Pulmad 2015

67 postitust / 0 uut
Viimane postitus
kadryke
Võrgust väljas
Liitus: 10 Okt 2013 - 18:02
Pulmad 2015
21 Mai, 2014 - 14:19

Tere!

Paar päeva tagasi paluti minu kätt, praegu veel muidugi kohale ei jõua ning muudkui hõljun pilvedes! Mõtlesin, et teen juba teema ära, siis on täpselt parasjagu aega, et rahulikult pulma planeerida. Pulmakuupäeva panime ka kohe paika.

Kihlatuga panime ka juba mõningad ideed ning mõtted paberile ja esimesed hinnapakkumise päringud ka teele saadetud :)

Kerli376
Võrgust väljas
Liitus: 12 Mai 2014 - 13:46
Re: Pulmad 2015
22 Mai, 2014 - 14:56

Tere tere,

Palju õnne! Meie pulmad on samuti 2015 suvel. Vaikselt juba alustasime planeerimist. Kuidagi nii imelik on nii vara juba asju korraldada, aga olen aru saanud, et aasta enne just õige olekski :) Igatahes, tore, et juba on siia kogunemas ka 2015 aasta abiellujad ja saab teiste tegemistele kaasa elada ja kogemusi jagada:)

Kadi201
Võrgust väljas
Liitus: 7 Jaan 2014 - 15:45
22 Mai, 2014 - 16:17

Tere!
Palju-palju õnne ka minu poolt!
Meie pulmad ka 2015 suvel ja samuti oleme alustanud juba, et ei jääks viimasele momendile. Tähtsamate asjadega tegeleme nagu koht, bänd, pulmaisa jms. Ilmselt jääb lihtsalt suvi pausiks ja sügisel uue hooga. Edu Teile!

Valge roos
Võrgust väljas
Liitus: 19 Jaan 2014 - 21:38
22 Mai, 2014 - 19:05

Palju õnne teile. Minul ka 2015 suvel pulmad plaanis. Hetkel käsil koha otsing, see kahjuks ei edene. Aga edu siis meile :)

Passioone
Kasutaja Passioone pilt
Võrgust väljas
Liitus: 26 Mai 2014 - 10:55
26 Mai, 2014 - 11:02

Palju õnne kõigile ka minu poolt ;) Olen peale pikka pikka kooselu lõpuks siis ka õnneliku pruudi rolli sattunud. Pulmad 2015. aastal. Meil peokoht ja õhtujuhid bronnitud. Kohe kohe oleme otsust langetamas ka bändi ja fotograafi osas. Sellised olulised tegijad jah vaja juba varakult ära bronnida, sest eks nii on, et paremad tegijad lähevad kiirelt kinni. Ahjaaa esialgne eelarve ka paigas. Ümardasin kõik numbrid pigem ülespoole, et siis oleks ju asja käigus lõbusam kui numbrid pigem vähenevad kui suurenevad :D

Õnne ja edu planeerimisel ;)

Liisbet_h
Võrgust väljas
Liitus: 30 Nov 2013 - 23:44
26 Mai, 2014 - 16:25

Passione, ehk avaldada ligikaudselt kui suure pulmaga tegu.
Kui palju külalisi ja kui suur eelarve?

Päikest!

Liisbet_h
Võrgust väljas
26 Mai, 2014 - 16:24

Palju õnne kõigile :)

Plaanin minagi oma pulma järgmisesse aastasse. Loodan, et kõik läheb plaanitult ning suursündmus saab teoks veebruaris 2015.
Mõtteid on nii palju, et ei teagi, mis kõige õigem oleks.

Soovin kõigile ilusaid mõtteid planeerimiseks! :)

Passioone
Kasutaja Passioone pilt
Võrgust väljas
26 Mai, 2014 - 19:40

Meie pulma võib vist suuremate hulka liigitada - ca 120 külalist pluss siis tegijad ;) Eelarve hetkel 13-14 tuhat (ei tee mõisapulma).

Pixies
Võrgust väljas
Liitus: 8 Mai 2014 - 11:16
27 Mai, 2014 - 13:46

Meil ka plaanis pulmad 2015! Hetkel tundub küll, et sinna ju veel nii palju aega, kuid samas, mida varem alustada planeerimisega, seda kindlam on, et midagi väga tähtsat ära ei unune. Kindlalt on paigas fotograaf :) Ülejäänud on veel täiesti kindlalt paika panemata.

Edu kõigile planeerimisel :)

kerlin
Võrgust väljas
Liitus: 26 Mai 2014 - 08:38
28 Mai, 2014 - 00:08

Hei kõigile:) Palju-palju õnne teile! Meie pulmad ka plaanis 2015 suvel või kevadel. Tahaks midagi maalähedast ja armsat, kirik on valitud ainult hetkel. Peokohaga on mõtted täiesti rabas.. Eelarve kohta ei oska ka mitte midagi öelda.. Leppisime kokku ainult, et 65 külalist maksimum, pluss siis abivägi.

kerlin
Võrgust väljas
28 Mai, 2014 - 16:05

On teil juba midagi täpsemat ka planeeritud? Ise saatsin täna meilid välja 3 peokohta, pulmaisale ja videotegijale... Loodame, et tulevad meeldivad vastused, eriti hinna kohapealt:D

Kerli376
Võrgust väljas
Liitus: 12 Mai 2014 - 13:46
28 Mai, 2014 - 19:03

Meil näiteks on olemas koht, pulmaisa, fotograaf. Hetkel tegeleme aktiivselt bändi otsinguga. Olen saatnud ka videotegijale päringu, kuid seda me peame veel mõtlema. Kui saame veel bändi ka, siis on sellised kiiremad broneeringud tehtud ja hakkame vaikselt edasi mõtlema. Registreerimiskohale peaksin ka mõtlema, aga kuidagi ei tea, kus seda Tartukandis teha.

Passioone
Kasutaja Passioone pilt
Võrgust väljas
28 Mai, 2014 - 19:14

Me panime esimese asjana kokku eelarve. Aga planeerimises oleme jõudnud juba ka pisiasjadeni. Lugu selles, et mul mitmetel tuttavatel käesoleval aastal pulmad ja siis olen teemas kogu aeg sees :D

Valge roos
Võrgust väljas
28 Mai, 2014 - 19:41

Meil tuleb kuskil 60 inimest + siis abivägi. Kui hindu vaadata, siis kaob isu ära. Hea meelega teeks väikese pulma aga üks pole nõus. Pulmaisa on valitud, hind küll krõbe aga mis teha. Loodan, et pulmaisa oskab kohta soovitada.

Liisbet_h
Võrgust väljas
29 Mai, 2014 - 16:17
Valge roos wrote:

Meil tuleb kuskil 60 inimest + siis abivägi. Kui hindu vaadata, siis kaob isu ära. Hea meelega teeks väikese pulma aga üks pole nõus. Pulmaisa on valitud, hind küll krõbe aga mis teha. Loodan, et pulmaisa oskab kohta soovitada.

Valge roos, tean väga hästi mida sa tunned. Mul on väike salakaval plaan ikkagi teine pool ümber rääkida :)
Eks siis näha ole, kelle argumendid tugevamad on ;)

kerlin
Võrgust väljas
29 Mai, 2014 - 16:09

Meil on nüüd kuupäev lõplikult paigas. 23. mai. Kiriku broneerisin täna ära ja koha vastuse saab ilmselt homme. Eelarvet ma ei oska üldse kuskilt pihta hakata. Arvutasin, et koht läheb maksma koos ööbimisega 2600€. Täiesti müstiline summa mu jaoks... Teine võimalus on, et palume külalistel, kes tahavad ööseks jääda ise toad võtta. Majutus on 760 €. Ja võtaks ise toad ainult endale, pruutneitsitele ja isamehele jne, nendele kes asjaga seotud ja aitavad. Tean seda, et mu perel poleks küll selle vastu midagi ise maksta ja sama ka kaaslasega. Koht Tallinna lähedal, seega kes ei taha võtta, saavad vabalt ööseks koju minna... Mis arvate sellest?

Liisbet_h
Võrgust väljas
29 Mai, 2014 - 16:19
kerlin wrote:

Meil on nüüd kuupäev lõplikult paigas. 23. mai. Kiriku broneerisin täna ära ja koha vastuse saab ilmselt homme. Eelarvet ma ei oska üldse kuskilt pihta hakata. Arvutasin, et koht läheb maksma koos ööbimisega 2600€. Täiesti müstiline summa mu jaoks... Teine võimalus on, et palume külalistel, kes tahavad ööseks jääda ise toad võtta. Majutus on 760 €. Ja võtaks ise toad ainult endale, pruutneitsitele ja isamehele jne, nendele kes asjaga seotud ja aitavad. Tean seda, et mu perel poleks küll selle vastu midagi ise maksta ja sama ka kaaslasega. Koht Tallinna lähedal, seega kes ei taha võtta, saavad vabalt ööseks koju minna... Mis arvate sellest?

Kerlin, ma arvan, et Sinu idee majutada ainult asjaosalised on väga mõistlik. Tee nii nagu sa ise arvad, et on õige.
Nagu mitmed tegijad on öelnud, siis see on teie päev ja kellelegi ei ole õigus solvuda.

Ka minul on natukene keeruline, kuna tegemist talvise pulmaga, siis on koht väga oluline ja meie jaoks see, et majutus oleks olemas. Pean arvestama sellega, et võib-olla tulevad kõik kutsutud kohale ja igale ühele peab siis pulmakohas pesa leiduma.

Valge roos
Võrgust väljas
29 Mai, 2014 - 16:29
kerlin wrote:

Kui see suur saladus ei ole, siis kus peo teete, tahame sama kanti ja ka kuupäev on sama, siis teaks, mis kohast ilma jäime.

Olen kõike proovinud, et saaks väikse pulma aga siiani pole midagi mõjunud.

kerlin
Võrgust väljas
29 Mai, 2014 - 16:34

Ma veel ei tahaks midagi avaldada. Enne kui kõik makstud ja bronn peal. Muidu sõnun ära ja mees pidi mul hinda kuuldes pikali kukkuma. Saime palju odavama pakkumise teise kohta, aga ma ei taha seda:(

kerlin
Võrgust väljas
29 Mai, 2014 - 16:35

Ma ei oska seda külaliste nimekirja ka kuidagi alla 65 saada:S See on nagu miinimum, sest pere on juba 26 inimest..

Valge roos
Võrgust väljas
29 Mai, 2014 - 17:00
kerlin wrote:

Ma ei oska seda külaliste nimekirja ka kuidagi alla 65 saada:S See on nagu miinimum, sest pere on juba 26 inimest..

Olen ka hädas, mitu korda inimesi maha kriipsutanud, et neid ei kutsu aga samas ei saa ka kutsumata jätta. Nimekirjas niigi ainult sugulased, kellega ka reaalselt suhtleme ja hästi läbi saame + lähedased sõbrad.

Kas pidu tuleb teil lastega või ilma?
Kuna endal lapsed, siis oleks nagu viisakas ka teiste lapsed kutsuda aga neid on kokku juba 11+enda ja õe omad.

kerlin
Võrgust väljas
29 Mai, 2014 - 17:06
Valge roos wrote:
kerlin wrote:

Olen ka hädas, mitu korda inimesi maha kriipsutanud, et neid ei kutsu aga samas ei saa ka kutsumata jätta. Nimekirjas niigi ainult sugulased, kellega ka reaalselt suhtleme ja hästi läbi saame + lähedased sõbrad.

Kas pidu tuleb teil lastega või ilma?
Kuna endal lapsed, siis oleks nagu viisakas ka teiste lapsed kutsuda aga neid on kokku juba 11+enda ja õe omad.

Meil tuleb kindlasti lastega. Aga lapsi on ainult 5, minu kolm imearmsat vennatütart, tädipoeg ja 12 aastane täditütar, aga no tema juba päris suur tüdruk:)

kerlin
Võrgust väljas
29 Mai, 2014 - 17:08

Unustasin lisada, et sõprade lapsi ma küll ei kutsu. Ainult ikka oma pere omad.

Valge roos
Võrgust väljas
29 Mai, 2014 - 18:11
kerlin wrote:

Unustasin lisada, et sõprade lapsi ma küll ei kutsu. Ainult ikka oma pere omad.

Need on kõik sugulaste omad. Sõprade lapsi ei kutsu.

kerlin
Võrgust väljas
29 Mai, 2014 - 21:48

No valge roos, sina napsasid pulmaisa ninaalt ära:D? Tõnis Millingut tahtsin, nüüd pean uue otsima:(

Valge roos
Võrgust väljas
29 Mai, 2014 - 22:06
kerlin wrote:

No valge roos, sina napsasid pulmaisa ninaalt ära:D? Tõnis Millingut tahtsin, nüüd pean uue otsima:(

Mina õnneks ei napsanud, meil kuupäev muutus.

MeOlemeKoos
Võrgust väljas
Liitus: 2 Okt 2013 - 11:49
3 Juuni, 2014 - 15:38

Palju õnne kõigile tulevastele pruutidele. Isiklik soovitus, hakake varakult planeerima, ärge kartke, et liiga vara teete midagi, muidu lõpetate nagu mina.. kuu enne pulmi hullumas, kõik tegemata :D

Teine soovitus, võtke endale mõni vihik selle jaoks, et saaksite kõik mõtted ja ideed, mis pähe torgatavad, kohe kirja panna..pärast hea sirvida.

Edukat planeerimist kõigile pruutidele..:)

Pixies
Võrgust väljas
4 Juuni, 2014 - 11:07
MeOlemeKoos wrote:

Palju õnne kõigile tulevastele pruutidele. Isiklik soovitus, hakake varakult planeerima, ärge kartke, et liiga vara teete midagi, muidu lõpetate nagu mina.. kuu enne pulmi hullumas, kõik tegemata :D

Teine soovitus, võtke endale mõni vihik selle jaoks, et saaksite kõik mõtted ja ideed, mis pähe torgatavad, kohe kirja panna..pärast hea sirvida.

Edukat planeerimist kõigile pruutidele..:)

Pinterest on ka selleks muidugi hea, kuhu oma ideid koondada. Mul on seal vist juba musttuhat mõtet, mida kõike tahaks ja kuidas teeks.

missG
Võrgust väljas
Liitus: 4 Juuni 2014 - 13:41
4 Juuni, 2014 - 13:45

Tere, liitun ka teiega :) Plaanis pulmad teha mai 2015, aga hetkel tundub liiga vara hakata pihta.. kuidas neil kes juba planeerivad on .. kas kõikidel on järgmise aasta hinnakirjad olemas? Meie saime ühest kohast vastuse, et neil pole veel paika pandud...
Milliste eelarvetega olete arvestanud? Meil endal on veel kõik üks pudru ja kapsad.. eelarvet pole, täpset kuupäeva ka pole :D Mees vahepeal räägib, et võtame suve vabamalt ja hakkame sügisest planeerima (nimekiri, kohad jms), aga siin teemasi lugedes tundub, et ehk siis liiga hilja ja kui tahan kedagi kindlat siis mida varem seda parem..?

Vahepeal mõtlen üldse, et võtaks selle välismaise pulmapaketi ja teeksime ära kolmekesi - mina, mees ja laps, aga siis tulevad pähe jälle sellised printsessi pulmad :D

Pixies
Võrgust väljas
5 Juuni, 2014 - 07:59
missG wrote:

Tere, liitun ka teiega :) Plaanis pulmad teha mai 2015, aga hetkel tundub liiga vara hakata pihta.. kuidas neil kes juba planeerivad on .. kas kõikidel on järgmise aasta hinnakirjad olemas? Meie saime ühest kohast vastuse, et neil pole veel paika pandud...
Milliste eelarvetega olete arvestanud? Meil endal on veel kõik üks pudru ja kapsad.. eelarvet pole, täpset kuupäeva ka pole :D Mees vahepeal räägib, et võtame suve vabamalt ja hakkame sügisest planeerima (nimekiri, kohad jms), aga siin teemasi lugedes tundub, et ehk siis liiga hilja ja kui tahan kedagi kindlat siis mida varem seda parem..?

Kõigepealt soovin õnne :)
Teiseks: hetkeks tõesti hinga sügavalt sisse ja sügavalt välja! Esimene virr-varr võib tõesti pea ringi käima panna ja tekitab tunde, et isegi kui aasta on aega planeerimiseks, siis kõik on segane ja üldse millestki aru ei saa.
Soovitan sul esmalt tulevase abikaasaga läbi arutada, milline teie pulmapäev olla võiks. Kas tuleb stiilikas, väike pulm, suur pulm, traditsiooniline pika lauaga, natuke ebatraditsioonilisem ja ilma missuguste tegijateta ei näe ette oma pulma pidamist. Kui need asjad on paigas, siis on lihtsam juba ka eelarvet kokku panna.
Kuupäev pange ka kindlasti paika! Kohe ja praegu, siis on üks kindel kuupäev, millega on lihtsam küsida pakkumisi.
Mida varem alustada, seda kindlamalt tekib ka idee, missugune TEIE päev olema peaks!

Soovin edu ja jaksu planeerimisel ning kindlasti pulmad.ee pruudid on ka alati oma nõu ja jõuga abiks. Nii need, kes alles planeerivad, kui need, kellel pulmad juba peetud. Ahjah - Virgot ja tema põhjatut teadmistepagasit ei tohi ka unustada!

Vahepeal mõtlen üldse, et võtaks selle välismaise pulmapaketi ja teeksime ära kolmekesi - mina, mees ja laps, aga siis tulevad pähe jälle sellised printsessi pulmad :D

Aficionado
Võrgust väljas
Liitus: 16 Jaan 2014 - 13:46
5 Juuni, 2014 - 09:31

Samuti pruut 2015. Mina tegin nö eeltöö ära jaanuaris-veebruaris. Panin paika võimalikud kohad, küsisin kõigilt hinnapakkumisi ja võimalusi, ei maganud kaks nädalat järjest ja muretsesin, mis ma veel aasta pärast teen, kui ma praegu juba peast loll olen ja siis rahunesin tükiks ajaks maha. Nüüd on nii, et on vaja vaid otsustada ja broneerida meie valitud koht, kohtade võimalused, hinnad ja plussid-miinused on teada. Ma ei kujutaks ette, kui ma hakkakas sellega praegu tegelema, sest see oli ikka päris pikk protsess. Ma saaks sügiseks valmis sellega. :D Olen koondanud ka ideid, mis tahaks ja kuidas, aga üldiselt on kõik veel väga lahtine ja segane, pisiasjadeni on aega maa ja ilm siiski. Koht ja tegijad on need esmased, mis vaja broneerida, siis võib natuke rahulikumalt hingata ja aja maha võtta.

Juuli2015
Kasutaja Juuli2015 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 27 Dets 2013 - 20:54
25 Juuni, 2014 - 15:52

Minagi pruut 2015
Organiseerimisega oleme niikaugel, et koht on kinni.
Eelarve on tehtud, pulmakülalisi hetkel 96.

kavee
Võrgust väljas
Liitus: 10 Juuni 2014 - 18:17
28 Juuni, 2014 - 11:07

Minu pulmad ka suvel 2015.
Hetkel olemas: registreerija, koht registreerimiseks, peokoht, toitlustus, dj, bänd, fotograaf, videograaf
Puudu veel pulmaisa, kelle roll pulmas kóige suurem minu arust. Ei oska kohe valida, tegemist on noorte pulmaga, 90-95 inimest. Vanemaid inimesi kuskil 20.. Tahaks pulmarongi, mänge aga mitte labaseid ja selliseid mis tómbaks kóik kaasa. Ise olen käinud ainult paaris pulmad ja seda väga noorena, sellep pole ka mingeid eelistusi.

IjaE
Võrgust väljas
Liitus: 15 Juuni 2014 - 23:58
29 Juuni, 2014 - 15:06

Meil ka pulmad 2015 suvel- 24.juuli siis. Siiani on olemas- koht, majutus, toitlustus, alkohol (kõik Saku mõisalt), valitud on ka inimene hoolitsemaks muusika eest. Juhuse läbi on ka meik ja juuksur juba olemas- tuleb kohale ja teeb meigi ja soengu mulle, parimale sõbrannale ning emale. Peaagu valitud on fotograaf ja pulmaisa- oleme mõlemaga kahevahel. Pulmaisadega otsustame peale kohtumist ning fotograafiga võtame kahest soodsama (ühelt pole veel lõpliku hinda saanud). Olemas on ka inimene kes hakkab peopaika kaunistama. Praegu olen küll endaarust planeerimisega väga heal järjel... ajast ees isegi aga eks nüüd kui tegijad kõik olemas ja kinnitatud tuleb väike paus ka :)

MeOlemeKoos
Võrgust väljas
Liitus: 2 Okt 2013 - 11:49
1 Juuli, 2014 - 10:42

Meil oli pulmaisa tuttav, ei tahtnud labasusi, vaid toredat õhtut kõigile - ja nii oligi, austas meie soove, mängud mõtles ise välja ning nii meil kui ka külalistel oli väga tore. seega kui tead kedagi, kes esineda ei karda ning mõte jookseb - kasuta tuttavaid :)

4RjaM
Võrgust väljas
Liitus: 30 Juuli 2013 - 00:06
22 Juuli, 2014 - 02:17

Hei! Liitun minagi seltrkonnaga. Meie pulmad toimuvad juulis 2015. Tänaseks on peas hirmpalju mõtteid, aga reaalselt on olemas koht, kokku lepitud juuksur. Paigas on muusika ning kinni pandud toitlustaja. Ummikusse olen jooksnud registreerimise paigaga - koht, mida oleksin soovinud, ei mahuta piisavalt palju inimesi; peopaigaga samas kohas ma registreerida ei soovi, sest mul on ju vaja pulmarongiga tuututada :) Mingit suvalist paika ka ei taha - mingi seos meiega või point meie jaoks võiks kohal olla... Aga lasen teemal laagerduda, küll kõik õigel ajal laabub, lõpuks juhtub ikka nii, et registreerin kodus tamme all :D Soovitud pulmaisast jäime me juba ilma, nüüd vaatame vaikselt, kelle poole võiks veel pöörduda.
Igatahes on juba praegu teada, et ees ootab hiiglama põnev aasta! :)

Unistus2015
Võrgust väljas
Liitus: 29 Juuni 2014 - 12:54
29 Juuli, 2014 - 20:29

Hei,hei liitun ka mina :). Lõpuks siis tuli see kaua oodatud päev ,kui võtsime kaasaga vastu otsuse,et nüüd me abiellume :))). Pulmad oleks siis meie 10aastase koos olemise pidulik lõpetamine ja uue elu alustamine abikaasadena .
Pea on hetkel niiiiii laiali otsas ja ei tea ,kust alustama peaks....
Meie päev saab olema juuli 2015 seda kuupäeva me veel otsime :). Külaliste nimekirja koostasime hiljuti ja neid,kes meiega meie päeva tähistavad on ala 50inim. Peokohaks saab olema siis kas mõis või väga romantiline ja ilus talu. Aga jah,elame näeme...hetkel luuran niisama igalpool ja igas valdkonnas ringi, päringuid veel teinud pole :).
Omaltpoolt soovin Teile kõigile,kes minuga samas paadis kuhjaga õnne ja pulmasoovide täitumist ;)

Toimetamas imelise päeva heaks... 16.06.2015
Beautiful in White :)

KristiinaO
Võrgust väljas
Liitus: 24 Märts 2014 - 10:21
30 Juuli, 2014 - 11:25

Õnne minugi poolt kõigile tulevastele pruutidele! Olen samuti 2015. aasta juuli pruut. Kevade paiku said kinni pandud peokoht ja pulmaisa. Hetkel tegelen fotograafi otsingutega ja varsti ka ansambliga :). Pulm tuleb väike - 45 inimesega. Soovitan samuti varakult korraldama hakata, et läheks kõik nii nagu soovite :)

Liisbet_h
Võrgust väljas
5 August, 2014 - 14:42

Mina olen hullumas. Kuhu joosta, kust abi saada?!

Esialgselt planeeritud ideed ja soovid on muutunud. Nüüd ei oska enam oma mõtteid koondada. Suur küsimus õhus - et mida me siis lõpuks tahame. Iga ajurünnaku lõpuks jõuame ikka samasse kohta - ihkame korralikke eesti pulmi. Kahjuks aga need ei saa teoks.
Olen juba selle mõttega enam-vähem harjunud ka. Kuna soovin pulmad kindlasti veebruaris pidada, siis tuleb leida ainult parimad lahendused.

Peokohti on valikus mitmeid. Otsustavaks saavad saali/peoruumi suurus ja paigutus ja majutuskohtade arv.
Avastasin, et suviseid fantastilisi peokohti on väga palju. Kahjuks ei ole mul ettekujutust, millised on need kohad veebruaris. Siseruumides ehk küll midagi suurt ei muutu, peale selle, et need on kindlasti pimedamad.

Kindlasti soovime oma pulmas näha väga head pulmaisa, fotograafi ja videomeest/naist.
Pulmaisa leidmine tundub ka olema lõputu õudus :) (loodan, et sellest ei saa õudne lõpp:)) Sirvin kodulehte, loen kommentaare - häid tegijaid on palju, kuid kõikidega kokku saada ei ole ju võimalik.
Samuti on minu jaoks oluline, et elu tähtsaim päev saab jäädvustatud võimalikult kvaliteetselt ja pildid peavad jutustama minu muinasjutu uuesti-uuesti-uuesti.
Olen mitmete tegijatega ühendust võtnud. Nüüd on ainult vaja oodata, millal on meil võimalik koos tegijatega ka kohtuda.

Kuna soovime kiriklikku laulatust, siis võtame septembris tee leerikooli. Ja siis tuleb ka peokohast lähtuvalt kirik leida.

Ja loomulikult - kleit. Olen käinud proovimas mitmeid kleite, mis võiksid mulle sobida.. Kahjuks ei ole ideaalset oma seljas veel näinud. Kas tänapäevased võimalused on nüüd head või halvad, aga need google, pinterest on ju selles mõttes täiesti saatanast. Nii palju ilusaid kleite, vahvaid ideid, põnevaid lahendusi. Ahjaa, ma ei taha valget, elevandiluu vms värvi kleiti. Vaatan vaikselt juba ka eesti disanerite poole.
Loodan, et peigmehe ülikonnaga on lihtsam.

Leida on vaja veel:
bänd,
pulmaauto,
lilleneidude kleidid,
idee kutse jaoks ja kutse materjalid (plaanin ise teha, ehk sõbranna tuleb ka appi),
kui peokohas puudub toitlustus, siis catering.

Kindlasti on midagi, mille olen unustanud...

Unistus2015
Võrgust väljas
9 August, 2014 - 14:30

No nii ,nüüd tunnen,et oleme tupikus ja hädas...
Ühesõnaga , vaatasin ja otsin ja leidsin meie pulmapeoks imelise koha Pääsu Villa (koos majutuse ja toitlustusega ) AGA see on Aegviidus, nüüd siis paanika ,kus pulmatseremoonia teha ???? Samas kohas on küll imeline tagaaed ,aga tahaks ju pulmarongi ka :).
Niisiis ,kui te oskate aidata ja teate ilusaid kohti seal lähedal kuni 50km (ehk) ,siis palun ärge hoidke omale...jagage .
Ahjaa kindlasti looduses väljasp. per.bürood ja kirikut .
Kui juba kohta teate,siis oleks tänulik ka paaripanija kohta infot saada :)
Meie kuupäev muutus.
16.06.2015(teisipäev,see eriline päev)

Margo Hussar
Kasutaja Margo Hussar pilt
Võrgust väljas
Liitus: 6 Aug 2012 - 11:22
5 September, 2014 - 09:13

Tere

Kui Aegviidus pulmapidu, siis miks mitte mõelda tseremoonia Jänedale... seal kena loss...

Margo Hussar
55649220
www.margohussar.ee

Valge roos
Võrgust väljas
9 August, 2014 - 19:25

Mina olen 100 korda ümber mõelnud, et teeme ikka väiksed pulmad (meie ja perekond), sest summad on ikka meeletud.Siis aga vaatan teiste pulmapilte, näen pruute jne, ja tunnen, et ikkagi tahan kogu seda kremplit, nii kogu aeg.
Täitsa hulluks ajan ennast.

Foxy
Kasutaja Foxy pilt
Võrgust väljas
Liitus: 28 Juuli 2014 - 09:41
12 August, 2014 - 14:22

Juba pikemat aega loen siinset foorumit ja kuna meil plaanis samuti 2015 a suvel abielluda, siis eriti innukalt hoian siinsel tegevusel silma peal. Põhimõtteliselt võtsin endale suve puhkamiseks ning nüüd hakkan uue hooga planeerima. Siiani ainult ideid kogunud ja mõtteid mõlgutanud :). Aga kui peale suve siia juhtusin, siis pidin pikali kukkuma! Kõigil juba asjad käsil, tundub, nagu ma viimane, kes midagi bronnima hakkab. Nüüd üritan ka ruttu ree peale saada.
Tekkis väike küsimus külaliste nimekirja suhtes. Kas üldnumbri sisse peaksin arvestama ka kõik lapsed (olenemata vanusest)? Või arvestan täiskasvanud pluss siis mingi varuruum? Kui täpselt peokohad neid esialgseid numbreid võtavad?

Hetkel nimekiri koostatud (enam vähem) ning mõned mõtted ka kus, mida, kuidas. Asun usinalt siis hinnapakkumisi küsima ;)

Edu kõigile!

Kadi201
Võrgust väljas
Liitus: 7 Jaan 2014 - 15:45
12 August, 2014 - 21:43

Kuupäev on 11.07.2015. Alustasin planeerimist pool aastat tagasi, kui panin kinni koha, pulmaisa, fotograafi, bändi, dekoori eest vastutaja, toitlustuse, majutuse, DJ- kõik olulisemad. Tegin pika pausi ja nüüd hakkan edasi tegutsma, tegelen veel videograafi leidmisega ka, kes vastaks ootustele. Ilmselt sügise/talve poole tuleb uuesti mingi paus sisse, kui oluline olemas ja korras. Ja siis lõpusirgel kiiresti taas tegutsema. Mis on Teie algsed eelarved? Kuhu vahele jääb?

Unistus2015
Võrgust väljas
12 August, 2014 - 22:07

Õhtust ,
Ma nüüd saanud nii palju pakkumisi siit ja sealt... ja plaan teha omale nüüd nö plusside ja miinuse tabel, kus selgub siis ka kulutused ja eelarve.
Praegu tundub,et kõik sujub :). Kuna meil nädala sees olev kuupäev,siis on paljud need vabad,keda meie just oma päeval tööhoos näha tahaks.
Eelarve( peame) ja üritame mahutada 5000 sisse ;).

NeiuKristi
Võrgust väljas
Liitus: 16 Aug 2014 - 17:39
17 August, 2014 - 17:03

Hei hei kõigile :) Olen mina ka üks neist ,kes siis 2015 suvel abiellub :) Kuna ma vägagi võhik planeerimises , siis minu küsimus teile targemad , et kui on soov registeerija kutsuda Tallinna perekonnaseisuametist , et kas ma juba saan teatud inimese poole pöörduda ja aega kinni panna ,või on seal alates mingist teatud ajast ? (Ntks pool aastat enne pulmi ? )

Suured tänud teile ette ära juba :)

tisla
Võrgust väljas
Liitus: 7 Juuli 2012 - 22:58
17 August, 2014 - 23:16

Tere. Ka minu pulmad leiavad aset 2015 aastal. Plaane on palju, ja ideid jagub. Paraku mu õde elab teises riigis ja tal pole võimalik mind aidata planeerimistega.
Olen palju lugusid lugenud, et enne planeerimist peaks nagu eelarve paika panema. Mina leian, et kõigepealt peab paika panema - et, millised on soovid ja siis saata välja ka hindade küsimused. Abiks saab kindlasti varsti toimuvale pulma messile minek.
Mõtlesin, et miks ei võiks mõni kutsete tegija teha käsitöö tunni, et kliendid võiksid ise midagi valmistada, ja siis oleks kutsed ainulaadsemad ja soodsamad.

Mis arvate, või teeb keegi selliseid pakkumisi.

Aficionado
Võrgust väljas
Liitus: 16 Jaan 2014 - 13:46
18 August, 2014 - 10:57

Registreerimiskuupäeva saab minu arust igal pool kinni panna maksimum 3 kuud enne pulmi ja minimaalselt 1 kuu.

Merly Palu
Võrgust väljas
Liitus: 29 Aprill 2014 - 14:28
26 August, 2014 - 11:11

LÕPUKS,on inimesi kes teemat algatasid.....PALJU PALJU ÓNNE JUBA MEIE POOLT KES 2015 ABIELLUDA PLAANIVAD.
Meie kuupäev on juba paigas,27.juuni 2015 registeerimine toimub arvatavasti kell 15.00.pulmakoht olemas,fotograaf olemas,pulmaisa olemas,inimeste arv 90 olemas,peigmehe riided olemas jne jne...olen vist hull et nii plaaninud juba olen ja tegutsenud aga vaba aega tuleb sisustada.kui pulmad plaani sai võetud siis oli sirka üle aasta aega pulmadeks,pulmakuupäeva sai kolm korda muudetud...nüüd kuidagi asjad laabuvad.sellised niped nmäped asjad on vaja teha ja loomulikult pulmasüda endale muretseda ehk siis kleit.mõtted on nii kokku juba jooksnud ja loodan et leian teilt abi kes saaks ideesi asju jagada.minu sooviks on külalisi panna tundma et nad on kõik erilised neid ka poputada suts.mõtlesin et kui on pruudi nime saatmine siis kuidas seda nii teha et keegi pole seda varem teinud,mõelnud olen et kinkida pulmaisale mälestuseks koos tänukirjaga,või lasta graveerida oma nimi klaasile ning enne söömist kinkida riides sees see mehele kus ta saaks selle haamriga puruks lüüja ja peokohas maha matta aga kas see vene pulmade traditsioon!?mida teie teete?kas kingite oma vanematele midagi,kas külalised saavad kingitusi-me mõtlesime et ostame iga kuu mingi portsu väikseid sokolaade ja prindime oma pildi ümbrise asemele ning tänu,iga inimesele tuleks siis sokolaad eraldi taldrikule,et kui sööma asuvad siis näevad et nende taldikul on asi mida saaks pulmamälestuseks võtta.

Nelli89
Kasutaja Nelli89 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 23 Aug 2014 - 21:48
29 August, 2014 - 00:17

Ah siin ongi need inimesed, kes juba järgmise aasta suve on oma pulmadega ära broneerinud :D ma kihlusin samuti eelmine nädal ja meie kuupäevaks sai paika pandud (eile) 15.05.2015, sest kõik nädalavahetused juulis-augustis on broneeritud... Vähemalt need kohad ja bändid ja pulmaisa, keda me oleksime soovinud. Seega tegime sellise käigu, et abiellumegi juba kevadel :D ja see mõte meeldib mulle järjest rohkem.

Kirjutan kindlasti pulmadest lähemalt ka mu blogis :)

Passioone
Kasutaja Passioone pilt
Võrgust väljas
29 August, 2014 - 00:23

Tere uutele
Siin ja FB grupis on need, kes su tegijaid bronninud :D Mina olen oma tegijad 15.maiks kinni pannud :D Just pulmaisa ütles, et see aasta tundub pruutidel kuidagi eriti tugev surve peal olevat. Ilmselt seetõttu, et infot liigub palju ja pruudid suhtlevad omavahel ja eks nii tulevadki need head tegijad välja ;)

Mina olen eriti agar. Kogu pulm on detailideni paigas. Ja nüüd siis võtangi sumedad sügisõhtud nende detailide reaalseks loomiseks ;) Nii lahe on.

Päikest teile ;)

Nelli89
Kasutaja Nelli89 pilt
Võrgust väljas
29 August, 2014 - 00:42

Mis selle facebooki grupi nimi on? Meie kuupäev on samuti 15.05.2015 meie pulmaplaanidest ja olemasolevatest broneeringutest võid lugeda mu blogst, aga kus yeie pulmad toimuvad??
:) nii huvitav

Passioone
Kasutaja Passioone pilt
Võrgust väljas
29 August, 2014 - 00:48

Pulmad 2014 on FB grupi nimi. Meie pulm ka Lõuna-Eestis. Mooste jäi valikust justnimelt seetõttu välja, et liiga vähe majutust oli. Muidu ju hea suur saal, kus pulmi pidada aga nad võiks sinna rohkem majutus orgunnida, sest muidu paljude jaoks mõttetu :( Tutvusin juba ka su blogiga ;)

Nelli89
Kasutaja Nelli89 pilt
Võrgust väljas
29 August, 2014 - 02:00

Me oleks tahtnud Mooste viinavabrikus olevaid majutuskohti juurde (35 kohtta), kuid seegi oli juba broneeritud! Aga miks fb rühm on pulm 2014 kui plaaneeritakse pidu aastaks 2015 ? :D

mariii
Võrgust väljas
Liitus: 11 Sept 2013 - 14:50
1 September, 2014 - 20:42

Meie pulmad on ka järgmisel suvel. Koht on olemas. Bänd ja fotograaf broneeritud. Juuksur ja meikar ka olemas. Kutsete paberid ostetud. :) Ka paaripanija on broneeritud. Seega peaks meil kõik tegijad olemas olema.

Pulmasohver
Võrgust väljas
Liitus: 12 Dets 2014 - 22:54
30 Jaanuar, 2015 - 11:42

Kallis tulevane pruut, palju ōnne. Tundub, et kōik tegijad on olemas. Ainult, et Teie loetelust puudub veel pulmaauto. Ka pulmaauto tuleks aegsalt broneerida. Kui pulmad toimuvad Lōuna-Eestis, siis soovitaks Teile, kui lubate, Pulmasohvri pulmaautot. Edu Teile pulmade korraldamisel.

Pulmasohver
Võrgust väljas
Liitus: 12 Dets 2014 - 22:54
30 Jaanuar, 2015 - 11:42

Kallis tulevane pruut, palju ōnne. Tundub, et kōik tegijad on olemas. Ainult, et Teie loetelust puudub veel pulmaauto. Ka pulmaauto tuleks aegsalt broneerida. Kui pulmad toimuvad Lōuna-Eestis, siis soovitaks Teile, kui lubate, Pulmasohvri pulmaautot. Edu Teile pulmade korraldamisel.

kavee
Võrgust väljas
Liitus: 10 Juuni 2014 - 18:17
29 August, 2014 - 14:28

Millisest kohast on juttu?

Mirjam1706
Võrgust väljas
Liitus: 29 Okt 2014 - 12:06
4 November, 2014 - 23:44

Palju õnne kõikidele tulevastele pruutidele ja nende peigmeestele ;) Ka mina olen 2015 aasta abielluja,täpsemalt siis 28 oktoober :).
Kuupäev sai kindlalt paika peaaegu, et kohe peale kihlumist. Tahame et kõik sündmused oleks ühel kuupäeval- koosoldud aastad,kihlusaeg ja tulevikus, siis abieluaastad :). Tean, et meie tähtsa päevani veel aega peaaegu, et terve aasta, aga mulle meeldib, kui kõik on õigeksajaks kindel ja paigas, seega hakkasin uurima ja planeerima juba järgmine päev :) :).Üsna lühikese ajaga olen broneerinud fotograafi ja pannud kinni aja kirikus, samuti olen leidnud peokoha, mille peale kohapeal ülevaatamist ka kinni paneme, olemas on lilleneiud, kellele tulevane ämm õmbleb kleidid ja meie sõrmustepadja :) Kui saame selle korda kõpitsetud, siis autoks tuleb tulevase äia nunnu helesinine sapikas..sealt ka pulmavärv- helesinine. Välja olen valinud kleidi, päris kindel pole, et selle ostan, aga tegumood ja ettekujutus on olemas. Olemas on isiklik juuksur ja salong kus ta töötab teeb meigi ja loodetavasti aitab muudes ettevalmistustes. Ka mehele otsin ülikonda ning paar ilusat on silma jäänud ja ettekujutus olemas, mitte valge ja must vaid shiuke beesikas või muu mustast heledam toon. Kuna pulmapidu sügisel, siis paar ilusat sooja pulma jakikest ja kasukat ka valitud ning ehted ja kingad.Samuti olen mõelnud kuidas pruudipärg maha mängida ja nimi ära saata :)...nipet näpet olen vist veel teinud..palju kasutan tuttavate sõprade abi. Vaja on veel pulmaisa kindlasti ja muusika poolt..aa pulm toimub Saaremaal :) Olen väga tänulik, kui oskate siinkandis häid pulmaisasi soovitada. Kõikidele jõudu planeerimisel :)
Päikest!

Margo Hussar
Kasutaja Margo Hussar pilt
Võrgust väljas
Liitus: 6 Aug 2012 - 11:22
22 Detsember, 2014 - 18:13

Usu mind- Saaremaal pulma juhtimine ei ole küll mingi kauge tulek pulmaisale... Nii, et soovitan ja julgustan valima pulmaisasid ka kaugemalt :D

Margo Hussar
55649220
www.margohussar.ee

Annika12345
Võrgust väljas
Liitus: 3 Juuli 2014 - 22:18
30 November, 2014 - 18:20

Tere,
Palju õnne kõigile. Meil pulmad tulmas 2015 a 1 august. Ootame põnevusega, kuna tulemas stiilikas:)

Valge roos
Võrgust väljas
19 Detsember, 2014 - 21:56

Tere pulmalised,

kuidas siis planeerimine ja korraldamine edeneb? Kas mõnel on kõik korraldatud ka juba? Olete saanud need tegijad, keda olete tahtnud?

m.lansberg
Võrgust väljas
Liitus: 19 Dets 2014 - 16:05
22 Detsember, 2014 - 16:11

Tere kõigile,

Tore on vaadata kui paljudel on pulma planeerimine ammu käimas. =)

Liitun nüüd ka teemaga, kuna pulmad tulemas 2015a. juuni lõpus. Hetkel oleme hea õhtujuhi otsingutel ja läbirääkimistel unistuste tseremoonia koha osas, kuid peokoht, bänd ja fotograaf on meil paigas. =)

entr0py
Võrgust väljas
Liitus: 30 Nov 2014 - 08:33
4 Jaanuar, 2015 - 19:32

Terea! Liitun ka.
Meil on n-ö pulmad märtsi alguses (samal päeval on ka meie aastapäev). Kätt ei palutud, rääkisime lihtsalt sellest ja otsustatud. Ega mind see kihlasõrmus ja sündmus eriti ei huvitagi, peaasi et abielusõrmus sõrme saab. :) Registreerime kahekesti ja peale seda suurlinna hotelli. ;)
Kleit tellitud, fotograaf leitud, avaldused viime homme sisse. Vaja veel paar nipet-näpet teha. Soengu ja meigi teen ise, tuleb odavam ka. :)

hein
Võrgust väljas
Liitus: 25 Veebr 2015 - 23:24
27 Veebruar, 2015 - 14:53

Liitun ka selle grupiga, meie planeerime juuli kuus oma abielu registreerimist. Aga plaanime seda teha mere ääres, kutsuda vaid sugulased, kellele teha peale registreerimist pidulik vastuvõtt.
Kui palju Te maksate fotograafi eest? Mulle tundub, et praegune pakkumine on meil natuke kallis.
Lisaks, kui võtate cateringi, siis palju on inimese maksumus?
Oleks hea mõned kaasaegsed hinnad ette saada, siis tean, et ega me üle ei maksa :)
Kõigile muidugi palju õnne ja imelisi pulmapäevi!

entr0py
Võrgust väljas
Liitus: 30 Nov 2014 - 08:33
28 Veebruar, 2015 - 08:25

Kui tahad terveks päevaks fotograafi, siis hinnaks on 500-1100€. Oleneb muidugi kui hea fotograaf on, kust ta asub, kuidas teile meeldib. Sa peaksid paika panema hinnapiiri ja siis otsima hakkama. :) Mina sain fotograafi 70€ga, aga mitte terveks päevaks, kuna pidu ei pea. 70€ ei peegelda fotograafi oskusi, nimelt on ta väga hea. :)
Ahjaa, kui juuli pulm, siis arvesta et kõik on kallis. See on see suve lõbu. :D

hanneslents
Kasutaja hanneslents pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Märts 2014 - 00:42
Kui ma otsustasin oma armastatu kätt paluda…
6 Märts, 2015 - 10:48

Kirjutasin oma loo sellest, kuidas meie pulmi planeerisime ja mis sellest kõigest välja tuli. See on üks lõbus lugu unistusest, selle poole püüdlemisest ja kõigest sellest, mis võib vahvalt valesti minna. https://pulmaisa.wordpress.com/2015/03/06/kui-ma-otsustasin-oma-armastatu-katt-paluda/

Palju armastust ja muretut pulmapäeva! http://pulmaisa.wordpress.com