masendus:(

11 postitust / 0 uut
Viimane postitus
kuuhaldjas
Võrgust väljas
Liitus: 9 Aprill 2010 - 16:06
masendus:(
13 Juuli, 2010 - 10:03

Selline tunne on, et ei tahagi enam mingeid pulmi, teeks kahekesi ja kõik. Pulmadeni kolm nädalat ja õmbleja juures proovis pole veel kordagi käinud, ütles, et aega veel on ja tal muud tööd ka palju teha, aga samas meid on viis, kellele riideid vaja ning ma kardan, et tikkida nii ei jõuagi lõpuks; pillimehega ühendust ei saa, et ta tuleks peopaika üle vaatama, on lubanud mitu korda tagasi helistada, aga ikka pole helistanud, ja siis veel sugulased... Muidu oli kogueag häda, kuna pulma saab jne ja nüüd on nii leige suhtumine, kui milleski nõu küsin, siis on umbes nii, et eks sa ise vaata... No igasugune tuju kaob ära:(

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: masendus:(
13 Juuli, 2010 - 12:16

Tervitus-

Loodan, et sulle ka teised siinsed külastajad seda ütelvad, aga ära lase masendusel võimust võtta - nii see asi vist enamasti käibki, et paar kolm nädalat enne seda va kõigetähtsamat päeva tundub kõik nässus olevat :D (kuigi ei ole, natuke võid ka usaldada tegijaid, kui nad ütlevad et aega veel natukene on).

Ära lase tujul langeda ja kui abi on vaja küsi Pulmad.ee kommuuni käest, kindlasti aitavad.

Tervitades,

Virgo
Pulmad.ee
__________________________________
Ma teen seda tõepoolest heast meelest...
www.pulmad.ee
www.pulmaisa.ee
www.svadba.ee
www.weddings.ee
www.twitter.com/pulmad

mikiminni
Võrgust väljas
Liitus: 18 Juuni 2007 - 01:14
Re: masendus:(
13 Juuli, 2010 - 13:28

Tean mis tunne see on.Endal pulmadeni veel 23 päeva.Alguses sujus kõik nii ilusti,aga nüüd on üks jama teise järel.Sugulastega on paras kadalipp.Alguses päriti ,et kuna pulm ja kuna pulm,nüüd siis üks ei tule ja teine ei tule.Riiete osas on ka suur hirm,et äkki ei saa kõik õigeks ajaks.Kõige suurem eelarvepauk tuli alles hiljuti,kui maanteel oma autost ilma jäime.Selline masekas tuli peale,et sai nutetud ja isegi mõeldud,et jätaks kõik pooleli.Aga me oleme nii palju vaeva näinud,et ei tohi lootust kaotada.See on ikkagi ju pruutpaari päev:)Kõigile raskustele vaatamata tuleb see eriline. Löö selg sirgu ja sära silma..ja usu,et kõik laabub..

kati101
Kasutaja kati101 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Nov 2009 - 14:23
Re: masendus:(
13 Juuli, 2010 - 17:04

Oo jaa...tean seda tunnet. Mul kiskus ka enne pulmi kõik nii viltu kui viltu, lausa kõigega- külalistega, pruudikimbuga, riietusega jne. Nutsin lausa mitu korda päevas ja mõtlesin, miks oli seda üldse vaja nii "suurelt" planeerida, oleks ainult perekonnaga väikse peo teinud ja kõik. Siis soovisin, et see päev mööda saaks jne... kui rumal minust, see oli vaatamata kõigele, vapustavalt ilus päev, kahetsesin, et see nii lühikeseks jäi( tseremoonia algas 18.00), pidu sai väga kiiresti otsa, kuigi pidutsesime ikka poole hommikuni.

lii12
Võrgust väljas
Liitus: 2 Jaan 2007 - 14:54
Re: masendus:(
14 Juuli, 2010 - 15:38

Tead kullake:)enamus me kogeme selle läbi.Mina olin samas olukorras ma olin nii loobunud, et ütlesingi mehele et mingu teised sinna p.... kohta me teeme kahekesi. Eriti kettasse ajavad just sugulased.Muidu ei käida läbi aga kui kuulevad et pulmad siis on selline sugulane,et anna olla ja kui ei kutsu siis solvuvad.Mina näiteks põhjendasin,et see on meie päev ja see keda ma söödan ja joodan on meie endi otsus las solvuvad.Õmblusega on nii, et vaheta kiiremas korras välja kui praegu juba selline suhtumine,et aega on siis halooo..see 3 nädalat läheb ruttu. Võta keegi kes tõesti tunneks rõõmu sellest, et kannad tema tehtud kleiti. Muusik sama moodi neid pole eestis vähe ja kokkuleppe hinnad on ka norm.Kõik mis sulle teeb muret vaheta lihtsalt välja sest nemad peavad sinu järel käima mitte sina nende.Ja ära küsigi teiste arvamust teegi kõik ise. paar sõbrannat on ikka sulle nõu ja jõuga abiks ja muidugi meie ka siin kõik:) Igaljuhul raudset närvi sulle ja ole vappeer. see päev on seda kõike väärt (meil jäänud veel 2 päeva selleni).

Nysserius
Kasutaja Nysserius pilt
Võrgust väljas
Liitus: 29 Sept 2009 - 20:20
Re: masendus:(
15 Juuli, 2010 - 09:01

Tean, mis sa tunned. Õmbleja soovitan küll välja vahetada, kui vähegi võimalik. Otsi keegi, kellel on rohkem aega ja kes on viisakama suhtumisega.

Endal on ka masendus. Tahtsin tellida 9kg torti, aga kuna kondiitritädi arust on see liiga palju, siis tema ei lubanud mul tellida 9 kg ja pani tellimisraamatusse ka kirja ainult 6 kg. Mina tahan, et pulmas oleks palju torti, mul sugulased magusasõbrad ning lõppude-lõpuks mina ju tellin ja maksan selle tordi eest... Ei tea, miks see kondiiter nii jonnakas ja isepäine on. Kavatsen siiski enne pulmi selle asja jonksu saada. Teine masendust tekitav koht on meie peopaik, selgus, et meil on toitlustuse hindadest vähe erine arusaam kunagi läbirääkimisi pidades jäänud. Ja nad pole üldse paindlikud. Ei tahagi seal pulmi pidada enam...
Lisaks veel paar külalist, kes tühja koha pealt draamat teevad... Inimesed, kes ei saa RSVP tähtsusest aru...
Loodan siiski, et need jamad lahenevad ja kõik sujub...

kati101
Kasutaja kati101 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Nov 2009 - 14:23
Re: masendus:(
15 Juuli, 2010 - 10:21

Väga kummaline suhtumine kondiitri poolt. Kas uut ei anna otsida? Igaljuhul pead ütlema, et tellid nii palju kui tahad, mitte nii palju kui tema arvab. Ütle, et rohkem külalisi tuleb :-)
Tegelikult meie tellisime ka palju rohkem kui oleks tavalise arvestuse järgi pidanud olema ja järgi ei jäänud, paljud pärast pulmi ütlesid, et oleksid juurde tahtnud.

kuld
Võrgust väljas
Liitus: 3 Juuli 2010 - 14:40
Re: masendus:(
15 Juuli, 2010 - 12:38

Ei tea küll, kust tordi tellisid, aga meil oli 7kg ja kondiiter ise arvas, et äkki jääb väheks (arvestus ca 50 inimest).Tellisime Frens´st Pärnus k.a. transport toitlustuskohta ja ausalt öeldes oli hind ca 40% soodsam, kui ise arvestasime.Tort ise oli super !!!!9kg pole ju niiiiiiii suur, et selle tegemisega hakkama ei peaks saama. Nii, et vaheta kondiiter kindlasti välja, isegi nädalase etteteatamisega jõuab uuest kohast tellida. Sama kõigi ülejäänud tegelinskite kohta (muusika jne) sina ju maksad - seega tansivad nemad Sinu muusika järgi, mitte vastupidi. Seniks kindlameelsust ja vastupidavust!

luckyme
Kasutaja luckyme pilt
Võrgust väljas
Liitus: 15 Aug 2009 - 11:34
Re: masendus:(
17 Juuli, 2010 - 00:01

meil oli 67 külalist ja 5 kg tort jätkus kõigile ja jäi ülegi:)

kuuhaldjas
Võrgust väljas
Liitus: 9 Aprill 2010 - 16:06
Re: masendus:(
16 Juuli, 2010 - 08:24

Sain lõpuks pillimehega räägitud ja esmaspäeval siis kohtume, aga õmbleja ajab mind endiselt pabinasse. Kui helistasin, et küsida, kaugel meie riietega on, vastas ta, et tegelebki just nendega. Ja siis küsis, et kas pojale tulevad samamoodi valged püksid nagu mehelegi, siis tabas küll kerge paanika mind, sest neile mõlemale pidid tulema triibulisest riidest nii püksid kui vesti esiosa. Ma ei tea, kas ta siis oli juba jõudnud valged püksid mehele välja lõigata, aga nüüd siis peaks triibulised ikka tulema nagu algselt plaanis. Proovis seda avastada oleks olnud ikka väga nadi.

ketuolen
Võrgust väljas
Liitus: 16 Juuli 2010 - 14:59
Re: masendus:(
16 Juuli, 2010 - 15:06

Tegelikult ,ei tohiks niimoodi asjasse suhtuda ! See on sinu pulm ,sinu elu tähtsaim päev. Ära mõtle mis teistele sobib mõtle mis teile ja teie perele sobib. Vabandust ,aga kui on sugulaste poolt selline suhtumine siis , tee ikka nii , et teie perel ja teil kõige parem oleks . Ära lange masendusse . Tee need tööd ära mis saad ja usu mind küll teie pulm tuleb ilus :) !

Ole tubli .