Kellel on kogemusi?

9 postitust / 0 uut
Viimane postitus
3sisters
Võrgust väljas
Liitus: 24 Jaan 2011 - 17:40
Kellel on kogemusi?
25 Veebruar, 2011 - 12:03

Kas olete ise olnud sellises pulmas, või on teie pulmad sellised olnud või plaanite selliseid pulmi, kus külalised on ainult kutsutud kirikusse laulatusele, aga mingit pidu pärast ei tule neile. Et pruutpaar läheb ainult kahekesi pärast tähistama või otse reisile?

3sisters
Võrgust väljas
Liitus: 24 Jaan 2011 - 17:40
Re: Kellel on kogemusi?
25 Veebruar, 2011 - 12:04

mida arvate?

hjam
Võrgust väljas
Liitus: 15 Veebr 2011 - 15:33
Re: Kellel on kogemusi?
25 Veebruar, 2011 - 21:13

mul tuttava sõbranna abiellus nii .. ja üldiselt inimesed ei virisenud ...
aga ise arvan , et see on siiski nii lühike aeg, et oleks juba viisakas väike istumine teha nagu nt kasvõi sünnipäevadel :)

Eleryh
Võrgust väljas
Liitus: 8 Veebr 2011 - 23:00
Re: Kellel on kogemusi?
25 Veebruar, 2011 - 21:15

Ei ole sattunud sellisesse pulma ega plaani sellisena ka enda pulma, kuid ega sellel ideel ju ka midagi viga pole. Nagunii tavaliselt ei kutsuta ju kõiki pulmapeole ning paljud, kes on tulnud laulatusele lähevad peale seda koju. Sellisel puhul lähevad lihtsalt kõik koju. Kuigi viisakas oleks vähemalt klaasikese šampust tänutäheks välja teha neile, kes heast südamest kohale tulid.
Muidugi on see pruutpaari otsustada, kuidas nemad tahavad seda erilist päeva mööda saata. Ei saa olla õiget ega valet lahendust. Usun, et praegusel ajal suhtutakse üsna mõistvalt sellesse, kui suurt pidu (või üldse pidu) ei tehta, kuna see nõuab siiski pruutpaarilt suuri väljaminekuid.
See on TEIE PÄEV ja keegi ei saa dikteerida, kuidas oleks õige seda tähistada! :)

www.pruutpaar.ee
Võrgust väljas
Liitus: 17 Aprill 2008 - 23:59
Re: Kellel on kogemusi?
26 Veebruar, 2011 - 10:42

Tere!

Arvan, et see oleks heaks lahenduseks, kui te ei plaani suurt pulmapidu.
Meil on mõned kogemused, kus pruutpaar läheb salaja kahekesi registreerimisele. Ühe variandina sõidetakse peale seda limusiiniga vanemate / sugulaste juurest läbi ja tehakse šokeeriv ( uskuge , see on vanematele šokeeriv) teade oma abiellumise kohta, teise variandina, teavitatakse mõnel sünnipäeval või niisama jutu sees.

Kui aga plaanite kõik lähedased oma laulatusele kutsuda, on hundid söönud ja lambad terved, sest teie jaoks tähtsad inimesed saavad osa teie kaunist hetkest.
Kindlasti teavitage kutsel sellest, et sündmus piirnebki laulatusega ning ei ole halb mõte (nagu ka Eleryh mainis) pakkuda oma külalistele laulatusejärgselt pokaal vahuveini.

Kaunist hetke,

Rita Kaas
56 657 597
www.pruutpaar.ee
-----------------------------------------------
Pruutpaar.ee nüüd ka Facebook´is

Urmas Ääro
Kasutaja Urmas Ääro pilt
Võrgust väljas
Liitus: 12 Aprill 2009 - 13:35
Re: Kellel on kogemusi?
7 Märts, 2011 - 10:06

Kui oma vanematega ikka kenasti läbi saada siis kipun arvama, et sellise salajase abiellumise peale nad vähemalt nördivad. Eriti emad. Ehkki seda tõenäoliselt välja ei näidata.

urmasaaro.com

eggi
Kasutaja eggi pilt
Võrgust väljas
Liitus: 20 Okt 2006 - 02:26
Re: Kellel on kogemusi?
27 Veebruar, 2011 - 05:35

Laulatuste puhul pole seda (veel) kohanud, aga registreerimiste puhul küll. Harva, aga tehakse. Ja alati on tehtud külaliste jaoks tunnike koosviibimist šampuse ja tikuvõileivadega. Tallinna "Saksis" on selleks allkorrusel sobilik saal, peale mida sõidab pruutpaar lennujaama.
On ka Lennujaamas tehtud teise korruse kohvik/restoranis koosviibimist tunnike-kaks. Siis on koosviibimiste sees olnud ka tordi osa. Mõnel korral on olnud lennujaamas ka registreerimine - kohvikust pääses avatud terrassile, kus soojal ajal oli inimestel päris õdus olemine. Nii oli mõni aasta tagasi, praeguste tingimuste kohta ei tea kosta.

lugupidamisega,
Ivo Eggi

priksu
Kasutaja priksu pilt
Võrgust väljas
Liitus: 15 Juuni 2010 - 10:09
Re: Kellel on kogemusi?
1 Märts, 2011 - 08:29

Ise kaalume ka sellist varianti, et kas siis ainult perega või siis kutsuks registreerimisele tuttavad ka ja pakuks neile kooki-šampust. Rahaliselt ei ole võimalik toitlustust pakkuda ja sellist traditsioonilist pulma teha. Ei teagi, mis see õige tegu oleks siis.... tahaks seda päeva heade tuttavatega ka ju jagada natuke... Perega (ema-isa-vennad-õed) on plaanis pärast restoranis tähistada.

Urmas Ääro
Kasutaja Urmas Ääro pilt
Võrgust väljas
Liitus: 12 Aprill 2009 - 13:35
Re: Kellel on kogemusi?
7 Märts, 2011 - 10:21

Kui te tseremooniajärgselt mingit üritust ei plaani sõnastage see kindlasti ka kutsetel arusaadavalt. Olen olnud mõnes sellises pulmas kus saabunud külaliste seas valitses isegi nördinud arusaamatus.

Aga eks tunnike šampuse ja kergete suupistetega oma kõige lähemate seltsis muudab seda päeva ju ikka kaunimaks ja meeldejäävamaks ja mitte üleliia suure raha eest.

urmasaaro.com