Abiellujad 2011 vol II

339 postitust / 0 uut
Viimane postitus
mrln
Võrgust väljas
Liitus: 14 Dets 2010 - 21:57
Re: Abiellujad 2011 vol II
10 Juuli, 2011 - 10:49

aitähhh :)) ...... jah,minu kõik albumid on avalikud ;)

kaiss
Kasutaja kaiss pilt
Võrgust väljas
Liitus: 17 Veebr 2008 - 19:10
23 Juuli, 2011 - 10:56

Väga ilusad pildid on! :) Palju palju õnne ja rõõmu teile! :)

Armastus ei tähenda seda, et inimesed vaatavad üksteist, vaid, et nad vaatavad samas suunas....

6nnelik
Võrgust väljas
Liitus: 6 Aprill 2011 - 14:17
11 Juuli, 2011 - 10:42

Ka meie imeline päev on nüüd möödas. Kõik läks suurepäraselt, saime päikest, äikest, vihma, ilusat selget taevast ja palju rõõmu. Kõigile tulevastele abiellujatele soovin edu ja palju õnne ja ärge närvitsege - kõik läheb täpselt nii, nagu peab! :)

krstella
Võrgust väljas
Liitus: 2 Veebr 2011 - 13:25
12 Juuli, 2011 - 09:14

16.07 kuupäeva ilmateade on nii kole, et meel läheb nukraks :S

KetKris
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2010 - 15:23
12 Juuli, 2011 - 12:04

Rahu, tean omast käest, et ilmateade muutub minutitega.18.06 pidi ka ilmateate kohaselt vihma sadama,öösel sadaski ladinal, kuid päev oli super ilus. Nii juhtub ka teil.

Murpinna
Kasutaja Murpinna pilt
Võrgust väljas
Liitus: 20 Dets 2010 - 20:19
14 Juuli, 2011 - 10:51

Täpselt kuu aega veel jäänud: Seniks tehtud...

Pole enam kaua jäänud - teen siis väikse kokkuvõte:

Kuupäev : 14.08.2011
Peokoht - Tartu hansa Hoov
Regestreetrimiskoht - Tartu hansa Hoov
Registreerija: Olavi Ilumets
Pulmaisa - Aarne Pärn
Fotograaf -isiklik tuttav
Video - Kaks kaameraga tuttavat televisioonist
Toitlustus: Otsutatud menüü ja joogid
Tort: Tellimus Brpneeritud veel detailid üle rääkida (Tartu Kutsekast)
Pulmaauto -Must Chaika (ei ole vist õige kirjapilt :D)
Juuksur ja Jumestaja - Muinasjutupidu
Lilled - Pulmakorraldaja poolne, veel täpselt ei teagi
Sõrmused - Miss Lora (Tartu Lõunakeskus)
Sõrmustepadi - Tellisime neti poest
Kleit -Muinajutupidu, olemas aga vaja veel ümber teha
Peigmehe riietus - Mõeldud enam vähem aga veel puudu ;(
Olemas veel shampuse pokaalid, pulmaküünlad tellitud, sukapael
Kutsed -saadetud
Nime ära kinkimine - Kingin isale mõõga kuhu lasen teksti peale graveerida, et ta kaitseks minu neiu põlve nime ;)

tahaks teie käest ka nõu küsida :)
Nimelt tahaks oksjonile panna nii öelda Pruudi akti foto. Tavaliselt on selleks paljas beebifoto siis :D Aga mul ei ole endast ühtegi paljast pilti titena :(
Kas see oleks imelik, sündsusetu kui laseksin ennast istudes pildistada selja tagant nii et ainult selga jääb näha-ja ongi akti foto ainult et midagi näha ei ole pikad juuksed veel selga katmas :D ??

Aitäh

mrln
Võrgust väljas
Liitus: 14 Dets 2010 - 21:57
15 Juuli, 2011 - 10:53

Meil oli ka registreerija Olavi Ilumaets ja Pulmavana Aarne Pärn :)

Palju õnnnne ja rõõõmu teie ilusasse päeva :)

Murpinna
Kasutaja Murpinna pilt
Võrgust väljas
16 Juuli, 2011 - 13:35

Jäite rahule ?

Aitäh :)

prtruu
Võrgust väljas
Liitus: 11 Aug 2007 - 16:59
21 Juuli, 2011 - 12:37

Mina mõtleks sellele, et kas ma tahan et kellelgi peale minu mehe oleks kodus minust aktifoto... Ma arvan et mina ei tahaks, titepilt veel, aga päris akt...., olgugi et ainult seljast.

mailis85
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aprill 2007 - 19:33
18 Juuli, 2011 - 20:57

Tere,
Mina puudun nimekirjast. Pulmad on 25 august 2011 :D
ja palju õnne kõikidele abiellujatele!!

priksu
Kasutaja priksu pilt
Võrgust väljas
Liitus: 15 Juuni 2010 - 10:09
19 Juuli, 2011 - 13:59

Küsimus pulmamedalite kohta - Kas need tehakse ka tellitud pulmaisale ja tellitud fotograafile ning muusikameestele/naistele?

prtruu
Võrgust väljas
19 Juuli, 2011 - 16:27

Meil on :) Hea mälestus ja kui kellelgi peaks vaja olema siis kohe märk rinnas et kes ta on ;)

Murpinna
Kasutaja Murpinna pilt
Võrgust väljas
19 Juuli, 2011 - 19:51

Minul oli endal sama küsimus.
Mõtlesin samuti, et tore kingitus, AGA
tean omast käest, et muusikud, kes ei ole pulmapaariga siis seotud nendest väga hiljem lugu ei pea.

Minu enda mees on muusik ja ta on esinenud oma bändiga paljudes pulmades ja seni maani ei ole meil
ühtegi ametimärki alles hoitud. Ta on need ikka koju toonud aga kus need jäävad... ei tea.
Bändi kaaslased on need ka ära võtnud ja pulmakohta jätnud jne.

Meie siis ei tee neid :)

Murpinna
Kasutaja Murpinna pilt
Võrgust väljas
19 Juuli, 2011 - 19:48

Küsimus!

Teen oma mehele (tulevasele :D ) pulmadeks kingituse - meist kahest joonisatud Karikatuur Hugo Hiibuselt.

Ma ei suuda aga välja mõelda, kas anda see kink üle neljasilma vahel või külaliste ees ja öelda
veel mõned sõnad sinna juurde - väikesed tänu sõnad vms.

Kumb varjant teile tundub parem ?
aitäh

prtruu
Võrgust väljas
21 Juuli, 2011 - 12:41

Mul on sama dilemma, ainult et mina lasin teha meie perest suure A4 posteri, kardan et kui ma selle talle pulmapeol annan siis hakkan pisardama. Samas oleks ju lahe kui teised pulmakülalised ka seda näeksid ;)

Liisu20
Võrgust väljas
Liitus: 23 Märts 2010 - 08:57
21 Juuli, 2011 - 18:14

Tere :)

Pean ette juba vabandama, et ei ole siin niii kaua käinud. Pean tunnistama, et olen juba tänase seisuga 3 nädalat proua Rau :) Meie pulmad pidid algsete plaanide järgi olema 13.august, kuid toimusid 01.juuli 2011 :)

Päikest Teile kõigile ja edu;)

Eliis ja Priit Rau

xliinax
Kasutaja xliinax pilt
Võrgust väljas
Liitus: 15 Okt 2010 - 15:17
22 Juuli, 2011 - 11:32

Nonii...meie päev ongu juba homme. Peigmees on paras närvipundar juba mitmendat päeva. Ise olen üllatavalt rahulik. Ei tundu eriti reaalne ikka veel, et me abiellume:). Loodan, et olen homme ka rahulik ja ei närvitse:).
Kuidas kõigil siiani läinud on?

kaiss
Kasutaja kaiss pilt
Võrgust väljas
Liitus: 17 Veebr 2008 - 19:10
23 Juuli, 2011 - 10:52

Edukat pulma teile! :)

Armastus ei tähenda seda, et inimesed vaatavad üksteist, vaid, et nad vaatavad samas suunas....

prtruu
Võrgust väljas
23 Juuli, 2011 - 22:41

Nüüd võib juba palju õnne teile soovida!! Seega palju õnne ja palju õnnelike aastaid!!

Meil läheb arvestades seda, et kuupäev alles septembris üsna hästi, enamus asju on tehtud-valmis-broneeritud, et jääb üle vaid väga pisikeste asjadega tegeleda ja loodetavasti siis ei tule enne pulmapäeva ka mingit hullu stressi ja paanikat sisse :)
Paljud teist ilutulestiku on endale plaaninud? Meil plaanis ei olnud, aga kuna Arnika tegi nii super hea pakkumise siis arvasime, et paar pauku võiks ju teha ;)

xliinax
Kasutaja xliinax pilt
Võrgust väljas
25 Juuli, 2011 - 17:59

Meie ilus päev on nüüd möödas. Kõik oli suurepärane ja paremgi veel. Kui aega saan siis panen ka pilte galeriisse üles...praeguseks aga naudime suve ja puhkame:)

xliinax
Kasutaja xliinax pilt
Võrgust väljas
27 Juuli, 2011 - 23:07

Pean lisama, et mul ei olnud absoluutselt mingisugust paanikat. Olin väga rahulik, käed hakkasid värisema alles registreerimisel kui tuli küünlaid süüdata. Peale süütamist olin jälle rahulik. Siis oli juba uus mõte, et kingad pitsitavad varvastest:D.

kiisu1976
Võrgust väljas
Liitus: 15 Aprill 2011 - 23:35
27 Juuli, 2011 - 00:32

Tänase seisuga on siis kuu aega veel jäänud selle SUURE päevani.Praeguse seisuga tuleb veel oksioni asjad kokku panna ja siis võib rahulikult ootama jääda augusti kuu viimast laupäeva.

vutid
Võrgust väljas
Liitus: 26 Okt 2010 - 19:37
3 August, 2011 - 07:24

Kas sügisel abiellujate pulmanimekirja jätkatakse siin samas? Meie pulmad on 08.oktoober 2011. Huvitav oleks sügiseste pulmadega mõtteid jagada!

prtruu
Võrgust väljas
7 August, 2011 - 15:55

Meil pulmad septembris, et suht sügisel :) Täpselt 40päeva veel jäänud ;)
Kuidas teil? Kas kõik valmis? Mul on vaja veel lille teema lahendada ja siis on suureks päevaks pm kõik valmis, mõni pisiasi on veel jäänud :) Niiiii mõnus, ma ei jõua ära oodata ;)

vutid
Võrgust väljas
8 August, 2011 - 19:55

Meil tänase seisuga 2 kuud pulmadeni. Jaotan kutseid ja külaliste arust on see vara. Ise oleme suht paanikas, kuna tundub, et see kõige kiireim aeg just. Alustasime küll varakult, kuid avastasime et suurematest asjadest toitlustus ja inventar veel puudu. Aga me soovime augustis tempot teha, et siis septembris, kuu enne pulmi saaks juba rahulikumalt võtta.

jane555
Kasutaja jane555 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 19 Okt 2010 - 10:41
8 August, 2011 - 22:11

Kui nimekirja täiendamiseks juba läheb, siis Meie pulmapäev on ka 08.10.2011
Tänase seisuga täpselt kaks kuud aega:) Kuna loodus on sügisel väga värvikirev, siis meie plaanime lilledest kasutada kollaseid, oranze toone. Lillesortidest ka midagi sügisel pakutavast.

vutid
Võrgust väljas
9 August, 2011 - 16:27

Meil samal ajal. Täna just pastor kirjutas, et täpsustada üle meie laulatuse aega, kuna 08.10.11 soovitakse veel teda laulatama. Mina teen nii, et lauanõud on väga kirevad, seega pulmalilleks on valged kallad :)

Merle Ruut
Võrgust väljas
Liitus: 25 Aprill 2011 - 21:18
11 August, 2011 - 17:11

Meie päev on 22.10.2011
Sügisesed pulmalised kuidas plaanite oma ilupilte?

vutid
Võrgust väljas
11 August, 2011 - 19:25

Meil toimub kahes osas. Järgmisel nädalal tehakse mahajäetud hoonete juures mõisnike kostüümides ilupildid, mis lähevad kingitusteks. Pulmapäeva räägime veel fotograafiga üle, kuid eks see üks lehesadu või vihmasadu ole. Me oleme valmis ka vihmas ilupilte tegma - kummikutega pildid:)

jane555
Kasutaja jane555 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 19 Okt 2010 - 10:41
14 August, 2011 - 16:21

Kuna pargid on oktoobris väga värvikirevad, siis kindlasti sinna. Meie plaanime Kadrioru pargis osad ilupildid:)

priksu
Kasutaja priksu pilt
Võrgust väljas
Liitus: 15 Juuni 2010 - 10:09
12 August, 2011 - 07:59

Meie ilusast päevast on nüüd nädal möödas. Kõik oli väga väga ilus ja kurb on, et see päev nii kiireseti möödus ja nüüd jäänud vaid mälestus. :) Lisan paar pilti galeriisse ka.

Eleonoora
Kasutaja Eleonoora pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Märts 2011 - 14:41
15 August, 2011 - 17:10

Meie ilus päev on tänaseks möödas. Pulmasid planeerisime u 7 kuud ja võin öelda, et see on selleks täiesti piisav aeg. Soovisime oma pulmad teha Tallinnas, sest enamik meie külalistest elab just siin, seega on abimehed valdavalt siitkandist.
Soovin siin välja tuua meie peo fantastilised abimehed, kelle tööga väga rahule jäime ja keda tänada soovime:

Fotograaf: Krista Kõiv - suutis tekitada sundimatu meeleolu kogu fotosessiooni vältel. Temaga on poseerimine lausa lust!
Kutsed, kohakaardid ja ametimeeste märgid: Age kutsed - lihtsalt briljantne puhas käsitöö! Ning kindlasti tasub tellida kõik need inimeselt, kes neid tõesti teha oskab. See lihtsalt annab pulmadele niivõrd ilusa nüansi.
Pruudikleit: Pruudisalong Pärl - olin ühe imeilusa kleidi esmakordne kandja. Salongis valitseb nii sõbralik ning abivalmis meeleolu. Lisaks muidugi kvaliteetselt õmmeldud kleidid, mida uhkusega oma pulmapäeval kanda.
Lilleäri: Anniki, Lilleäri Kastekann - kõik seaded ning pruudikimp olid lihtsalt imeilusad!
Sõrmused: Chris, Harju tänava Sangla juveeliärist
Juuksur: Kadri salongist Hop
Meik: Kai Pärnu mnt Make-up Store'ist
Vanemate kingitus: käsitööna valminud seinataldrikud Meistrite Hoov -ist (autor: Hemmelin Malken) (taldrikute peale palusime joonistada teatud sümbolid). Taldrikutel oli ilmselt värvide tõttu kergelt idamaine hõng ning see tegi nad ekstra armsaks. Taldrikud on juba praeguseks vanemate kodus auväärse koha leidnud ning nad on oma kingituse üle väga rõõmsad. Ise plaanin minna Meistrite Hoovi kursustele, et ka endale koju midagi ilusat teha :)
Ansambel: Pohmell - tõeline süldibänd, kuid mängivad hoogsaid ja lõbusaid lugusid :)
Toitlustus/ruumid: Catering Service - jällegi fantastiline teenindust kogu ürituse planeerimise faasis ning ka peopäeval. Lisaks super head söögid (ok, võibolla oli tort liiga magus :)!

Aitäh teile kõigile!
E.

mj2u
Võrgust väljas
Liitus: 14 Mai 2007 - 20:18
15 August, 2011 - 23:00

Ka meie ilus päev möödas (06.08.2011). Kõik oli fantastiline ja veelgi ilusam. Üks tähelepanek, mis mind isiklikult mõtlema pani. Kuna suvi on väga populaarne abiellumiseks, siis oli ka meie imekenal päeval palju-palju abiellujaid. Õnne neile kõigile. Populaarseks kohaks enne registreerimist oli vähemalt kümmekond paari pildistamiseks valinud Tartu Botaanikaia. Suvel väga ilus ja värvikirev. Nii ka meie oma fotograafiga sinna suundusime, et ilusast päevast ilusad mälestused jäädvustada. Pruutide rohkuse tõttu põrkusime seal mitmete paaridega, kellest suur osa tervitasid ja õnnitlesid teisi pruutpaare, kuid oli ka neid kes väga kurja pilguga vaatasid. Sellest ka ajendus seda teksti kirjutada. Möödudes ühest pruudist tundsin küll ilmselget tõrjutust ja lausa viha (täiesti võõras pruut), et olin julgenud ka nö pruudina tulla ja just samal päeval. Seda märkas ka minu abikaasa, kes hiljem ei pidanud paljuks mainida, et pruudi pilk oli olnud läbilõikavalt terav, hinnates mind pealaest jalatallani ja tagasi. Seda kõike väga kurja pilguga. Seepärast kallid pruudid olge veidi tolerantsemad ja sõbralikumad üksteise suhtes. Meile meeldib mõelda, et oleme päeva kuningannad, aga on ka teisi ilusaid paare, kes just sama päeva enda omaks peavad. Aga lõpp hea kõik hea :) Õnne kõigile =)

mj2u
Võrgust väljas
Liitus: 14 Mai 2007 - 20:18
15 August, 2011 - 23:00

Ka meie ilus päev möödas (06.08.2011). Kõik oli fantastiline ja veelgi ilusam. Üks tähelepanek, mis mind isiklikult mõtlema pani. Kuna suvi on väga populaarne abiellumiseks, siis oli ka meie imekenal päeval palju-palju abiellujaid. Õnne neile kõigile. Populaarseks kohaks enne registreerimist oli vähemalt kümmekond paari pildistamiseks valinud Tartu Botaanikaia. Suvel väga ilus ja värvikirev. Nii ka meie oma fotograafiga sinna suundusime, et ilusast päevast ilusad mälestused jäädvustada. Pruutide rohkuse tõttu põrkusime seal mitmete paaridega, kellest suur osa tervitasid ja õnnitlesid teisi pruutpaare, kuid oli ka neid kes väga kurja pilguga vaatasid. Sellest ka ajendus seda teksti kirjutada. Möödudes ühest pruudist tundsin küll ilmselget tõrjutust ja lausa viha (täiesti võõras pruut), et olin julgenud ka nö pruudina tulla ja just samal päeval. Seda märkas ka minu abikaasa, kes hiljem ei pidanud paljuks mainida, et pruudi pilk oli olnud läbilõikavalt terav, hinnates mind pealaest jalatallani ja tagasi. Seda kõike väga kurja pilguga. Seepärast kallid pruudid olge veidi tolerantsemad ja sõbralikumad üksteise suhtes. Meile meeldib mõelda, et oleme päeva kuningannad, aga on ka teisi ilusaid paare, kes just sama päeva enda omaks peavad. Aga lõpp hea kõik hea :) Õnne kõigile =)

prtruu
Võrgust väljas
6 September, 2011 - 08:53

11 päeva veel jäänud ja kõik on pm valmis :) 3 auhinda veel vaja osta ja pulmalipp kuidagi organiseerida (eelmine tegija lihtsalt ei ole suutnud tänaseni meie tellimust täita, tellimus sai esitatud aprillis).
Tegin endale igaks juhuks õlgadele panemiseks kunstkarusnahast mõnusa keebi, kuigi õhuke sall on ka olemas. Kas või mida te plaanite endale peale panna? Meil on laulatus kirikus ja kardan, et seal hakkab muidu jahe kui miskit peal ei ole.

millu87
Võrgust väljas
Liitus: 20 Okt 2010 - 13:59
12 September, 2011 - 12:55

Tere paneks siis ka ennast kirja meie päev on 11.11.2011 on veel kellegil sisi foorumis maagiline kuupäev.Kaugel teil korraldamine on?

millu87
Võrgust väljas
Liitus: 20 Okt 2010 - 13:59
12 September, 2011 - 12:56

Tere paneks siis ka ennast kirja meie päev on 11.11.2011 on veel kellegil siin foorumis maagiline kuupäev.Kaugel teil korraldamine on?

maara123
Võrgust väljas
Liitus: 15 Nov 2011 - 16:06
15 November, 2011 - 16:22

Tere!

Meie planeerisime oma abiellumise 02.12.2011 :) Me otsustasime, et kuna sooviksime väga-väga abielus olla, aga hetkel suuri pulmi pidada ei ole võimalik ja ega väga praegu seda soovi ka pole - siis otsustasime registreerimise kasuks. Me oleme juba koos olnud 6,5 aastat ja meil on ka pisike piiga kodus, seega meie jaoks oli see asjade loomulik käik :D Ja meie registreerimine toimub nii, et kohal oleme vaid meie 2 ja paaripanija. Keegi meie sugulastest ega sõpradest ei tea, et me abiellume - nemad ei laseks meil vaikselt seda päeva tähistada vaid nõuaks suurt pidu, seega oli meie otsus selline. Plaanis on registreerida siis minna pildistama ning siis veeta romantiline õhtu kahekesi :)
Järgmine päev siis on minu sünnipäeva tähistamine, mil räägime oma lähedastele millega me hakkama saime :D:D:D
Kuna ma ka tahaks kindlasti laulatust siis selle plaanime mingile juubeli aastapäevale nt. 5a.

Lehed