Kas nüüd on 2011 suveks juba hilja planeerima hakata?

16 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Ambrosia26
Võrgust väljas
Liitus: 5 Aug 2010 - 13:39
Kas nüüd on 2011 suveks juba hilja planeerima hakata?
13 September, 2010 - 09:26

Hei,

issand mul tekkis siin 10minutiga paanika - inimesed, kes plaanivad pulma juuli 2011 on juba kõik ära bronninud jne.

Me alles otsime ideaalset kohta.

Kas oleme juba hiljaks jäänud?

Kuidas teha pulma 50-le, kui ei oma peas veel täpset (ega ka hägust) plaani,milline see pulm tuleb. Ainus, mis meil on,on tahtmine abielluda.

semolina
Kasutaja semolina pilt
Võrgust väljas
Liitus: 27 Aug 2009 - 12:49
Eks see  oleneb ka sellest et
13 September, 2010 - 09:47

Eks see  oleneb ka sellest et kui suur ja millist tahate, ise arvan et pole hilja. Meie kihlusime eelmise suve juulis ja pulma plaanid panime paikka nö aastavahetusel ehk siis jaanuarist hakkasime raha kõrvale panema ja abiellusime 6 augustil :) nihu läks ainult üks asi aga see sai ilusti lahendatud aga muidu kõik saime korda aetud nii nagu soovisime, kuna teadsime kus tahame pidu pidada ja kuidas üritus peaks välja nägema siis selle suunas ka tegutsesime, aga eks kõik olenebki mida te tahate eks teatud kohtade bronnimisega kui ka nö abimeeste bronnimisega tuleb varakult alustada. Edu teile :)

Tulevane Siiliproua ;)

nipitipitiri
Kasutaja nipitipitiri pilt
Võrgust väljas
Liitus: 5 Jaan 2010 - 20:07
kindlasti ei ole
13 September, 2010 - 11:43

kindlasti ei ole hilja!

lugege teiste kogemusi, rääkige sõpradega, kes kadalipu läbi teinud. koguge teiste kogemusi ja mõelge oma "unistuste päev" mõtteis läbi- mida soovite ja mille välistate. nii kujuneb üsna selgelt ja kiiresti  välja, mis stiilis pulmi te just ise tahate (talu, mõis, vabas õhus, kas suvel või mõnes hubases siseruumis). kõige tähtsam ongi leida see õige peopidamise koht ning mõelda meelelahutuse peale (muusikud ja õhtujuht). kõik muu tuleb justkui iseenesest ja loomulikult.

edu planeerimisel!

MJK
Kasutaja MJK pilt
Võrgust väljas
Liitus: 8 Veebr 2010 - 21:06
No tegelikult ei ole siin
13 September, 2010 - 11:51

No tegelikult ei ole siin midagi imestada et paljud on juba peaaegu kõik korda ajanud aga ma usun et kõik tegijad ei ole veel kinni pandud ja sulle jääb valikuvõimalus. Alustage peokohast, pulmaisast, fotograafist ja bändist. Käige erinevaid kohti kohapeal vaatamas ja kirjutage erinevatele tegijatele. Need asjad tuleks ikka see aasta kinni panna ja ülejäänud asjad võib järgmine aasta korda ajada. Edu planeerimisel !!!

crizzy19882
Kasutaja crizzy19882 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 20 Mai 2010 - 01:32
MA arvan ka , et pole liiga
13 September, 2010 - 12:53

MA arvan ka , et pole liiga hilja ;) sinna veel päris palju aega! Ja Eestis siis nii vähe ka tegijaid ei ole , lihtsalt hakkake oma ideede poole liikuma!

Ning tegusat planeerimist, et kõik laabuk nii nagu soovite:)

Nysserius
Kasutaja Nysserius pilt
Võrgust väljas
Liitus: 29 Sept 2009 - 20:20
Mina planeerisin aasta 2010
13 September, 2010 - 17:01

Mina planeerisin aasta 2010 augustiks pulma 2010 jaanuaris-veebruaris (siis said kohad ja tegijad paika). Kleiti ja muud taolist otsisime ja ostsime jooksvalt augustini. Sa pole kindlasti hiljaks jäänud ja edu ideede paika panemisel ja planeerimisel!

kati101
Kasutaja kati101 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Nov 2009 - 14:23
Mina hakkasin planeerima 8
13 September, 2010 - 17:14

Mina hakkasin planeerima 8 kuud ennem ja pulmad polnud päris kõrghooajal vaid mais, kuid praktiliselt kõik kohad Tartus olid meie kuupäevaks juba broneeritud. Seega läks käiku variant B, mis oli ka mu esimene valik ja väga õnnestunud, tagantjärele öeldes. Arvan, et koha broneerimisega pead kiirustama, sest juuli on hooaeg ja arvatavasti on paremad kohad juba kinni pandud. Kõige muuga- kleit, lilled, transport, sõrmused, kutsed on aega. Aitan ise korraldada järgmise aasta juuliks üht pulma ja meil on ammu kindlad juba koht, registreerija, pulmaisa, muusik, fotograaf. Kui kohta käisime üle vaatamas, öeldi, et juuliks 2011 on juba mõned broneeringud tehtud ja see oli mais. Seega mõne asjaga tasub kiirustada kui tahad tuntud tegijaid/ kohta.

sleepwalkers
Kasutaja sleepwalkers pilt
Võrgust väljas
Liitus: 18 Märts 2008 - 16:59
Ma ei usus, et hilja aga
13 September, 2010 - 19:41

Ma ei usu, et hilja aga arvestama peab, et mida varem planeerima ja broneerima hakkate, seda kindlam on ka see, et saad oma pulma just need tegijad kes sulle kõige rohkem meeldivad. Meil pandi esimene järgmise suve kuupäev lukku juba selle aasta kevadel aga suurem broneerimine tuleb loodetavasti peale Pulmad.ee kokkutulekut, kus meil on au sellel aastal üles astuda. Vähemalt kümmekond noorpaari on mõista andnud, et saame nendega just seal kokku.

kummikomm
Võrgust väljas
Liitus: 17 Veebr 2008 - 18:10
mina olin ilmselt see
14 September, 2010 - 00:14

mina olin ilmselt see varajane linnuke ;)

aga minu vabanduseks on see, et kuna mul on ette teada, et 2011 aasta kevadsemester koolis on puhtalt lõputöölainel ja hea, kui söömisekski aega jääb, siis otsustasime varakult peale hakata, et lõpuks võimalikult vähe asju jääks.. ja millest ikka alustada, kui mitte "tegijatest". meil on veel see kiiks, et meil on nö järelpulm 2 nädalat hiljem, mida on vaja samuti organiseerida ning riigis, kus see toimub lihtsalt peab VÄHEMALT poolteist, kuni kaks aastat varem broneerima, siis mõtlesin ühe raksuga selle suhtlemise alustamise korda ajada mõlemal pool.

aga kui koolilõpuagooniat ja muud sellist põnevat pole vaja vahetult enne pulmi läbi elada, siis pole sugugi liiga hilja alusada. vabalt saab ka isegi poole aastaga pulmi korraldada, üks mu sugulane tegi nelja kuuga väga korraliku pulma. oleneb vaid sellest, kas oled rahmeldaja tüüpi või tasa ja targu sõudja :)

igaljuhul soovin teile jõudu ja inspiratsiooni ja julgust ka abi küsida kui vaja :) paanikaks pole küll mingit põhjust :)

MJK
Kasutaja MJK pilt
Võrgust väljas
Liitus: 8 Veebr 2010 - 21:06
ka mina tundsin ennast
14 September, 2010 - 12:44

ka mina tundsin ennast puudutatuna ja mul on sama värk selle kevadsemestriga et siis küll ei jõua peaaegu midagi enam teha ja miks siis mitte varem alustada kui aega on....

Marko Karja
Kasutaja Marko Karja pilt
Võrgust väljas
Liitus: 14 Sept 2010 - 12:55
foto ja video
15 September, 2010 - 13:17

Head foto- ja videograafid tasuks küll varakult kinni panna. Siin foorumis loetu põhjal võib järeldada, et see teema on päris aktuaalne.

parimaga

Marko Karja

http://www.pulmad.ee/node/17429

LisbethSalander
Kasutaja LisbethSalander pilt
Võrgust väljas
Liitus: 11 Aprill 2010 - 16:45
Re: Kas nüüd on 2011 suveks juba hilja planeerima hakata?
17 September, 2010 - 11:51

Meil tekkis abiellumissoov 2010 märtsis ja planeerisime seda 2010 augustiks. Asju hakkasime ajama mai alguses, kui saime dokumendid Perekonnaseisuametisse ära viia, kuna ei julgenud enne küll midagi broneerima hakata, kui polnud kindel, kas üldse saame soovitud kuupäeva. Rohkem kui kolm kuud ette ju teatavasti kuupäevi kinni ei panda.

Õnneks saime soovitud kuupäeva, 7. augusti, ja pärast seda hakkasimegi kõigega tegelema. Seega kolm kuud enne pulmapäeva. Saime väga kena peokoha, aga kuna meil oli väga tagasihoidlik ja nn vastuvõtustiilis pulm, siis pulmaisa ja bändi me nagunii ei soovinud.

Seega saab ka nii :)

Heino
Võrgust väljas
Liitus: 29 Märts 2008 - 06:52
18 September, 2010 - 13:16

Tere Kõigile murelikele pruutpaaridele.

Mitmeid nõuandeid ja soovitusi pulmakorralduseks saab lugeda peovanemheino.blogspot.com.

Edu ja õnne kõigile

Kuldar Pajula
Kasutaja Kuldar Pajula pilt
Võrgust väljas
Liitus: 5 Mai 2010 - 12:56
2 Oktoober, 2010 - 00:36

Tere!

Hilja kindlasti pole! Aga tõesti tuleb arvestada, et populaarsemad peopaigad sulguvad vaikselt.

Aitan Teid meelsasti pulmade korraldamisega!!

Tutvuge: www.arrogant.ee

meri76
Võrgust väljas
Liitus: 7 Jaan 2008 - 16:52
2 Oktoober, 2010 - 14:18

Mäletan,et mind tabas samasugune paanika.Kihlusime jõululaupäeval ja plaanisime abielluda juulis.Kui lugesin siit foorumist,et kõigil on kõik asjad planeeritud ja ostetud,siis tekkis küll tunne,et oleme lootusetult hiljaks jäänud.Tegelikult sujus kõik superhästi.Saime kõik tegijad keda soovisime(pulmaisa,bänd,fotograaf,kirik,peokoht).Pulmad olid suured üle 80ne inimese.Väiksed detailid(kutsed,riided jne.)nendega tegelesimealles kevadel.Niiet ära muretse,küll kõik sujub.Mulle tundub,et kui hakata liiga vara planeerima võib lihtsalt üle organiseerida.

liina reinvald
Võrgust väljas
Liitus: 30 Sept 2010 - 22:29
2 Oktoober, 2010 - 16:34

Üks imekaunis loodusekeskne Paigake Saaremaal pole kindlasti veel täielikult ära broneeritud:) Pidula Forelli puhkeküla. Isegi kui olete pärit mandrilt, tasub koha peale mõelda. Sel suvel pidas mitu mandri paari pulmad just seal ja kõik jäid väga rahule. www.saarepuhkus.ee Vaadake kindlasti kodulehekülge. Aitasin ise sel suvel 2 pulma seal korraldada. Kõik oli väga kaunis!! Sobib ideaalselt näiteks teemapulmadeks- mere teema. Huvi korral vastan meelsasti Teie küsimustele:)

Liina 53447782 liina [at] auroraproject.ee