Otsitakse Eesti kõige armsamat paari

üks postitus / 0 uut
MiaP
Võrgust väljas
Liitus: 15 Sept 2010 - 12:19
Otsitakse Eesti kõige armsamat paari
15 September, 2010 - 12:24

Tähelepanu, armastajad! Reisibüroo Estravel korraldab konkursi armsaima pruudi-peiu leidmiseks ning paneb auhinnaks välja täiusliku pulmareisi koos abielu registreerimisega troopilistel Seišelli saartel.

Alates tänasest, 15. septembrist on käimas Estraveli pulmamäng "MEIE muinasjutt paradiisis", millest oodatakse osa võtma kõiki kindla abielusooviga paare. Auhinnaks õnnelikele on tasuta eksklusiivne pulmareisipakett Praslini saarele Seišellidel, mis muuhulgas sisaldab romantilist abielutseremooniat rannal, neljapäevast luksuskruiisi ja noobli hotelli kõiki mugavusi.

Kui abieluettepanek on juba tehtud, tuleb osalemiseks saata lihtsalt ühine foto koos lühikese põhjendusega "Miks me soovime abielluda Seišellidel" aadressile pulmad [at] estravel.ee

.

Aega mõelda ja tegutseda on kuni 24. septembrini!

Oktoobri alguses avaldatakse žürii valitud finalistid Estraveli kodulehel ja Facebooki fännilehel ning läheb lahti lõpphääletus. Oma sõpradele või lemmikule kaasa elada ja hääle anda saab Estraveli Facebooki keskkonnas iga Estraveli fännilehega liitunu.

Juba 11. oktoobril selgub, milline paar on kogunud kõige enam hääli ja saab rahva lemmikuna Seišellidel sõrmused sõrme. Vaata täpseid juhiseid kindlasti ka siit: www.estravel.ee/muinasjutt.