Hilisem pulmapidu

4 postitust / 0 uut
Viimane postitus
m.o.p
Võrgust väljas
Liitus: 2 Jaan 2014 - 17:59
Hilisem pulmapidu
2 Jaanuar, 2014 - 18:35

Mina ei leidnud sellist teemat kusagilt, kui on siiski olemas miskit taolist, nii keegi võiks teada anda :)

Me abiellusime detsembris. Ehk siis selline salajane regristeerimine oli. Pulmapidu lubasime siis hiljem teha.. Olen siis netis ringi nuuskinud,et kuidas keegi on planeerinud seda hilisemat pidu. Mida olen lugenud, nii pidu toimub siis päev pärast regristeerimist või siis nädal hiljem. Meil idee on selline,et pool aastat hiljem oleks pidu. See oleks meie aastapäev ja samal päeval võiks siis pidu teha, sest oleme veel pool aastat abielus olnud..
Ehk siis, olen mõelnud, et tuleks siis isamees kohale, et nagu õige pulm oleks vaid et me ei pista sõrmuseid enam sõrme, "vande andmine" toimuks siis..
Pidu oleks siis juulikuus, ehk siis, ei ole vaja mingeid lilli osta.. ise teeme toidud, alkohol võib välja ilmuda alles õhtul/öösel, kui lapsed on läinud :P
Õues toimuks see kõik (oh kuidas ma loodan,et ei oleks vihmane päev). Külalised oleksid siis meie mõlema pere, vaid väga lähedased sõbrad ja lähedased sugulased ( kellega siis oleme rohkem ühendused kui kord kuus!!) .. Ehk siis, koduaed, kodune toit, lähedased sõbrad+sugulased .. kindlasti ei tule mingit bändi, lilli, stressi ja kindlasti ei lähe palju raha.. Õhtul, kui lapsed kõik magavad, hakkab siis grillimine ja "joomine" pihta.. Selline pidu oleks meil siis plaanis, ainuke probleem on see,et kuidas seda uudist on vastu võetud. Mõningatele olen rääkinud ja on ikka nii pahaselt mind vaadanud,et ei sellist pidu saa teha ja oleks kohe pidanud pidu pidama...kes enam viitsib tulla peole, kõik on solvunud pärast seda et meil salajased pulmad olid.. hmm ..

Margo Hussar
Kasutaja Margo Hussar pilt
Võrgust väljas
Liitus: 6 Aug 2012 - 11:22
Re: Hilisem pulmapidu
3 Jaanuar, 2014 - 21:29

Ära muretse... need, kes nii mõtlevad... pole väärt muretsemist

Olen juhtinud ka hilisemaid pulmapidusid- sõbrad saavad aru... kas polnud aeg õige või finantse- mis vahet seal on... pidu aga tuleb lõpuks siiski ja neid on kutsutud... sõbrad oskavad seda hinnata... Ja saab ka hilisemal peol teha läbi traditsioonilisi asju, mis muidu nagu pulmapäeval oleks tehtud.. puudu ei jää midagi..

Margo Hussar
55649220
www.margohussar.ee

Kuldar Pajula
Kasutaja Kuldar Pajula pilt
Võrgust väljas
Liitus: 5 Mai 2010 - 12:56
Re: Hilisem pulmapidu
8 Jaanuar, 2014 - 22:13

Tere!

Minul endal on kogemus enda käest võtta. Pidasin peo pärast registreerimist täpselt aasta hiljem. 99% juhul polnud kellelgi probleem, et pidu toimus hiljem. Olid kõik pulmale omased elemendid.
Registreerimine toimus Vijlandi Maavalitsuses 2009 aastal ning sealolidtõesti 10 kõige lähedasemat inimest. Pärast väikene kaunis istumine Karula järve kaldal.
Aasta hiljem oli Kolga-Jaani kirikus laulatus ning pulmapidu vanemate talus kolm päeva jutti. Oli bänd, pulmaisa ja nagu mainisin oli kõik pulmale omased elemendid. Tite mähkimine, paku lõhkumine, väravad, puu istutamine, oksjon, pruudikimbu viskamine jne. Kõigil oli tore ja vahva!

Kuldar Pajula
58188184
www.kuldar.ee
www.pulmapaev.ee

MeOlemeKoos
Võrgust väljas
Liitus: 2 Okt 2013 - 11:49
Re: Hilisem pulmapidu
28 Aprill, 2014 - 12:58

Minu arvates vinguvad külalised pidevalt ja eriti need, keda ei kutsuta. Seega ära lase end heidutada. Tee täpselt selline pidu nagu tahad ja kellele ei sobi, see ei pea ju tulema.