Pulmad ja planeerimine ligi aasta

3 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Sixsty
Võrgust väljas
Liitus: 6 Juuli 2015 - 21:10
Pulmad ja planeerimine ligi aasta
6 Juuli, 2015 - 21:24

Tere,
meie pulmad ootavad ees 2016 suvi, ehk siis ligi aasta lahedalt planeerimist. Vaikselt olen hakanud ka seda tegema, teada on kuupäev, koht ja pulmavanem jne. Öelge palun, kuidas te saate kuupäeva paika panna, kõik ära broneerida, aga kas ka sellel päeval perekonnaseisuametis registreerida saab, selgub alles 3 kuud ennem, kui avaldust sisse viima saab minna? Lühidalt, täna broneerin koha, bändi, fotograafi järgmise aasta 20. juuniks ja kui lähen kolm kuud varem avaldust sisse viima ja öeldakse, et sellel päeval pole võimalik abielu registreerida, saate aja nädal hiljem. Mis saab siis tehtud broneeringutest 20-dale kuupäevale?
Head,
Siiri

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: Pulmad ja planeerimine ligi aasta
8 Juuli, 2015 - 12:14

Tervitus-

See on see miljonieuro küsimus, kui keegi teaks vastust siis oleks ta väga rikas.

Oskan kogemusest öelda, et selline situtatsioon on väga harv, minu enda kogemuste põhjal seda eriti ei juhtu.

Esimene asi mida vaadata riski minimiseerimisems, on see, et kas see päev on riiklik püha, kas perekonnaseisuametnikul pole mitte puhkus (väikestes kohtades seda juhtub).

Kus linnas registreerimine toimub ?

Tervitades

Virgo
Pulmad.ee

Mazza
Võrgust väljas
Liitus: 9 Jaan 2014 - 17:17
Re: Pulmad ja planeerimine ligi aasta
8 Juuli, 2015 - 13:23

tere siiri
meil oli tapselt sama mure aasta tagasi.
meie kontateerusime perekonnaseisuameti juhataja karin kasega ja tema kirjutas meile, et 1 jaanuarist nad votavad meili teel eelbroneeringuid, mis kehtib kuni kolm kuud enne pulmi, teie puhul siis 20 marts. Sellel kuupaeval peate minema avaldust esitama, mis on samas ka koige varem millal te minna saate. Kui ei lahe, siis broneering kaotab kehtivuse. meie tahtsime kindlat registreerijat niisiis saatsime proua kasele kohe varahommikul eelbroneeringu meili....isegi oosel oli see kui aus olla ja laksime kolm kuud tapselt ennem kohale, saime isegi broneerida kella aja, mil meile sobis ja saime koik mis tahtsime, mitte mingi probleemita.
meili kindlasti poua kasele ennem igaks juhuks ara, et kas nad ikka jargmine aasta ka nii teevad....kontaktandmed leiad siit http://www.tallinn.ee/est/perekonnaseisuamet
Marilin