kui vara hakkasite planeerima?

37 postitust / 0 uut
Viimane postitus
3sisters
Võrgust väljas
Liitus: 24 Jaan 2011 - 17:40
kui vara hakkasite planeerima?
28 Märts, 2011 - 10:59

kui vara hakkasite pulmi planeerima? et siis kui mitu kuud varem? mille soetamisest alustasite?

Ireth87
Võrgust väljas
Liitus: 28 Jaan 2011 - 15:34
Re: kui vara hakkasite planeerima?
28 Märts, 2011 - 11:39

Meie päev on 03.09.2011 ja planeerimist alustasime sellest kuust. Esimese asjana panime paika eelarve. Teise asjana valisime välja toimumispaiga ja käisime vaatamas sealseid peokohti. Palusime saata hinnapakkumised. Edasi panime kinni fotograafi ning siis hakkasime uurima pulmaisasid. Kuna meil tuleb kakskeelne pulm, siis pulmaisa peab olema ka tasemel. Hetkel oleme kohtunud ühe pulmaisaga, kes jättis ülimalt positiivse mulje. Kolmapäevaks on planeeritud kokkusaamine teise pulmaisaga. Kui suudame nende vahel valida, siis oskame juba kuidagi viisi edasi liikuda...

nipitipitiri
Kasutaja nipitipitiri pilt
Võrgust väljas
Liitus: 5 Jaan 2010 - 20:07
Re: kui vara hakkasite planeerima?
28 Märts, 2011 - 11:50

planeerima ja eelarvet koostama hakkasime 2 aastat enne, sest kaalusime pikalt ka palmide all kahekesi registreerimist. kui olime otsustanud, et siiski pere ja sõpradele peo teha, siis sai järjekord selline:

9-12 kuud
külaliste list. peokoha valik (kõikide valikute nägemiseks kulus mitu kuud), bänd, fotograaf, registreerimise koht
mehe kingad, ülikond (reisilt)
minu kingad (netist)
sõrmustele briljandid
juveliiri valik

9-6 kuud
catering, florist
kutse
hetkel pole minu kleiti, jääb ilmselt kõige suuremaks mureks.

enzu
Võrgust väljas
Liitus: 23 Okt 2010 - 13:49
Re: kui vara hakkasite planeerima?
28 Märts, 2011 - 13:23

Meie pidu toimub 08.07.11 ja planeerima hakkasime 2010a augustis. Esimese asjana sai paika eelarve,siis broneerisime peokoha ja ülejäänud on kuidagi väga sujuvalt ning jooksvalt paika saanud. Tänase päeva seisuga on kõik asjad enam-vähem paigas. Toitlustajaga on vaja paika panna pulmamenüü, kuid ka see saab paari nädala pärast korda aetud. Kokku tuleb saada ka veel pulmaemaga, et kõik detailideni läbi arutada. Ja siis jäävad veel mõned nö nipet-näpet asjad nagu sõrmustepadi ja pulmalehed/laulikud, ametimärgid.

DarkRedRose
Võrgust väljas
Liitus: 27 Märts 2011 - 14:20
Re: kui vara hakkasite planeerima?
28 Märts, 2011 - 13:52

Meie päev siis 04.08.2011. Planeerima hakkasime sellest kuust. Kuna suurt pulmapidu ei tule (registreerimine ja pidulik vastuvõtt), siis ei ole ka väga suurt organiseerimist vaja. Koht on broneeritud, esmane suupistete menüü olemas. Oma kleidi olen juba välja valinud, plaan oli rentida, aga kuna oht, et keegi veel rendib ja selle kleidiga midagi juhtuda võib, ostsin ära :) . Kingad olemas. Samast kohast plaan osta ka mehele ülikond. Kutseid või pigem pidulikult vormistatud teadaannet veel ei ole. Tekst välja mõtlemata. Lastele veel riided lasta õmmelda. Pulmareis peale pulmi broneeritud :)
Edu ja jaksu

Bisquit
Võrgust väljas
Liitus: 27 Jaan 2011 - 15:25
Re: kui vara hakkasite planeerima?
5 Aprill, 2011 - 13:46

Huh...ühe hetkega hakkas oluliselt kergem, sest meie ei ole veel planeerimist alustanudki:):):) Välja on mõeldud vaid see, mida me tahame....aga kuidas seda teostada....

Meil ka sama kuupäev ning samuti plaanis pisike pulm...aga see eest eriline!
Kohaks on plaani järgi männimetsa tukk vaatega merele (Saaremaal siis)...seega, kohta just broneerima ei pea aga natuke asjaajamist vast ikka tuleb (ma ei teagi täpselt, kust või millega alustada aga päris nii vist ei ole, et panen sinna oma palagani püsti ja kõik on rahul, vist tuleb enne vallaga midagi kooskõlastada???). Kuna miskit pidu väga ei tule, pigem koosviibimine, siis mingit pulmaisa või bändi ka ei tule. Küll aga tuleb selline pidulik piknik!!!!!! Kuna õde on mul kokk, siis toitlustamine (ehk külmlaud) jääb tema organiseerida, see tuleks selline suvine ja mõnus! Teine õde tegeleb lillemajandusega (elukutseline), seega lasen meie "koha" kaunistada, et luua rohkem pidulikkust.

Olulist organiseerimist aga nõuavad riided (minu kleit, mehe ülikond), sõrmused, fotograaf (sellele panustan küllaltki palju, sest tahan, et kogu üritus saaks professionaalselt ja stiilselt jäädvustatud) ja sobiva varjualuse (telgi...või midagi sarnast) rent (mul on nägemus, mida ma tahan aga pole seda eestist veel leidnud).

Ainuke mille pärast muretsen on fotograaf!....aaaa...ja ILM!!! Me läheme täispangale ja sõrmed ristis loodame ilusat ilma, sest muu ei sobi lihtsalt meie plaanidega...muul juhul jäävad arvatavasti pulmad ära:):)

xliinax
Kasutaja xliinax pilt
Võrgust väljas
Liitus: 15 Okt 2010 - 15:17
Re: kui vara hakkasite planeerima?
5 Aprill, 2011 - 18:49

Meie pulm toimub ka saaremaal .
Soovitan sulle fotograafiks Valmar Voolaid´u. www.valmarifoto.com

xliinax
Kasutaja xliinax pilt
Võrgust väljas
Liitus: 15 Okt 2010 - 15:17
Re: kui vara hakkasite planeerima?
28 Märts, 2011 - 16:13

Meie pulm toimub 23 juuli ning planeerima hakkasime eelmise aasta juulis. Põhitegevuseks läks septembris. Esimesena broneerisime koha ning siis fotograafi, bändi ja cateringi. Järgmine kuu tuleb kõigiga ka esimest korda kokku saada välja arvatud siis peokohaga.

kaiss
Kasutaja kaiss pilt
Võrgust väljas
Liitus: 17 Veebr 2008 - 19:10
Re: kui vara hakkasite planeerima?
28 Märts, 2011 - 16:32

Meie hakkasime mõtlema pulmadele eelmise aasta detsembris. Siis vaatasime peokohta jne.
Planeerimine ja tegutsemine hakkas pihta veebrari alguses, veebruari lõpuks oli broneeritud peokoht, tehtud ning saadetud kutsed, avaldus sisse viidud. Märtsi alguses saime sõrmused, mehele riided ja jalanõud, minule riided ja kingad, osa alkoholi, ning toimus ka pulmaisaga kokkusaamine. Veel praeguseks olemas tort (just saime maitsta ning see on SUPER hea), catering, muusika (nii nn makimuusika kui elav muusika). Homme proovimeik ning -soeng. Lillede, ametimärkide, laulikute, oksioniasjade ja muude asjadega tegeletakse..
Nii et meie saime suhteliselt kiiresti hakkama ma leian.. :)

Armastus ei tähenda seda, et inimesed vaatavad üksteist, vaid, et nad vaatavad samas suunas....

crizzy19882
Kasutaja crizzy19882 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 20 Mai 2010 - 01:32
Re: kui vara hakkasite planeerima?
28 Märts, 2011 - 21:16

meie hakkasime täpselt aasta ennem planeerima. Alustasime registreerijast ja registreerimiskoha otsimisest ning siis järgmiseks sammuks otsisime koha kus saaks väikse istumise korraldada.Ning peale seda kui kuupäev oli enamvähem paigas hakkasime läbirääkimisi pulmavana ja bändiga pidama ning lõpuks sai fotograaf ka välja valitud. Peale seda tuli juba igasugused pisiasjad , kleit, sõrmused ja ülikond:)

heliis
Võrgust väljas
Liitus: 13 Jaan 2011 - 14:01
Re: kui vara hakkasite planeerima?
29 Märts, 2011 - 13:56

Meie kuupäevaks 08.07. Planeerima hakkasime alles jaanuari alguses ja kui aus olla, siis natuke hilja. Õnneks saime parima pulmakorraldaja ja super pulmaisa (Peoloogid), kes meie eest enamus tööd ära teevad. Ansambli ja fotograafi saime ka need, keda tahtsime- kui aus olla, siis ansambli järgi kuupäeva paika panimegi, alguses oli plaanis nädal hiljem abielluda, aga bänd oli juba kinni. Väga suureks takistuseks oli peokoha leidmine- see on ka põhjus, miks soovitan kõigil vähemalt aasta varem pidu planeerima hakata. Kõik head kohad pannakse varakult kinni ja kõik kes hiljaks jäävad ongi ilma. Kuu jooksul loodame kutsed laiali saata. Siis hakkab riiete otsimine- lisaks meile vaja veel 13- ja 9-aastased noormehed, 3-aastane preili ja pulmadeks 10-kuuseks saav pisipoja riidesse panna. Kujutan juba ette, milline ülikondade, kleitide ja kingade ralli lahti läheb.
Planeerimist on palju, niiet mida varem, seda parem.

mrem
Võrgust väljas
Liitus: 12 Aprill 2010 - 13:07
Re: kui vara hakkasite planeerima?
29 Märts, 2011 - 16:25

Tere!

Meie pulmapäev oli 31.07.2010 ja planeerima hakkasime kihlumisele järgnenud päeval ehk 19. veebruaril. Ütleme nii, et vähem kui poole aastaga on ilusat pulma pisut keeruline korraldada, kuna paremad peokohad, bändid, pulmaisad jne. pannakse varakult kinni. Seega soovitan võimalikult kiiresti planeerimisega alustada.
Esimene asi, mida otsima hakkasime, oli peokoht, siis paaripanija, pulmaisa jne.

Edu planeerimisel!

-M-

Eleryh
Võrgust väljas
Liitus: 8 Veebr 2011 - 23:00
Re: kui vara hakkasite planeerima?
6 Aprill, 2011 - 13:48

Meie pulmad toimuvad 13.augustil 2011. Umbes kuu või kaks arutasime omavahel plaane ja soove, kuid konkreetseid kokkurääkimisi hakkasime tegema veebruaris. Mina küll ei ütleks, et pool aastat ette on kõik kohad juba broneeritud. Väga mitmes ilusas kohas oli meie valitud kuupäev veel täiesti vaba. Käisime vaatamas, mis me käisime, aga just selle "oma" peokohaga tutvusime alles eelmine nädal. Ning nüüd toimubki meie registreerimine, kui ka pulmapidu Saue mõisas. Catering on samuti broneeritud.
Ma arvan, et ka 6 kuud on täiesti sobiv aeg planeerimiseks. Tähtsamad asjad sujuvad väga kiiresti ja justkui iseenesest. Pruudid on ju teadupärast väga pühendunud pulmapäeva organiseerimisele. Aasta varuda planeerimiseks ongi minu arvates seetõttu liiga pikk aeg. Lõpuks nagunii tuleb tegevusetult oodata mitmeid kuid seda tähtsat päeva. Ja kui siis peaks midagi viltu minema, siis kujutan ette seda paanikat. Loodame, et keegi bridezillaks ei muutu.

Päikest!

kerliila
Võrgust väljas
Liitus: 11 Aprill 2011 - 21:57
Re: kui vara hakkasite planeerima?
12 Aprill, 2011 - 09:41

Lood on nii, et saime nüüd meiegi oma kuupäeva paika- 10.09.2011 Peokoht on juba väljavaadatud, pulmavanaga läbirääkimised käivad. Oleme Tallinnas, aga registreerida kavatseme Viljandis, kuna peopaik tutvuste kaudu seal lähedal. Küsimus aga selline (kuna pole varem planeerimisega kokku puutunud), siis kas enne avalduste sisseviimist saan perekonnaseisuametis kuupäeva kohta juba infot , või tehakse seda alles avalduste sisseviimisel? Vabandust kui liiga rumal küsimus:)
Ilusat ootust!:)

kjpulmad
Kasutaja kjpulmad pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Märts 2009 - 21:34
Re: kui vara hakkasite planeerima?
22 Aprill, 2011 - 17:44

Meie pulmad toimuvad alles 2012 augustis....sõrmuse sain sõrme selle kuu 9-dal...nii et tublid 16 kuud planeerimiseks. Tegelikult esialgu naudime oma kihlust, aga kuna planeerimine on põnev siis ma natuke juba tegutsen.

KatrinAa
Võrgust väljas
Liitus: 6 Veebr 2011 - 14:04
Re: kui vara hakkasite planeerima?
17 Mai, 2011 - 13:42

Meie oodatud päev on 2012 juunikuus. Planeerimisega alusatsin veebruaris. Väga pikk aeg, aga kuna olen selline idealist ja hullumeelne muretseja - just selle pärast, et saaksime KINDLASTI selle ja selle koha..! Teine on ju see, et ei j6ua enam oodata... teisalt naudin k6igest sellest - planeerimisest!! Kuna elan väljaspool Eestit, siis arvan, et just sobiv aeg alustada kohtade jms. otsimisega. Nyydseks olen ilmutanud kiriku6petajale kindlast päevast ja ootan p6nevusega pos. vastust. Kui olen saanud kiriklikuks laulatuseks aja, siis edasi jätkan koha otsimisega. Tegelikult olen valinud välja juba pulmaisa, ka temaga on v6etud yhendust. Pulmaisaga ei saa ka enne kokkuleppida ajas, kui 6petajalt olen saanud pos. vastuse :).
Minu järjestus siis oleks- kirik, pulmaisa, kylalised, koht, bänd, fotograaf ... !!

Edu, j6udu, jaksu k6gile :) !!

Helenita
Kasutaja Helenita pilt
Võrgust väljas
Liitus: 22 Juuni 2011 - 16:27
Re: kui vara hakkasite planeerima?
11 August, 2011 - 20:53

Mina isiklikult oleks alustanud planeerimist ilmselt alles järgmise aasta algusest ja mees ilmselt veel hiljem :) aga jällegi - saanud aimu, kui kiiresti kohad eest napsatakse, hakkasime ka aasta aega varem peale ja isegi sellega jäime teatud mõttes hiljaks. Peokoht oli meil tegelikult juba varem valmis mõeldud, vahepeal leidsime ühe teise koha, mis meile veel rohkem meeldis, aga huvi pärast saatsime kirja ka sinna esialgsesse kohta ja juba oli see võetud meie kuupäevaks. Nii et .... pruudid ei maga :D

Merle Ruut
Võrgust väljas
Liitus: 25 Aprill 2011 - 21:18
Re: kui vara hakkasite planeerima?
20 September, 2011 - 22:22

Meie pulmad 22.10.11. Planeerimisega alustasin 05.2011. Pidu kohe ukse ees. Teha on jäänud laudadeplaan ja kohakaardid ning ametimärgid. Ünneks ei kohanud ka mingeid suuremaid takistusi. Ainus millest loobusin oli valged toolikatted, aga neid taha ma juba enam seepärast et ei leidnud suvejooksul ühtegi ettevõtet, kes oleks olnud nõus minu mailidele vastama. Neid ettevõtteid oli ikka päris palju ja see paneb imestama- ju ei ole raha vaja.

põnevil
Võrgust väljas
Liitus: 5 Aug 2011 - 19:37
Re: kui vara hakkasite planeerima?
10 Jaanuar, 2012 - 20:34

Meie pulmapäev on 9. juuni 2012 ja planeerima hakkasime sept 2011. Alustasime peokohaga, siis otsisime paaripanija ja pulmaisa. Edasi fotograaf ja diskor. Praeguseks olemegi seal maal, et lisaks on veel olemas kutsed, tordimeister, toitlustus.

krisshhy
Võrgust väljas
Liitus: 18 Juuli 2011 - 11:05
Re: kui vara hakkasite planeerima?
10 Jaanuar, 2012 - 21:33

Alustasin pulmakohast, 7 kuud enne pulmakuupäeva.

pisipulm
Võrgust väljas
Liitus: 28 Nov 2011 - 09:33
Re: kui vara hakkasite planeerima?
11 Jaanuar, 2012 - 08:36

Meie alustasime 6k varem. Alustasime kuupäevast, siis koht ja pulmaisa, fotograaf.

Briksu1
Võrgust väljas
Liitus: 11 Okt 2011 - 20:41
Re: kui vara hakkasite planeerima?
23 Jaanuar, 2012 - 19:36

Mina hakkasin kohe, kui sõrmuse sain (8 oktoober) , pidu juulis. Minu puhul aga see, et kui peopaik, ansambel, kirik, fotograaf ja pulmaisa paika said, kadus ind ära. Nüüd olen paar kuud jõude aega kogunud ja võtan uuesti hoogu, et planeerimisega taasalustada :)
Aga nt selle uue alustamisega muutsin juba peokohta. Teised peamised asjad jäävad aga paika,

egerta
Kasutaja egerta pilt
Võrgust väljas
Liitus: 13 Jaan 2011 - 14:57
Re: kui vara hakkasite planeerima?
31 Jaanuar, 2012 - 12:37

Pulmad on augustis 2012. Planeerimisega alustasime vaikselt juba oktoobris. Tänaseks (ehk siis pm 5 kuud hiljem) on paigas koht, fotograaf, bänd. Järgmised sammud on pulmaisa, florist, kutsed jne jne jne :)
Tuhat asja teha ja 7 kuud veel VAID jäänud :)

Broneeri fotograaf oma elu tähtsamaks päevaks juba täna!
Head hinnad, kaunid pildid ja meeldiv teenindus.

Fotograaf Egerta Mändmets
www.egertaphoto.com

Kadri1988
Võrgust väljas
Liitus: 4 Sept 2011 - 15:55
Re: kui vara hakkasite planeerima?
31 Jaanuar, 2012 - 13:45

Pulmad toimuvad 2012 mai lõpus ja esimesed meilid hinnapäringutega saatsin laiali detsembri alguses. Muidugi enne olime teinud natuke eeltööd ka, nii umbes kuu aega. Ja ma ei ütleks, et me väga hilja peale oleks jäänud. Kui päris aus olla, siis praegu on kõik kuidagi väga ladusalt läinud, lausa hirm tekib, et kuna ja milline see äpardus tuleb.

Aga muidu, alustasime kohast, siis tulid fotograaf ja pulmaisa ning lõpuks bända.

Briksu1
Võrgust väljas
Liitus: 11 Okt 2011 - 20:41
Re: kui vara hakkasite planeerima?
5 Veebruar, 2012 - 09:03

Pulmad juuli 2012, põhiasjad (pulmaisa, kirik jne) otsustasime novembris 2011. Nüüd hakkan uuesti organiseerimise hoogu üles võtma, sest plaan järgm kuu kutsed ära teha jne. Vahepepeal oli aga täiesti paus igasugusel organiseerimisel :)

kaire999
Võrgust väljas
Liitus: 16 Jaan 2012 - 09:59
Re: kui vara hakkasite planeerima?
6 Veebruar, 2012 - 09:15

Meie pulmapäev on juuni lõpus. Planeerima hakkasime põhimõtteliselt jaanuar 2012. Nüüd olemas peokoht umbes 80-le külalisele, pulmaisa, pruudi kleit, kingad, loor, catering, fotograaf ja põhimõtteliselt ka pulmaauto. Samuti oleme välja valinud ametimärgid ja nende materjali. Tegemist on aga nüüd saab võtta juba tiba rahulikumalt :)

ziret
Võrgust väljas
Liitus: 30 Jaan 2012 - 09:58
Re: kui vara hakkasite planeerima?
6 Veebruar, 2012 - 20:28

Aprill 2011 tehti ettepanek ja pulmad on juulis 2012. SIis on aega rahulikult toimetada, raha koguda ja mõtiskleda. EI pea pooleks rabelema.

briidz
Võrgust väljas
Liitus: 28 Aprill 2011 - 09:38
Re: kui vara hakkasite planeerima?
21 Märts, 2012 - 17:12

Mulle tehti ka 2011 aprillis ettepanek ja juba kihlumisele järgneval päeval panime kuupäeva paika selle aasta juulisse. Suured asjad orgunnis mul ema kohe suvel ära, siis sügis-talv oli vaikne periood ja selle aasta algusest hakkasin ise aktiivselt planeerimisega tegelema. Alustasime peokohast ja registreerimisebkohast ning toitlustusest, seejärel sai paika bänd ja pulmaisa ja siis registreerija. Kõige selle järel said paika muud pisiasjad.

Meie kaunis päev 20.07.2012

MerleR
Võrgust väljas
Liitus: 9 Aug 2011 - 11:53
Re: kui vara hakkasite planeerima?
20 Veebruar, 2012 - 08:58

Mina sain sõrmuse mai 2011 ja hakkasin kohe planeerima. Pulmad on juuni 2012.

retzu
Võrgust väljas
Liitus: 21 Veebr 2012 - 16:30
Re: kui vara hakkasite planeerima?
21 Veebruar, 2012 - 17:16

Läinud pühapäeval otsustasime, et okei teeme see aasta ära, plaanis pidada pulmad juuli kuus. Seega kuskil 6 kuud aega. Tudub, et jõuab. Plaan on tehtud aga nüüd tuleb hakata broneerima, vahel lugedes foorumit tundub, et väga hiljaks oleme jäänud, siiski loodan, et jõuame kõik valmis :)

Sinust ja minust saab meie - kõige ilusam aeg elus :)

Trabant
Võrgust väljas
Liitus: 6 Veebr 2012 - 14:25
Re: kui vara hakkasite planeerima?
21 Veebruar, 2012 - 20:42

ma uurisin kah algul sellesse suvesse. Mõnda aega tagasi oli nt juulis saada veel mõned kuupäevad Cantervilla lossis. Me lükkasime pulmad edasi tulevasse talve. Ei viitsi suveks rabeleda, sügisel ei taha.

a-ruudus
Kasutaja a-ruudus pilt
Võrgust väljas
Liitus: 15 Jaan 2012 - 13:46
Re: kui vara hakkasite planeerima?
23 Märts, 2012 - 22:30

meie alustasime 7 kuud varem. Kuupäev kõigepealt paika seejärel peokoht. Esimene sisseost oli minu pulmakleit.

karin108
Võrgust väljas
Liitus: 18 Aprill 2012 - 09:59
Re: kui vara hakkasite planeerima?
23 Aprill, 2012 - 10:10

Pulmad on augusti alguses ja planeerimisega alustasime aprilli algusest, nii et aega ei ole kuigi palju. Alustasime külalistelistist, et saaks koostada eelarve. Laulatuse koht ja kuupäev olid ühed esimesed asjad, mis paika panime. Edasi tuli peokoha valik ja see on nüüdseks broneeritud. Otsustatud on ka esineja ja temaga käivad läbirääkimised. Lilleseade ja pruudikimbu osas aitab sõbranna. Catering ja fotograaf on lahtised. See, kust sõrmused tellime, on otsustatud. Kleidi valimine on täies hoos. Kutseid mässan teha. Paistab, et jõuab ikkagi kenasti. Kõige tähtsam ongi alguses ära otsustada, millist pidu soovitakse.

suhteline
Võrgust väljas
Liitus: 23 Märts 2012 - 11:13
Re: kui vara hakkasite planeerima?
23 Aprill, 2012 - 10:47

Meie kihlusime 5. augustil 2011 ja põhimõtteliselt kohe panime paika ka pulmakuupäeva. 11. august oli meil juba ammu teada, vaid aasta oli lahtine. Üsna kiirelt said suured ja tähtsad asjad paika pandud ja ka läbi räägitud. Üsna palju kohtasin seda suhtumist, et nii varakult asju ajan. Ise olen rahul, sest siis saan asju rahulikult mõelda ja otsida ja leida enda jaoks parim lahendus. Praeguseks on enamik asjadest kas olemas või vähemalt teada, mis ja kuidas tuleb.

Karinee
Kasutaja Karinee pilt
Võrgust väljas
Liitus: 7 Aprill 2008 - 21:45
Re: kui vara hakkasite planeerima?
23 Aprill, 2012 - 10:58

Alustasin ka uurimist ja kirjutamist eelmisel augustil ning tõesti kohtas palju seda, et miks nii vara. Päris mitu peokohta teatas isegi kergelt ebaviisakalt, et nad ei tee üldse uueks suveks veel broneeringuid- võtku ma uuesti ühendust siis umbes praegusel ajal. Hetkel aga mõtlen küll, et kui ma olekski jäänud ühte nendest kohtadest ootama, siis oleks praeguseks seisuks juba ilma olnud.

Ja pisike kihvt asi veel, meie kihlusime ka 5. august aga 2009 :)

ljuza
Kasutaja ljuza pilt
Võrgust väljas
Liitus: 28 Juuli 2007 - 21:01
Re: kui vara hakkasite planeerima?
23 Aprill, 2012 - 12:06

Meil kooselu saab 10 aastat, kihlunud nagu otseselt polegi, aga ametlikuks paariks saime 3.august 2002 aastatl;) Siin 3 aastat tagasi abistasin ühte sõbranat pulmaplaanidega ja 2 aastat tagasi teist, siis juba jätsin nii mõndagi omale ka märkmikkusse kirja, asju omale hakkasin juurde uurima sügisel... asju on veel teha aga midagi ülemistuse ei tule... Asjad juba nagu kondikavana paigas, et mis selga, mis lauale jne jne jne...

A & J 03.08.2012

Suska
Võrgust väljas
Liitus: 31 Märts 2012 - 02:04
Re: kui vara hakkasite planeerima?
24 Aprill, 2012 - 10:07

Sõrmuse sain märtsis 2012 ja kuupäeva panime paika august 2012, seega planeerimiseks jäi täpselt 5 kuud.
enamus asju nüüdseks paigas, seega aega oli täiesti piisavalt.