Pulmad.ee kataloogi tingimused (vers. I 2015)

Enda lisamisega siia kataloogi nõustute ka meie kataloogi üldtingimustega, samuti nõustute, et kataloog on tasuline ning kataloogis olemise eest esitatakse teile arve. Lugege tingimused läbi ja trükkige välja, siis on asi selgem.

Kuulutuste lisamisega meie lehele nõustute ka meie üldtingimustega, samuti nõustute, et kuulutamine on ettevõtetele (ettevõtjaks on meie jaoks kõik, kes pulmadega seotud turul teenuseid pakuvad), kes kataloogis pole, keelatud. Lugege veelkord tingimused läbi ja trükkige välja,siis on asi selgem.

 1. Kataloog on tasuline. Paketid on välja toodud Pulmad.ee kataloogi lisamise lehele (http://pulmad.ee/node/add/kataloog).
 2. Kuulutamine Pulmad.ee lehel on noorpaaridele tasuta, kuid ettevõtetele lubatud ainult kui nad on kataloogis tellinud vähemalt 40 euro eesti teenuseid.
 3. Arve esitatakse hiljemalt 1 kuu jooksul peale ettevõtte lisamist.
 4. Lisades ennast Pulmad.ee kataloogi või kuulutuste ossa, nõustub ettevõte/tegija/teenusepakkuja, et 1/2 Mind OÜ esitab arve, mis tuleb tasuda vastavalt maksetähtajale ja et lepingut pikendatakse automaatselt vastavalt valitud lisateenustele perioodi lõpus. Kui peale pikendamise arve saamist tahate loobuda lisateenusest, siis peate teavitama meid 5 päeva jooksul arve väljastamise päevast virgoatpulmad.ee või infoatpulmad.ee ning arvet ei esitata.
 5. 3 kategooriat on tasuta, ülejäänud lisatasu eest, milleks on 3 eurot.
 6. Pulmad.ee-l on õigus muuta kataloogi põhipakett tasuliseks teha.
 7. Samuti on Pulmad.ee-l õigus mitte lubada kataloogi vanu võlglasi, meie vaadetega mitte kokkuminevaid ettevõtteid ning ettevõtteid/tegijaid, kes meie arvates ei käitu vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
 8. Kui teid on kataloogist kustutatud ükskõik mis põhjusel, siis uuesti lisamisel olete uus klient ja Pulmad.ee käitub vastavalt.
 9. Pulmad.ee-l on õigus kustutada kataloogist ükskõik keda, kes ei sobi Pulmad.ee arvates kataloogi või kes ei korrasta oma andmeid.
 10. Kui ettevõtte loobub infokataloogi teenusest enne perioodi lõppu, siis 1/2 Mind ei ole kohustatud ettevõtte poolt makstud summat tagastama.
 11. Pulmad.ee ja 1/2 Mind OÜ võivad hindu muuta 1(ühe) kuuse etteteatamisega, teavitamine toimub Pulmad.ee kataloogi lehel. 
 12. Teil on õigus lasta ennast kustutada kataloogist 3 päeva jooksul peale enda lisamist. Selleks peate teavitama Pulmad.ee e-posti aadressil virgoatpulmad.ee või infoatpulmad.ee
 13. Keelatud on kataloogi pealkirjas kampaaniad (allahindlusi jne) reklaamida.
 14. Ennast kataloogi lisades olete ka kinnitanud, et olete need üldtingimused läbi lugenud.
 15. Arve mittetasumisel on Pulmad.ee-l õigus maksmata arve esitada inkassosse võla väljanõudmiseks. Samuti lisatakse teie nimi kuni võlas oleva arve tasumiseni Pulmad.ee võlgnike nimekirja.
 16. Kõik vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti vabariigi seadustele.
 17. Pulmad.ee-l on õigus lisada tegijaid ka tasuta, kui see tundub parandavat ja edasi viivat Eesti pulmaturgu (kui tegija sellega nõus on).
 18. Pulmad.ee võib tõsta ja langetada hindu vastavalt vajadusele ning teavitab sellest Pulmad.ee lehel vähemalt 1 kuu ette.
 19. Hindadele lisandub käibemaks.