Ärge kunagi tellige Milieu-st.

10 postitust / 0 uut
Viimane postitus
mryangel
Võrgust väljas
Liitus: 11 Mai 2010 - 09:25
Ärge kunagi tellige Milieu-st.
25 August, 2010 - 17:57

Lisan siia juurde siis kogu selle saaga.

Nimelt hakkasin kleiti otsides Milieu-ga pidama läbirääkimisi. Kuna lugedes siit ja igalt poolt mujalt foorumitest, siis oli ka nende kohta negatiivset tagasisidet. Kuna mainisin Milieu-le, et leidsin ka välismaa saidi, kus ma kleidi saaks tellida ja seda oluliselt soodsamalt.
Niisiis pakkus mulle Milieu järgmised asjad:

100 % identne kleit, mis pildil
100 % korralik kvaliteet
4 nädalat tarneaega
alusseelik
sall

Kuna kleidi hinnavahe välismaa saidiga oli oma 2500-3000 krooni, siis pakutigi, et kleidihinna sisse mahutatakse ka alusseelik ja sall. Mõtlesin, et kuna ma alusseelikut ja salli on mul nagunii vaja, siis otsustasin selle pakkumise vastu võtta.

Asi hakkas siis pihta sellega, et miski mõõt sai valesti võetud kleidi valmimine viibis ja lükkus edasi. Ok, arusaadav - juhtub.
Kleit siis saabus.... ainuke asi, mis kleidil oli see, mis soovisin, oli kleidi riie ning värv. Kaunistused olid totaalselt erinevad pildil olevast. Olin esmapilgus vägagi nördinud.
Proovisin kleidi ikka selga, ennast peegli ees keerutades ja uurides ja puurides, hakkas see iseenesest mulle meeldima ning lõppkokkuvõttes jäin rahule.
Kyle ( Milieu juhataja ) pakkus välja muidugi variandid, et kas saadavad kleidi tagasi, teevad kaunistused uuesti või saan soodustust. Huulte vahelt veeres välja sõnad, et 1000.- krooni, mitte rohkem.
Pidi hiljem täpsustama mulle, mis ja kuidas.
Kuna olin kokkuvõttes kleidiga siiski rahul, võtsin vastu pakkumise, et saan raha tagasi, kuna kleit ei ole see, mis olema pidi. Ja siis mingi aja pärast sain teate, et mitte tuhat krooni, vaid ainult 400.- krooni saan tagasi, mis lubati ära maksta 30 päeva jooksul.
Tänaseks päevaks hakkab sellest mööda saama 2 kuud, ning suure palumise peale suutsid nad täna ära kanda 200 krooni. Eelmine nädal ise kirjutasin, et kuna kaua aega juba möödas, siis millal raha arvele tuleb, kuna olin selle rahaga suht arvestanud. Kuid lubadus jäigi lubaduseks.
Ja isegi alusseelik anti mulle vale. Alguses ma küll kujutasin ette ilma rõngasteta, kuid lõppkokkuvõttes sai tellitud ikkagi rõngastega, kuid seda mulle ei antud. Avastasin ise kodus, et vale alusseelik. Saatsin kohe teate ja see vahetati välja.
Ja nüüd see salli kräpi avastus. Ma lissalt ei tea, miks ma seda ennem ei vaadanud, kui alles nüüd esmaspäeval, kui seda triikima oli vaja hakata.
Kui ma helistasin kohe sinna, et salliga selline jama, siis esimene asi, mis mulle vastu öeldi, oli see, et nemad esimest korda kuulevad, et nende käest tellitud toodetega on jama. Jäin ootama kiiret lahendust, kuna sellist salli ma ei saa ju kasutada. Pean midagi uut ruttu otsima. Aga kõik maksab ju raha!!!!
Puhtalt nende usalduse peale ja nende poolt antud lubeaduste peale ma neilt ju tellisin!
Kuid nüüd nad siis ei kavatse midagi teha, ei mingit kompensatsiooni ega midagi. Tuli ainult vastus, mis oli selline:
Tere Meeri,

Täname tagasiside eest, üritame meie tooteid ja teenuseid pidevalt parandada.
Meil on väga kahju, et pidid meie tootes pettuma. Kahjuks ei saa me sinule salli eest raha tagasi anda, kuna sall oli kingitusena kaasa antud.

Seoses kleidi soodustus tagasirahaga maksime sulle täna 200 krooni ja lähiajal esimesel võimalusel maksame ka teise poole.

Milieu soovib sinule ilusat ja meeldejäävat pulmapäeva!

Parimate soovidega,
Lilli Ryynänen
Klienditeeninduse juhataja

Ehk siis sall on kingitusena, mis ei kuulu tagastamisele ega praagiks osutudes tagastamisele.

Virgole niipalju, et sall on sarnane, kuid ilma kaunistuseta.

Kokkuvõttes - Milieu suutis päris suure pettumuse minus tekitada ning tekitada ka kurba meelt ja peavalu uus sall leida, mis eeldab ka järjekordset ning eelarvevälist väljaminekut.

Pean kahjuks tõdema, et kõigil neil, kel on olnud Milieu-ga halb kogemus, nõustun nendega.
Ma ei oska muud öelda, kui seda, et seal töötavad ühed rahaahned ja isekad inimesed.
Pildid nende kodulehel 1119 kroonine sall reaalsetel piltidel:
http://live.hot.ee/gallery/show_gallery_thumbs?id=269040

Olen nii pettunud, et nutt ahastus tuleb peale ja pulmad on ülehomme ning nad ei soostu tegema mitte MISKIT!

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: Ärge kunagi tellige Milieu-st.
25 August, 2010 - 18:43

Tervitus-

Kas sa mõtled seda salli - http://www.milieu.ee/ee-Sallid-catalog-viewObject-5-1048-20-0 ?

Tervitades,

Virgo
__________________________________
Ma teen seda tõepoolest heast meelest...
www.pulmad.ee
www.pulmaisa.ee
www.svadba.ee
www.weddings.ee
www.twitter.com/pulmad

MJK
Kasutaja MJK pilt
Võrgust väljas
Liitus: 8 Veebr 2010 - 21:06
Re: Ärge kunagi tellige Milieu-st.
25 August, 2010 - 23:36

Selles Milieus on nii mõttetult kallid hinnad ja pidevad sekeldused. Õnneks ise pole sealt midagi tellinud ja ei telli ka.

crizzy19882
Kasutaja crizzy19882 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 20 Mai 2010 - 01:32
Re: Ärge kunagi tellige Milieu-st.
26 August, 2010 - 14:05

Päris segane värk. aga eks see vist nii olegi, et enne on kõik ilus ja tore, aga kui midagi viltu läheb siis hakkavad jamad alles välja tulema jnejne....
Ilmselt see vedamise asi ka, paljud õtlevad, et kleit kvaliteetne jnejne, ja paljudsaavad mingi rämpsu.
Ma ise mõtlesin ka algul sealt tellida, kuid nüüd kindlasti jääb see ära! Ja loodan et sinu pulmapäev õnnestub!
Kahju, et kleidiga nii läks!
Edu ja õnne!

Lilleke rohus
Kasutaja Lilleke rohus pilt
Võrgust väljas
Liitus: 27 Juuli 2009 - 13:50
Re: Ärge kunagi tellige Milieu-st.
26 August, 2010 - 14:23

Hei!

Kahju, et su kleidiga nii juhtus ja salliga. Aga lohutuseks võin öelda seda, et palju hullem asi on see kui sul pärast pulmi pole ühtegi pilti mida albumisse panna kuna fotograaf on need lihtsalt ära s......d! Nagu juhtus minul. Sellest tuleb lähiajal ka postitus blogisse. Ära kurvasta! Kleit ju sulle meeldis ja istus selga ka ja see sall... No see võib ju olemata ka olla! Igaljuhul maailmapalju õnne sellel ilusal päeval teile!

Sirella
Võrgust väljas
Liitus: 30 Jaan 2010 - 09:44
Re: Ärge kunagi tellige Milieu-st.
26 August, 2010 - 14:33

Kes su fotograaf oli? Ma ka ootan pikisilmi pilte, aga mida pole on pildid ja fotograaf.

Lilleke rohus
Kasutaja Lilleke rohus pilt
Võrgust väljas
Liitus: 27 Juuli 2009 - 13:50
Re: Ärge kunagi tellige Milieu-st.
26 August, 2010 - 17:02

Jätan hetkel enda teada fotograafi nime kuna ootan endiselt temalt selgitust miks pildid nii jubedad tulid. Kui ta mulle ära vastab siis teen ka sissekande blogisse kuidas kõik alguse sai ja kuidas kõik lõppes ja kes ta selline on. Sul aga soovitan fotograafile helistada ja küsida kui kaugel pildid on. Kui ma käisin endale uut kimpu tellimas lillepoes uue pildistamise jaoks siis mu florist rääkis, et tema venna pulmas oli ka nii, et fotograaf ütles koguaeg, et pole praegu aega ja küll ta sõitis minema ja siis polnud jälle aega ja nii see pool aastat möödus kui enam pilte alles ei polnud.

eglit13
Võrgust väljas
Liitus: 28 Aprill 2010 - 10:09
Re: Ärge kunagi tellige Milieu-st.
26 August, 2010 - 15:27

Tere, minul on küll väga positiivne kogemus. Kuna ei leidnud kuskilt sellist kleiti nagu oli nende lehel, otsustasin riskida ja tellisin ära. Kleit saabus 3 nädalaga, kingiks oli kaasas minu üllatuseks ka sall. Samuti oli mul vaja paar korda Kyle-ga suhelda telefonitsi, jättis väga vastutuleliku mulje ja kutsus mind isegi oma kontorisse kleidi materjali näidiseid vaatama. Kahjuks ei saanud mahti sinnam inna. Aga kleiti esmakordselt nähes oli mul küll vauuuu....niii ilus oli ja istus täpselt selga, kuigi tellisin kleidi mõõdutabeli järgi:) Kleidi kohta sain meeletult komplimenete nii oma pulmas kui ka hiljem fotosid vaadates. Nii, et minul oli positiive kogemus:) Aga kuna see sall on täpselt see, mis Virgo kommentaaris ja kuna minul jäi see täiesti kasutamata, oli 32 kraadi sooja:), siis võin selle ära müüa kui on soovi, kui just nüüd kiireks ei lähe:) eglit13 [at] hot.ee

milieu
Kasutaja milieu pilt
Võrgust väljas
Liitus: 3 Dets 2008 - 20:04
Ametlik Vastus. Re: Ärge kunagi tellige Milieu-st.
26 August, 2010 - 17:54

--Tere!

Sooviksime veidi komenteerida pruudi pahameele üle. Meil on tõesti
kahju, et me pole suutnud leida temale sobiva lahenduse ja et ta
tundis vajadust kirjutada oma tunnetest pulmad.ee leheküljel. Nagu ta
mainis, pulmakleit nägi ta seljas väga kaunis välja! Ja alusseelik oli
lisatud pulmakleidile tasuta, mis on meie firma uus pakkumine meie
pruutidele.

Sooviksime mainida, et meile meeldib teha oma pruutidele kingitusi ja
kaarte ning tihti on need kingitused salli kujul. Need sallid ei ole
samad, mis on meie veebileheküljel üleval, kuna nad on meile boonusena
eraldi valmistatud. Proovime alati kontrollida kõik meie tooted üle, et need oleksid kvaliteetsed ja ilusad, vastasel juhul laseme need parandada või asendada meie koostööpartneritel. Kingitused on valmistatud boonusena, küll aga suhtume väga rangelt meie veebilehelt tellitud toodete kvaliteedisse. Meil on tõesti kahju, et need vead kahe silma vahele jäid.

Me tõesti loodame, et Meeril tuleb ilus pulmapäev!

Parimate soovidega,

Milieu Weddings & Beauty meeskond

CarmenVat
Võrgust väljas
Liitus: 26 Aug 2010 - 17:40
Re: Ärge kunagi tellige Milieu-st.
26 August, 2010 - 17:56

Tere,

nõustun eglitiga, tellisin oma pulmakleidi ka sealt, õmmeldi minu disaini järgi. kleit on väga ilus! istub hästi, õmblused ja materjal kvaliteetsed. pidasime pulmad juunis ja kõik väga kiitsid kleiti. teenindus oli väga hea ja kleit oli õigel ajal kohal. kindlasti soovitan teistelgi Milieust tellida!

jäi silma, et mryangel oled eelnevalt postitanud et oled kleidi ja firmaga väga rahul: http://www.pulmad.ee/node/16131#comment-48529 jääb pisut siuke mulje et oled raha peal väljas...