Palun abi..

4 postitust / 0 uut
Viimane postitus
13.september
Võrgust väljas
Liitus: 23 Juuli 2014 - 20:58
Palun abi..
12 August, 2014 - 15:04

Tere. Palun väga natuke abi, et oma peas asjad selgeks saada. Kuidas toimub õnnitlemise ring? Mei toimub registreerimine ja hilisem vastuvõtt samas kohas. Kui registreerimine on läbi, kas siis toimub niisama õnnitlemine ja siis liigume šampuselaua juurde ja õnnitlemine hakkab taas otsast peale? Millal antakse lilled üle? Kas õnnitlemise juures on ka kindel etikett, mida tuleks teada? Nagu nt kes kuspool seisab, kus vanemad on jne? No mitte midagi ma ei tea..See on see, kui ise pole pulmas käinud ega midagi näinud.. :). Aidake mul saada see selgeks nüüd. Suur aitäh.

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: Palun abi..
12 August, 2014 - 19:06

Tervitus-

Kui registreerimine on läbi, siis esmaselt õnnitletakse lilledega ning kui peale seda on veel shampus, siis liigutakse shampuse laua juurde, pannakse kingid kingilauale (ümbikud kingikasti kui on) ning uuesti õnnitlemist ei toimi, aga kindlasti tahetakse teiega ju kokku lüüa ?

Õnnitlemise puhul on tähtis see, et vanemad on siis esimesed ja nad võiks jääda ka teie kõrvale, et külalised saaksid ka neid tänada. Kindlasti on vaja sõltuvalt külaliste arvust lilleneidusid, kelle kätte saab lilled anda (ning kes siis lilled korvidesse panevad, kui neid lilli liiga palju juba on).

Tervitades,

Virgo
Pulmad.ee

13.september
Võrgust väljas
Liitus: 23 Juuli 2014 - 20:58
Re: Palun abi..
13 August, 2014 - 11:56

Aitäh, Virgo. Asjad palju selgemad.

golomb
Kasutaja golomb pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Märts 2008 - 22:18
Re: Palun abi..
13 August, 2014 - 18:42

Tere-tere,

Just laupäeval oli mul Vihula Mõisas pulmapidu (85 inimest) ja seal me tegime nii, et peale registreerimist kutsusime noorpaari kõrvale lilleneiud (4 tükki), kes võtsid vastu lilled ja pankurid (2 tükki), kes hoidsid käes rahakasti (vahel olen hoidnud seda kasti ka pulmaisana ise). Sellega oli külalistel üsna mugav minna edasi tervituslaua juurde klaasikest haarama, sest nende käed jäid kohe kingitustest/ümbrikutest ja lilledest vabaks. Seejärel liikusime koos noorpaariga tervituslaua juurde, kus ulatasin noorpaarile nüüd ka nende klaasid, siis pidasin väikese kõne ning seejärel algas klaaside kokkulöömine juba noorpaariga. (vanemad ja vanavanemad kõigepealt, seejärel sugulased jne)

Aga ega ükski variant halb pole! Lihtsalt mõelge see natuke läbi ja kui vaja, siis pange kas või pulmakavasse järjekord kirja!

Lugupidamisega,
Pulmaisa Ilja Golomb