda vanaaegse kohvri, mille värvin valgeks ja teen peale mingeid kaunistusi, sinna kogume pulmas kõik ümbrikud ning pärast kogume sisse ka pulmamälestused sinna sisse nt lehe ja kutse jm mis jääb mälestuseks meie päevast, siis on kaks ühes, karp kus asju hoida ja ümbrikud ei lähe ka kaotsi pulmas)
külalisteraamat (valmimisel, olemas puust kaantega A4 suurune raamat, õde kõrvetab peale midagi kena ja kirjutab sisse mida vaja)
pulmalaulik (pm valmis, vaja printida)
tordilabidas osta ja graveerida
sõrmused gaveerida (sõrmused on tellitud ja peagi kogal, meil tulevad titaanist sõrmused, tahtsime vastupidavaid sõrmused mis lömmi ei läheks)
pulmaküünal (tellitud ning peaks saabuma 2 nädala pärast)
lindid autodele ja kurepesale (tellitud ja peaks saabuma varsti)
taevalatern (nime ärasaatmiseks, tellitud ja peaks saabuma varsti)
rootsikruiisi söögid ja vajalikud asjad selleks sõiduks
oksjonikraam (veel läbi rääkida pulmaisaga et mida sinna võiks panna; üks asi on plaanis selline et kuna me ehitame uut maja siis kinkekaart uue maja terassil romatiline õhtusöök kahele)
pastakas külalisteraamatu juurde
vanemate kingitus ja tänukiri (mõte olemas, vaja ainult veel teostust)
mängude auhinnad (läbi rääkida veel see õhtujuhiga)
mõleda kuidas teha pruudipärja mahamängimine (vb teeme hoopis kibu viskamise siiski, pulmaisa pakkus ka selle välja et kui ei ole kindlat paari kes võiks abielluda, et siis teeme hoopis kibu viskamise ja peigmees viskab sukapaela, et siis tekib natuke ka võistuslik moment ja saab nalja)
mõtleme veel äkki osta valge seinataldrik kuhu tulevad pulma külaliste soovid
teha täpne pulmapäeva kava
minna tantsuõpetaja juurde (õpetajaga räägitud ja kaks lugu ka valitud, ootan meest Soomest koju et saaks rääkima minna ja tantsima hakata ja loos valik teha, üks on aeglane valss ja teine aeglane fox...otsustame koos õpetajaga kumba tantsime, ainuke soov oli et tahame aeglast ja romantilist tantsu, ega alati ei peagi valssi tantsima)
külalistele teha tänumeened
mõelda riietusele mida kannan pärast kleidi äravahetamist
juuste kaunistused
osta õlasall kui ilm külmem võib olla
mõelda äkki teeks slaidshow
osta trühvlikommid tervituslauale
kingitus sõbrannale kes väga palju on mind abistanud

TTpulm

ttpulm
Võrgust väljas
22 Aprill, 2012 - 23:05

ise vaatasin alles nüüd üle et tegemata nimekiri tuli nii pikk ja aega nii vähe...aga siis vaatasin üle, et tegemata nimekiras enamus poolikud ning palju nipsasjakesi...suuremad asjad siiski tehtud ning tunne on täitsa hea ja usun et jõuan väga hästi valmis...tunne täitsa mõnus ärev ning ootan väga...mu mees töötab Soomes ning on kodust ära 11 päeva kaupa ning kodus ainult 3 päeva, seega polegi saanud paljusid asju teha...ta tuleb järgmise nädala lõpp koju ja jääb terves maiks koju ning siis hakkamegi hooga kõiki asju kohe tegema =).

TTpulm

pisipulm
Võrgust väljas
23 Aprill, 2012 - 07:32

Kusjuures meil mehega oli auto kaunistuse teemal arutlus ja meie ei kaunista autot. Miks? Kuna meil pulmarongi ei tule ja ainult ilupiltide pärast sellist kulutust ei teea. Nõustun siin mehe arvamusega, et teeme need kulutused, mida vaja.

ljuza
Kasutaja ljuza pilt
Võrgust väljas
23 Aprill, 2012 - 10:55

Meil siis tähtis päev augustis ja pulmaisa ja muusika broneeritud, riided tellimisel, sõrmused tegemisel;) Kutseteja nimekaartide algne plaan valmis, vaja vaid uued paberid osta ja printima hakata;) Tänukinkide, pulmaalbumi, külalisteraamatu, pulmalipu, küünla hinnapakkumist ootan...

A & J 03.08.2012

ljuza
Kasutaja ljuza pilt
Võrgust väljas
23 Aprill, 2012 - 11:27
ljuza wrote:

Meil siis tähtis päev augustis ja pulmaisa ja muusika broneeritud, riided tellimisel, sõrmused tegemisel;) Kutseteja nimekaartide algne plaan valmis, vaja vaid uued paberid osta ja printima hakata;) Tänukinkide, pulmaalbumi, külalisteraamatu, pulmalipu, küünla hinnapakkumist ootan...

Unustasin lisada...

pruudikimp, rinnalill ja ja lillekesed lastele tuttava lilleseadjaga, autokaunistus ei tule ka midagi kirevat ega suurt,
fotograafiks on tuttav, hinnas toimuvad läbirääkimised;)
peokohta sõidame sel nädalal vaatama ja asja arutama,

nii mõelda, ei meenugi kõik...

A & J 03.08.2012

ljuza
Kasutaja ljuza pilt
Võrgust väljas
23 Aprill, 2012 - 21:30
ljuza wrote:
ljuza wrote:

Unustasin lisada...

pruudikimp, rinnalill ja ja lillekesed lastele tuttava lilleseadjaga, autokaunistus ei tule ka midagi kirevat ega suurt,
fotograafiks on tuttav, hinnas toimuvad läbirääkimised;)
peokohta sõidame sel nädalal vaatama ja asja arutama,

nii mõelda, ei meenugi kõik...

Autole ehk tulevad sellised südamed, nagu display pilt, kas nüüd kapotile või taha klaasile pole veel kindel;)

A & J 03.08.2012

briidz
Võrgust väljas
23 Aprill, 2012 - 21:11

Meil sai nüüd veel maha kriipsustatud avalduste esitamine. Käisime nädalavahetusel Võrus avaldusi sisse viimas ja oma registreerijaga kokku saamas, hästi sümpaatne kohtumine oli. Lisaks saime nüüd peaaegu kõik kutsed välja jagatud ja kullassepaga käisime ka kokku saamas ja andsime sõrmuste tellimuse sisse.

Veel on jäänud kõiksugu pisiasjad ja kõik see, mida tuleb veel meisterdada...

Suska
Võrgust väljas
24 Aprill, 2012 - 09:58

Meie tähtis päev 25.08

Tehtud:
1. Pulmaisa olemas ja peo kondikava tehtud
2. Bänd
3. Minu kleit ja kingad
4. Fotograaf
5. Peopaik olemas, käivad läbirääkimised, kas sealsesse parki saaks istutada ka meie puu
6. Kirik ja paaripanija
7. Kutsete ja lauakaartide materjal, tegemine kohe-kohe algamas
8. Toitlustaja
9. Kondiiter
10. Florist
11. Pruutpaari figuur tordile
12. Pulmaauto
13. Sõrmused
14. Ehted

Veel teha:
1. Mehe ülikond ja kingad välja valitud, vaja ära osta (ebuyst)
2. Lastele riided ja kingad
3. Tordilabidas ja nuga (kaunistame ise)
4. Ilupiltide jaoks kohad vaja välja valida
5. Lindid autodele ja kurepesale osta
6. Tantsutunnid vaja kokku leppida
7. Pulmaküünal
8. Lauakaunistused (küünlad, salvrätikud)
9. Pudelitele sildid
10. Kingitused vanematele
11. Album ja külalisteraamat
12. Lillekorv
13. Kingituste laegas
14. Avavalsi lugu valida
15. Oksjonikaup
16. Loor või tiaara
17. Pesu ja sukad
18. Pokaalid
19. Kleit ja jalatsid peo hilisemaks osaks
20. Kontsakaitsmed
21. Lipp ja plakat pruutpaari selja taha
22. Ametimeeste märgid (ametid ja tegijad välja valitud)
23. Abilised vaja paika panna ja läbi rääkida nendega
24. Alkohol
25. Nime ärasaatmise viis lahtine
26. Meened abistajatele

Karinee
Kasutaja Karinee pilt
Võrgust väljas
24 Aprill, 2012 - 13:43

Saime eile just peigmehele ülikonna ostetud. Ei tea miks me varem selle peale ei tulnud, et Tallinna Kaubamajas käia vaatamas. Hämmastav. Me leidsime ülikonna põhimõtteliselt 10 minutiga ja kohe oli seal ka rätsep, kes teeb paar muudatust pükste pikkuse osas aga jah, see oli hämmastavalt lihtne. Jälle üks suuremat sorti mure nimekirjast maas. Ja pean ka mainima, et hinnad olid superhead!

keksutaja
Võrgust väljas
Liitus: 24 Nov 2011 - 23:50
25 Aprill, 2012 - 00:06

Kas keegi Tartu pruutidest on jõudnud endale juba proovimeiki ja -soengut teha lasta? Tahaks teada, kus ja kelle juures käisite ja kuidas rahule jäite? Või kuhu on plaanis minna. Kuigi ilusalonge on iga nurga peal, on minu jaoks see kõige suuremaks pähkliks. Kõiki ju läbi käia ei jõua, kuid värsket infot tegijate kohta liigub kahjuks väga vähe. Tean paari väga head tegijat Tallinnast, kuid minule vajalikul päeval on nad juba broneeritud ja ei saa Tallinnast välja sõita.

briidz
Võrgust väljas
6 Mai, 2012 - 20:35

Mina küll Tallinna pruut, aga pulmas L-Eestis. Proovimeiki lähen tegema juunikuus ja soengu teeb mulle mu juuksurist sõbranna, üritame nüüd maikuus kokku saada, et proovisoegut teha. Jah, Tartus on tõepoolest väga raske tegijaid leida. Tuleb lihtsalt kuskilt soovitusi otsida :)

klam
Võrgust väljas
Liitus: 26 Dets 2011 - 19:41
6 Mai, 2012 - 15:46

minu kõige suuremaks pähkliks kujuneb kliet. Kuna teiste asjadega ma tean mida tahan ja tuleb ära teha, siis kleidi puhul pole õrna aimugi. Õnneks pulmad alles detsembris...

ttpulm
Võrgust väljas
7 Mai, 2012 - 16:18

Kas keegi oskab äkki head ideed pakkuda. Mul üks sõbranna, kes aitas väga-väga palju pulmadega seoses (kutsed, pulmalualik, pulmaleht, sõrmusepadi) ja palju puudki. Et mida võiks kinkida tänutäheks talle, sest ilma temata ma arvan poleks ma 3 kuuga pulmadega valmis saanud. Muidugi on veel nii mõnigi asi teha ja pulmadeni ainult kaks nädalat ja juba hakkab väike närv sisse tulema, aga ma usun et kõik laabub kenasti ja kõik sab valmis. Vähemalt kõige tähtsamad asjad (sõrmused) on olemas =).

TTpulm

ttpulm
Võrgust väljas
7 Mai, 2012 - 16:18

Kas keegi oskab äkki head ideed pakkuda. Mul üks sõbranna, kes aitas väga-väga palju pulmadega seoses (kutsed, pulmalualik, pulmaleht, sõrmusepadi) ja palju puudki. Et mida võiks kinkida tänutäheks talle, sest ilma temata ma arvan poleks ma 3 kuuga pulmadega valmis saanud. Muidugi on veel nii mõnigi asi teha ja pulmadeni ainult kaks nädalat ja juba hakkab väike närv sisse tulema, aga ma usun et kõik laabub kenasti ja kõik sab valmis. Vähemalt kõige tähtsamad asjad (sõrmused) on olemas =).

TTpulm

Suska
Võrgust väljas
7 Mai, 2012 - 23:49

Kuna tema aitas sind sellega, et palju asju sulle ise valmis nikerdas, siis oleks minu arvates kena, kui kingiksid talle samuti midagi sellist, mille oled ise teinud.

Briksu1
Võrgust väljas
9 Mai, 2012 - 15:22
ttpulm wrote:

See sõltub ju nii palju sellest, mida sõbrannat huvitab.
Mina oma sõbrannale plaanin teha massaaži kinkekaarti, et nagu lõõgastus peale pingelist perioodi nii asjade sahmimisega kui ka minu välja kannatamisega sel närvilisemal perioodil :D Kui rohkem raha raatsiks kulutada saadaks spaasse.

Suska
Võrgust väljas
7 Mai, 2012 - 23:52

Mina saan nüüd ühe asja jälle om tegemata olevate asjade nimistust maha kriipsutada. Nimelt sai paar päeva tagasi ära ostetud pulmaraamat ja -album. Leidsin nad Solarise keskusest fotopoest ja hinnad olid ka head, 12 ja 15 euri. Hetkel need ema juures täiendamisel (meie pulmavärvise ja lilledega) aga kui valmis, panen ka pildi üles.

ttpulm
Võrgust väljas
8 Mai, 2012 - 18:03

meil on puidust külalisteraamat, mis jääb pärast pulmi edasi ka külalisteraamatuks majja...kui uus maja valmis saab siis soolaleivalised saavad kirjutada ja kui lapsed tulevad siis katsikulised jne....

seda ma olen ka mõtlenud ise, et pole mõtet mingit nänni poest osta...üks asi mida ma mõtlesin kingiks teha oma sõbrannale, kes abistas mind, on ise kujundatud kinkekaart grilliõhtu koos saunaga pruutpaari poolt nende juures =)....kas see oleks hea idee?

TTpulm

kjpulmad
Kasutaja kjpulmad pilt
Võrgust väljas
10 Mai, 2012 - 12:14

Mina sain üleeile oma pulmakutsed ja kohakaardid kätte, lasin teha http://www.kristiinadisain.com/ ja olen väga rahul ja õnnelik, et kutseid ise nikerdama ei hakanud. Sain oodatust varem kätte ja imeilusad näevad välja-ei raatsigi neid ära jagada- õnneks jääb meile ka üks kutse mälestuseks. Lisaks tundub tegija väga meeldiv ja professionaalne ning vastab väga kiiresti mailidele.

Kadri1988
Võrgust väljas
10 Mai, 2012 - 13:48

Meie tellisime kutsed ka samast kohast, aga kohakaardid nikerdasime üleeile ise valmis, tulid väga ilusad ja samas teemas kui ka kutsed.

Eile tegime ka viktoriini küsimused ära, nädalavahetusel käisime peokohas veel asju üle täpsustamas ning vaatasime ka auto üle, millega pulmasõit tuleb - väga vinge on teine.

Ega palju polegi jäänud - ainult 15 päeva. Ja närv tulebki sisse.

briidz
Võrgust väljas
10 Mai, 2012 - 22:31

Oh, kui vahva, et mõnel juba paar nädalat jäänud ja ongi tähtis päev käes. See annab ainult märku sellest, et meilgi see kõik enam kaugel pole. Juba varsti on jaanipäev ja siis ainult kuu aega veel.
Mul on orgunnimises jälle väike paus sees. Ei teagi, millal end taas käsile võtan. Varsti hakkab aeg peale pressima...

pisipulm
Võrgust väljas
11 Mai, 2012 - 21:44

Meie võtsime pausi. Leidsime, et tahame ainult meie päeva ja tühistasime kõik. Tahame uut kuupäeva ja oma perega paikeseloojangul. Liiga palju negatiivset infot oma sugulastelt.

kjpulmad
Kasutaja kjpulmad pilt
Võrgust väljas
11 Mai, 2012 - 23:54

Nii kurb kui inimesed abiellumises midagi negatiivset leiavad, aga usun et kui tunnete, et perega abiellumine on just teile siis arvatavasti see nii ka on. Kindlasti tuleb teil fantastiline päev!

pisipulm
Võrgust väljas
12 Mai, 2012 - 11:43
kjpulmad wrote:

Nii kurb kui inimesed abiellumises midagi negatiivset leiavad, aga usun et kui tunnete, et perega abiellumine on just teile siis arvatavasti see nii ka on. Kindlasti tuleb teil fantastiline päev!

Ütleme nii, et ainult oma perega tuleb meie arust pulm palju ilusam, kuna ei ole kohal neid, kes meie pulma ei poolda. Las siis hiljem virisevad aga ise nad seda tahtsid. Meie aga ei jäta oma pulmi tegemata sellest, et keegi seda ei poolda. Kui meie pulmi tahame, siis me ka teeme.

briidz
Võrgust väljas
13 Mai, 2012 - 21:29

Mina käisin täna hommikul meie abielusõrmustel järel. Kilkasin seal kullassepa töökojas suurest õnnest, sest sõrmused on tuhat korda ilusamad, kui ma oleks oodanud. Läksime tema juurde pildiga, aga ta tegi pildist natuke erinevad. Pildil olid tihedate soontega sõrmused, tema muutis need sügavad sooned aga hoopis madalamateks ebakorrapärasteks triipudeks, sellised natuke jäise välimusega. Liiga soonelised oleks hakanud mustust koguma ja kiiresti koledaks läinud. Ja need on tõesti hulga ilusamad veel, kui pildilolevad. Oh.. ma olen jälle nii rahul :)

ljuza
Kasutaja ljuza pilt
Võrgust väljas
14 Mai, 2012 - 09:24
briidz wrote:

Mina käisin täna hommikul meie abielusõrmustel järel. Kilkasin seal kullassepa töökojas suurest õnnest, sest sõrmused on tuhat korda ilusamad, kui ma oleks oodanud. Läksime tema juurde pildiga, aga ta tegi pildist natuke erinevad. Pildil olid tihedate soontega sõrmused, tema muutis need sügavad sooned aga hoopis madalamateks ebakorrapärasteks triipudeks, sellised natuke jäise välimusega. Liiga soonelised oleks hakanud mustust koguma ja kiiresti koledaks läinud. Ja need on tõesti hulga ilusamad veel, kui pildilolevad. Oh.. ma olen jälle nii rahul :)

Pilti?

A & J 03.08.2012

a-ruudus
Kasutaja a-ruudus pilt
Võrgust väljas
14 Mai, 2012 - 10:47

kus lasite teha sõrmused?
Meil veel tegemata.

briidz
Võrgust väljas
15 Mai, 2012 - 10:19

Sõrmused tegi meile Olev Põld.
Aga pilti pidin tegema telefoniga, kuna mul kaamera katki ja nüüd ei lase miskipärast siia üles laadida. Viskab mingi errori ette :/

ljuza
Kasutaja ljuza pilt
Võrgust väljas
15 Mai, 2012 - 10:23
briidz wrote:

Aga pilti pidin tegema telefoniga, kuna mul kaamera katki ja nüüd ei lase miskipärast siia üles laadida. Viskab mingi errori ette :/

Kahju, aga lase kuhugi mujale ja lisa siia link:)

A & J 03.08.2012

Briksu1
Võrgust väljas
1 Juuni, 2012 - 21:50
briidz wrote:

Olen kuulnud ka, et ta teeb väga head tööd!

ammy149
Võrgust väljas
Liitus: 7 Aug 2011 - 21:03
30 Mai, 2012 - 17:09

Tere!

Otsustasin ka viimaks postitada Pulmad.ee lehele. Olen pea aasta aega siin ringi luusinud ja informatsiooni kogunud jms.

Niisiis, meie pulmad toimuvad 24.08.2012. Esmaspäeval sai avaldus perekonnaseisuametisse viidud (kuupäev oli meil aga juba pea pool aastat varem kinni pandud). Riigilõiv makstud ja muusika võtsime nende poolt registreerimisele.

Eelarveks on 2600 eurot. Aasta tagasi alustasime kogumist ja kohe, kohe on kogu summa koos.

Kõige esimese asjana sai eelmine aasta lõpul alkohol ostetud, soodsalt sai siis (viin ja veinid) Juurde tuleb veel osta šampust ja ehk ka viina ning veini, oleneb külaliste arvust, kes jaatava vastuse annavad, et tulevad pulma.

Aga mis järjekorras ja kuna edasised asjad soetatud sai, pole enam meeles, kuid nimetan need.

Sõrmused (traditsioonilised, peagi viime graveerimisse; ostetud Tartu Goldtime'st), sõrmustepadi(tellitud www.saledorno.eu), sukapael (ostetud Tartu Abakhanist), ehted (tellitud www.pruutpaar.ee), ametimärgid (tellitud www.eestimaine.ee), kõik kutsete materjalid on ostetud Tartust (lindid Abakhanist, reljeef kartong Tartu Kivilinna keskus, transparentpaber kuld südamed Tartu Zeppelin), kingad on ostetud ühest Läti poest, peigmehele on Tartust ostetud lips, ülikonna ja kingad saime oma kodukohast. Hetkel on ostetud ka paar kingitust külalistele, mängude puhul.

Kleit on mu emalt, sai keemilisse puhastusse viidud. Pulmavana on ammu kinni pandud, fotograaf on peigmehe sugulane ja nagu aru sain, on ta ka ikka nõutud. Registreerimine toimub minu kodulinnas ja pidu peigmehe kodulinnas, peokohaks peigmehe maakodu.

Toidu püüame omalt poolt valmistada (peigmehe õe tuttavad teevad ja on ka teenindajateks), külma lauda tellime ise juurde vaid salateid.
Muud midagi hetkel ei oskagi lisada.

Soengu, pruutkimbu, autokaunistuse, tordi, lipu(teeb ilmselt peigmehe tädi) ideed on olemas ja peagi käime vastavad kohad läbi, et kokkulepe saada. Aga jah, auto pidi olema ka vanaaegne(peigmehe kirg).

pisipulm
Võrgust väljas
30 Mai, 2012 - 13:19

Tere tulemast meie ridadesse!

ttpulm
Võrgust väljas
4 Juuni, 2012 - 13:37

Nii, meie oleme abileus nüüd olnud täpselt tänasega 17 päeva. Meie kaunis päev oli 19.02.2012. Kõik mida plaanisime läks korda ja äpardusi ei juhtunud. Imetleme oma pulmapilte ja oleme maailma õnnelikumad. Nüüd naudimegi oma õnne ja armastust ja loodame, et ükskord tulevad väikesed imed ka meie juurde, igatahes kätt ette enam ei pane ja nemad võivad meie ühisesse perre tulla. Reedel käisin passi ja id-kaardi vahetamiseks ka avaldust sisse viimas. Mul 19. juunini aega kõik dokumendid korda ajada, peale passi ja id-kaarti pean veel panka jõudma ja ARK'i ka. Tahaksin seda imelist päeva aina veel ja veel tagasi. Tulin vaatama veel teid mis te siia kirjutanud olete. Soovin teile palju edu ja kõiki kordaminekuid.

TTpulm

Briksu1
Võrgust väljas
4 Juuni, 2012 - 15:07
ttpulm wrote:

Nii, meie oleme abileus nüüd olnud täpselt tänasega 17 päeva. Meie kaunis päev oli 19.02.2012. Kõik mida plaanisime läks korda ja äpardusi ei juhtunud. Imetleme oma pulmapilte ja oleme maailma õnnelikumad. Nüüd naudimegi oma õnne ja armastust ja loodame, et ükskord tulevad väikesed imed ka meie juurde, igatahes kätt ette enam ei pane ja nemad võivad meie ühisesse perre tulla. Reedel käisin passi ja id-kaardi vahetamiseks ka avaldust sisse viimas. Mul 19. juunini aega kõik dokumendid korda ajada, peale passi ja id-kaarti pean veel panka jõudma ja ARK'i ka. Tahaksin seda imelist päeva aina veel ja veel tagasi. Tulin vaatama veel teid mis te siia kirjutanud olete. Soovin teile palju edu ja kõiki kordaminekuid.

Mõtlesid äkki 19 mai? :)

Suska
Võrgust väljas
25 Juuni, 2012 - 00:08

Palju õnne, armastust ja pikka kooselu teile :)

pisipulm
Võrgust väljas
4 Juuni, 2012 - 15:51

Aga ma saan homme minna kleidiproovi. Õmbeja teeb siis lühemaks. Nii ootan juba, et millal saan kleidi selga panna.

a-ruudus
Kasutaja a-ruudus pilt
Võrgust väljas
4 Juuni, 2012 - 16:09

Mul on pea-aegu kõik asjad valmis või vähemalt planeeritud millal valmis saan.
Kleit on vaja lühemaks teha, sõrmused on tegemisel ja peaks 2 nädala pärast valmis saama, kutsed välja saadetud.
Mehel on kõik riided valmis.

Osta on vaja veel mõned pudi-padi asjad, nagu atlaspael autodele, küünlad. Suurim asi mis puudu on alkohol - lihtsalt pole jõudnud ära otsustada mida lauale panna ja ehk tuleb jaanipäeva eel soodukaid.

Annika_Arthur
Võrgust väljas
7 Juuni, 2012 - 15:44

Ostetud, bronnitud:

Koht
Kleit
Ülikond
Õhtujuht
Kutsed
Ümbrikulaegas
Ametimärgid
Juuksur/meik bronn
Maniküür bronn

Rohkem ei tule hetkel meelde :)

Ma siis kirjutan mis meil puudu on :)

Kingad ( minule ja mehele )
Mehele särk ja lips
Dekoratsiooni pudi-padi. ( atlaspael, katteloor, vaasid, küünlad jne jne )
Alusseelik
Kingid vanematele
Pulmaküünal
Minu juukseehted
pruudikimp
Pediküüri aeg tuleb muretseda

Ja rohkem vist ei olegi puudu :) ( loodetavasti :)

Sina&Mina 20.07.2012

pisipulm
Võrgust väljas
7 Juuni, 2012 - 22:15

Meil sõrmused ostetud ja ootavad graveerimist ning pulmapäeva.

Briksu1
Võrgust väljas
8 Juuni, 2012 - 09:16

Vaja teha veel:
lipp
küünal
külalisteraamat
kaunistused
väike lilleehe pisitütrele
kleidile roosa pael otsida
menüü lõplikult paika panna

kjpulmad
Kasutaja kjpulmad pilt
Võrgust väljas
8 Juuni, 2012 - 20:03

Meil on vaja veel teha:
1. õppida leeriks
2. minna leeri
3. saada kokku veelkord kirikuõpetajaga
4. minna tantsutundi
5. proovimeik
6. proovisoeng
7.saada kokku videograafiga
8. saada kokku veelkord pulmaisaga
9. minna Vihulasse proovisöömingule, saada kokku peakokaga
10. seejärel valida välja menüü
11. teha menüükaardid, kohakaardid, lauanumbrid
12. osta ära peigmehele kingad, lips, smokivöö
13. kleidiproovid
14. kui kleit valmis osta ehted ja sukad
15. kosmeetikusse minna
16. küüntele ja varbaküüntele geel panna
jne. jne see nimekiri on lõputu :) samas nii palju asju on juba tehtud

pisipulm
Võrgust väljas
10 Juuni, 2012 - 10:42

Kas oleks võimalik võtta tsiteeri ja vasta, et siis tuleb uus postitus lõppu. Nii raske on siit keskelt uusi poste leida.

Aga meil sai uus kuupäev ei paika mõeldud. Nüüd homme vaja Haapsallu helistada, et siis uurida, kas päev on vaba.

pisipulm
Võrgust väljas
11 Juuni, 2012 - 15:39

Meil sai täna uus kuupäev paika :D Lisaks meie lähme peale pulmi oma perega kontserdile. Vahetame riided ja lähme Meie Meest kuulama.

Briksu1
Võrgust väljas
11 Juuni, 2012 - 15:52
pisipulm wrote:

Meil sai täna uus kuupäev paika :D Lisaks meie lähme peale pulmi oma perega kontserdile. Vahetame riided ja lähme Meie Meest kuulama.

Väga tore uudis. Mõnusat pidutsemist!

Annika_Arthur
Võrgust väljas
11 Juuni, 2012 - 15:53

Väga kihvt, kindlasti tulevad meeldejäävad pulmad :)

Sina&Mina 20.07.2012

ljuza
Kasutaja ljuza pilt
Võrgust väljas
12 Juuni, 2012 - 13:15

Tublid...

Ka mul mingi 20 minutit tagasi oli uksekell, kui küsisin kes, tuli sealt vastu Eesti post, teile on pakk... mõtlesin, et vaevalt midagi pulma asjadest aga voilaa noorema poja ülikond tuli ära:) esmamulje no supper lux, õhtul poja lasteaiast toodud siis kohe proovima;) Tellisin ebay.co.uk.st ja tõega rahul, nii armas:) komplektis vest-püksid-pluus-lips... kuna meil punane teemas, võtsin samalt müüjalt ka tavalise punase lipsu aga näis kas kasutame, sest see komplekti oma tundus nii nunnu....

sellise tellisin mõlemile pojale:)
http://www.rococlothing.co.uk/boys-formal/boys-suits/cravat-wedding/4-piece-cravat/donato-silver-4pc.html#

A & J 03.08.2012

pisipulm
Võrgust väljas
12 Juuni, 2012 - 13:21

Me saime endale koha, kus pidulik söömine ja ööbimine teha. Meil ju pop kuupäev ja siis nt Haapsalus ja selle lähistel olid kõik kinni. Isegi söömist ei saanud teha.

Briksu1
Võrgust väljas
12 Juuni, 2012 - 15:29

Minul hakkab vaikselt paika loksuma majutust soovivate inimeste arv ja seega orienteeruv külaliste nimekiri. Loodan ülehomseks selle lõplikult nö. lukku panna. Hetkel on 90 täiskasvanut, 7 nö. kõndivat last, 3 roomavat :) Lisaks fotograaf, 2 ansamblimeest ja pulmaisa. Arv suureneb tõenäoliselt 7-8in võrra.

pisipulm
Võrgust väljas
12 Juuni, 2012 - 15:53

Meie saame siis oma unelmate pulma. Registreerimine Haapsalu linnuses, kus sai meie armastus alguse ja iga nädalane koosviibimine linnuses. Pildistamine meile olulistes kohtades Haapsalus, ööbimine Valkla Puhkekeskuses, kus oli ka meie esimene koos veedetud öö. Hiljem siis saab vaadata, et milline on ilm, et ehk ka kaatrisõit merel päikeseloojangu ajal. Oh. Ma ei oodanud juuni kuu pulmapäeva ka nii suure õhinaga, kui nüüd. Nüüd saan öelda, et see on meie unelmate pulm.

pisipulm
Võrgust väljas
13 Juuni, 2012 - 15:27

Kuulge kas keegi pisikese koti ka kleidi juurde laseb teha või ostab?
Ma siin olen mõelnud, et ehk peaks muretsema, kui nt kingad hõõruma hakkavad, et siis on plaaster olemas. Samuti huuleläige/huulepulk kohe olemas. Niit ja nõel.

ljuza
Kasutaja ljuza pilt
Võrgust väljas
13 Juuni, 2012 - 15:36
pisipulm wrote:

Ma siin olen mõelnud, et ehk peaks muretsema, kui nt kingad hõõruma hakkavad, et siis on plaaster olemas. Samuti huuleläige/huulepulk kohe olemas. Niit ja nõel.

Tõesti, peab mõtlema päris, midagi ridiküli laadset väikest ehk siis või midagi väikest, mis paeltega pealt kinni tõmmatakse;)

A & J 03.08.2012

tiram
Kasutaja tiram pilt
Võrgust väljas
Liitus: 9 Jaan 2011 - 11:47
13 Juuni, 2012 - 15:54
pisipulm wrote:

yldiselt pruutkleidi juurde kotti ei voeta, vahemalt mina pole kyll yheski pulmas pruuti seda kandmas nainud. lase ema/sobranna kotti vajalikud asjad panna. vajadus ilmselt oleks kui pidu toimub majast valjas. muidu saab ju pruut end oma toas kaia varskendamas.

AJ
Võrgust väljas
Liitus: 4 Nov 2011 - 16:58
13 Juuni, 2012 - 16:29

Mina panen kõik vajalikud asjad õe kotti, ta terve päeva niikuinii minuga :)

Briksu1
Võrgust väljas
13 Juuni, 2012 - 21:28
AJ wrote:

Mina panen kõik vajalikud asjad õe kotti, ta terve päeva niikuinii minuga :)

Sama siin. Ja ka autosse panen kotikese vaja minevate asjadega.

pisipulm
Võrgust väljas
13 Juuni, 2012 - 16:45

Aga on ju pruutidele need pisikesed paeltega kotid olemas. No minul on võimalik see oma tütrele hoiule anda aga muidu pole küll kellelegi anda. Mehele pükste tasku ju ei pane midagi. Nii et peab mõtlema. Ja kui ei eksi, siis mina olen kuskil piltidel näinud, et pruudil on kleidi sabaga samas käes ka see pisike kott rippumas.
nt googel andis sellise pildi
http://www.google.ee/imgres?q=pruudikott&um=1&hl=en&sa=N&biw=1366&bih=607&tbm=isch&tbnid=gHB4ererB6FJAM:&imgrefurl=http://knitbuffet.blogspot.com/2011/07/bridal-bag-pruudikott.html&docid=IV2YtGV88A4tmM&imgurl=http://3.bp.blogspot.com/-Z9uRGxx0uHg/TiLd7K_Cr5I/AAAAAAAAAhU/kse50PKVMF4/s1600/pulmukott3....

Suska
Võrgust väljas
25 Juuni, 2012 - 00:26

Tõeliselt nunnu kotike. Ämm pidi mulle sõrmustepadja heegeldama, äkki teeb kotikese ka? Homme lähen moosima teda :P

Briksu1
Võrgust väljas
25 Juuni, 2012 - 08:44
Suska wrote:

Tõeliselt nunnu kotike. Ämm pidi mulle sõrmustepadja heegeldama, äkki teeb kotikese ka? Homme lähen moosima teda :P

Armas tõesti ja käsitööhuvilisele ei tohiks see üldse keeruline ka olla.

pisipulm
Võrgust väljas
25 Juuni, 2012 - 08:33

Meil ômbleja teeb koti aga poolero on veel lahtine. No ei suuda valida, et milline olla vôiks. Kas see karvane muhv, sall, varrukatega poolero, ilma varrukateta poolero. Oh. Neid ju nii palju. Mul kleit ka selline, et sinna igasugune ei sobi. Nt pitsist ei sobi.

kjpulmad
Kasutaja kjpulmad pilt
Võrgust väljas
28 Juuli, 2012 - 23:49

Meie pulmad on juba vähem kui nädala pärast:)
Väga palju asju oleme praeguseks ära teinud ning teha on jäänud vaid pisiasjad:1. Silt vanaaegsele kohvrile (mesinädalad)2. Proovisoeng 3.Lauanumbrid
4.Osta komme juurde (roosasid ja valgeid) 5.Kaunistada sussikorv 6. Osta auhinnad ja mõned veinipudelid 7.Maniküür 8. Bediküür 9. Juuksed värvida 10. Kosmeetik 11. Kleidi viimane proov 12.Võtta veelkord tegijtega ühendust 13. Pakkida pulmareisi kohver ja pulmatarvikud 14. Harjutada pulmavalssi

carolinehunt200
Võrgust väljas
Liitus: 26 Märts 2013 - 14:41
Flower girldresses
26 Märts, 2013 - 14:42