kutse

3 postitust / 0 uut
Viimane postitus
maria1989
Võrgust väljas
Liitus: 3 Juuli 2010 - 17:16
kutse
11 August, 2010 - 07:17

Olen otsinud vaadanud uurinud ja nüüd olen suures hädas ja segaduses. ikka see sissekirjutamine-no appi! plaanime pidada tseremooniat pereringis ja pärast seda alles kokku saada. kuidas see viisakalt kutsele panna. ja kes hiljem tulevad-kas peaks panema kaardi ka kutse vahele kus koht asub(on peigmehe isatalu mida kõik ei tea). aga samas rongkäik ju on ja lõpuks jõuab sinna?ja ma ka ei tea ju kes ei tule kohe kes tulevad hiljem. ja need nö sugulased kele oleme välja jätnud-kuidas need välja jäävad kui juba küsitakse kunas saab pulmi? ei ole selline äraütleja tüüp nii et keeruline on ära öelda.

MJK
Kasutaja MJK pilt
Võrgust väljas
Liitus: 8 Veebr 2010 - 21:06
Re: kutse
11 August, 2010 - 09:54

Mina pakuks välja kutsetele kirjutada erinevad tekstid, et need kes on oodatud tseremooniale ja peole ja teistele kutsetele kirjutada et on oodatud peole mis toimub x kohas ja x kellaajal. Aga jh sugulastega on keeruline lugu-meie pole siiani veel kedagi külaliste nimekirjast välja jätnud-kuigi tegelikult on selliseid sugulasi kellega ei suhtle.

Starius
Kasutaja Starius pilt
Võrgust väljas
Liitus: 6 Aprill 2010 - 11:12
Re: kutse
11 August, 2010 - 12:37

Mõningate sugulaste väljajätmine on täiesti aktsepteeritav. Teeb ju pruutpaar valiku, keda soovib ja keda mitte. See et mõni sugulane juba aastaid pulmi nurub ei tähenda, et teda sinna kutsuma peab. Teiseks- kipub üldiselt nii olema, et kui isegi neid kutsutakse, siis vägagi tõenäoline, et nad otsustavad lihtsalt mitte tulla- põhjuse leiab alati. Või isegi ei anta teada, et ei tulda ja pärast on kohad üle. Üheks põhjuseks miks pulmi nurutakse kipub olema tähelepanu vajadus ja ehk ka enda tähtsustamise vajadus - äkki palutakse nende abi või ideid pulmadeks, siis olen jube tähtis.
Nii et tehke asja OMA südametunnistuse järgi :)
Tekstide valikul soovitaks konsultida Kujundustööd OÜ - 56 65 15 44
Edu ja vastupidavust