Lehekülge ei leitud

Aga äkki need sobivad?
Abi seast otsimine
  1. Ettemaksudest ja broneermistasudest - ametlik õigusarvamus

    … Teema ise algas siit http://vana.pulmad.ee/foorum/uldine-planeerimise-teema/leping-tegijatega Ja … esitab AB Kraavi ja Partnerid õigusarvamuse WOW Events poolt 23.11.2015 palutud õiguslike küsimuste osas, mis … oli sunnitud teise tellija pakkumise ära ütlema. 2.5 Kuivõrd Eesti Vabariigis kehtib lepinguvabaduse printsiip …

    Virgo Jaani Pu… - 11/02/2020 - 11:27

  2. Pulmad.ee Aasta Tegija 2022 - võitjad on teie ees!

    … KRULL Pulmad.ee Aasta Tegija 2022 - Pulmaisa Juhan Krull … Up 18% Pruutpaar 18% … 27% Rita Kaas, Pruutpaar 18% Kristel …

    Virgo Jaani Pu… - 18/02/2023 - 12:00

  3. Pulmad erinevatel aastaaegadel - plussid ja miinused!

    … , kui soovid peo korraldada osaliselt või täielikult õues, samuti mahub õue  rohkem inimesi ning ka koroona … ja higistamine, putukad ning raskus leida pulmakohta, pulmaisa, cateringi jms, sest kõrghooajal tuleb … saab pulmi pidada ideaalselt igal aastaajal, kuna välivõimalused, tehnika, catering jms on niivõrd palju …

    Carmen Kähr - 15/03/2021 - 01:31

  4. Pulmapeo pikkus ja alkohol ning pulmaisa roll

    Pulmapeo pikkus ja alkohol ning pulmaisa roll Autor Virgo … Pulmapeo pikkus ja alkohol ning pulmaisa roll. Annan väga lühikesed ja konkreetsed nõuanded peopikkuse, inimeste arvu ning alkoholi koguse …

    Virgo Jaani Pu… - 18/02/2020 - 18:42

  5. Mängud pulmades ehk kust alustada pulmamängudega?

    … pulmades ehk kust alustada pulmamängudega? Üks Eesti pulmaisa ütles kunagi ühele ajakirjanikule, et tema varamus on 600 mängu. Kui ma siis küsisin selle pulmaisa käest, et räägi lähemalt kuidas sa need 600 … asi noorpaaridega suhtlemisel. Jah, 100% kõik on nõus võtma teie ideed omaks ja tegema vastavalt noorpaari …

    Virgo Jaani Pu… - 22/01/2021 - 15:27

  6. Kes peaks pulmade idee ja mõtted esimesena välja tooma - kas pulmaisa või noorpaar?

    … peaks pulmade idee ja mõtted esimesena välja tooma - kas pulmaisa või noorpaar? Autor … Tuli mulle täna telefonikõne, et soovitakse pulmaisa. Mina, kui just hooaega lõpetav pulmaisa, ütlesin … esmakordselt elus (vähemalt sellisel kujul). Mis veel õudsam - ega ma ka hästi vastata osanud. Võibolla …

    Virgo Jaani Pu… - 27/03/2019 - 11:51

  7. 10 Küsimust pulmaisa ja õhtujuhi Tõnis Milling'iga

    10 Küsimust pulmaisa ja õhtujuhi Tõnis Milling'iga Autor … koolivend palus 2001 aastal, et kas sooviksin olla ta pulmaisa. Olin koolis olnud aktivist ja ühe võltspulma … teid õnnelikuks. Kui tahate abielluda paljajalu hommikul päikestõusu ajal, siis tehke ka nii. kui soovite, et teie …

    Carmen Kähr - 27/10/2019 - 18:37

  8. Pulmaisa Mait Joorits

    Pulmaisa Mait Joorits 941 vaatamist … näitleja ja lavastaja ning sekka ka lustakas õhtujuht ja pulmaisa. Karismaatiline, humoorikas ja nutikas ning …

  9. Kurjam, kas keegi suurt pilti ka vaatab ehk kes vastutab kogu pulma eest?

    … pildi probleem üleval. Aegajalt jäetakse ära ka pulmaisa ja agentuur, sest nende asjadega on esmaselt … kuid hea plaanita ja abita, peavad nad ise kogu aeg pulmapäeval jooksma. Kogu aur läheb nautimise asemel … oli mul õigus. Aga põhjus, miks peokoht ei ole nõus 30 inimest teisel korrusele viima ? Sest teist …

    Virgo Jaani Pu… - 21/03/2019 - 13:16

  10. Külalised ! Külalised ? KÜLALISED!!!

    … aegajalt mõne magusa kommertaari üle huulte (tavaliselt pulmaisa ja bäni kohta( b) Avaldab kõva häälega … Ja ma pingutasin siin kirjeldustega natuke üle - nii õudne see kindlasti ei ole, aga tuleb ju tuttav ? Kui keegi … savi", aga noorpaarist on kahju...  Ja see ei ole pulmaisa süü, et ta kõiki inimesi ei rahulda :) Pulmaisa

    Virgo Jaani Pu… - 06/02/2019 - 20:00