Aasta Tegija 2017 - hääletamine algas! - Aasta Tegija valimised

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Aasta Tegija 2017 hääletus algas ning järgmise nädala paari jooksul lisame siia kõik esikolmikud hääletusse.

2. jaanuar: alustame see aasta häälestust heli- ja valgustehnika, telkide ning ilutulestikuga - nagu juba eelpool öeldud, lisame ülejäänud siia igapäevaselt ja nädalaselt kuniks kõik on hääletusel.
3. jaanuar: lisasime toitlustuse/cateringi, DJ-d, peokoha ja video hääletuse
4. jaanuar: lisasime tortide, e-poodide, veebilehtede ning kutsede/kaartide hääletuse.
5. jaanuar: lisatud on lilleseadjad/floristid, agentuurid, peoriided ning disainriided.
8. jaanuar: lisasime pulmade kujundamise, sõrmused, tantsuõpetuse ja ansamblid.
9. jaanuar: pulmade transport, kirikuõpetajad, tseremooniameistrid ja perekonnaseisuametnikud on lisatud.
11. jaanuar: viimased 2 kategooriat lisatud - pulmaisad ja fotograafid.

Igas kategoorias oli vähemalt 3 sellist tegijat/firmat, kes natuke olid teistest üle, samas oli ka selliseid kategooriad, kus ei saanud ainult 3 parimamaga hakkama - neid oli lihtsalt rohkem.

Oodates kõiki hääletama.

Lugupidamisega,

Virgo Jaani
Pulmad.ee

Aasta tegija 2017 - HELI-JA VALGUSTEHNIKA

Kokku esitati 42 kandidaati, hääletusele lähevad kolm esimest - FunTime, Veigo Kaaret ja Your Sunny Days peokorraldus.

Nominendid on siis kirjas just nii nagu neid kandidaatidena välja pakuti. Kõik kolm on Eestis teada tuntud tegijad ning kindlasti väärivad kõik kolm  Pulmad.ee Aasta Tegija tiitlit. Kes aga saab, saame teada peale hääletamise lõppu.

Aasta tegija 2017 - TELGID

Kokku esitati 10 kandidaati, kuid sõelale jäi neist kolm esimest, keda esitati siis kõige rohkem - Funrent, Extrahaus ja FunTime.

Nominendid on siis kirjas just nii nagu neid anamasti kandidaatidena välja pakuti. Kõik kolm on Eestis teada tuntud tegijad ning kindlasti väärivad kõik kolm  Pulmad.ee Aasta Tegija tiitlit. Kes aga saab, saame teada peale hääletamise lõppu.

Aasta tegija 2017 -TOITLUSTAMINE/CATERING

Kokku esitati 66 kandidaati ja siin ei saa kuidagi ainult kolme või nelja enim esitatud kandidaati hääletusele panna, tuleb teha valik 6 head tegija vahel: Event Catering, Carmen Catering, Jaagumäe Toidukeskus, Mariin Catering, Põhjala Catering ja Tervise Catering

Hmm...Täpselt sama situatsioon nagu aastal 2016. Kelles saab aasta tegija 2017 ?

Aasta tegija 2017 -PEOKOHT

Kokku esitati 106 kandidaati, aga esimesed üheksa (9), mille me saame hääletusele panna on siin: Vidrike PuhkemajaMooste Viinavabrik, Alleksi Peomaja, Kuke Turismitalu, Sangaste Loss, Ojako Puhke- ja Koolituskeskus, Mooste Folgikoda, Endla Talu ja Seedri Puhketalu.

Aasta tegija 2017 - DJ

Kokku esitati 64 kandidaati ja tegime kõik selle nimel, et viia artisti nimi inimesega kokku - nagu eelmine aasta oli selles kategoorias oli kõige keerulisem viia päris nimi artisti nimega kokku ehk siis võibolla esitati hoopis 50 kandidaati. Aga järgmised 6 paistsid teiste seast välja: Veigo Kaaret, Janek Tennosaar, Tõnis Kotsar, Marko Pille, Sass Nixon ja Urmas Lass.

Aasta tegija 2017 - TORDID

Kokku esitati 94 kandidaati, kuid esimesed kolm on järgmised tegijad - Kairi Koemets, Pihlaka Kondiiter ja Merle Tamm.

Magusat mõnusat hääletamist.

Aasta tegija 2017 - E-POED

Kokku esitati 17 kandidaati ja esinelik on järgmine: Pruutpaar.ee, Pulmamaailm.ee,  Goldtime.ee ja e-jewels.ee

Aasta tegija 2017 - VEEBILEHED

Kokku esitati 26 kandidaati.

Suurimad tänud kõikidele, kes esitasid ka Pulmad.ee kandidaadiks - esitajaid oli palju, aga nagu meie reeglid ütlevad - Pulmad.ee ei saa kunagi ise nominendiks olla ega Aasta Tegijaks tulla.

Aga hääletusele lähevad siis: Pruutpaar.ee, Sleepwalkers.ee ning Pulmamaailm.ee.

Aasta tegija 2017 - KUTSED/KAARDID/KÜÜNLAD

Kokku esitati 66 kandidaati, kuid sõelale jäi neist neli (4) esimest keda esitati siis kõige rohkem - Kristiina Disain, PaperArtist endine Juliana Pulmakutsed, Chandelle Handicraft ja Võhma Valgusevabrik.

Aasta tegija 2017 - LILLESEADJAD/FLORISTID

Kokku esitati pea 90 kandidaati, kuid sõelale jäi neist neli (4) esimest, keda esitati siis kõige rohkem -Piigade peoagentuur, Kristel Veri, Pruutpaar OÜ ja Pulmalill.

Mina olen kõikidega teinud ja ma ei oska kohe kindlasti valida :D - kõik on head.

Aasta tegija 2017 - AGENTUURID

Kokku esitati 28 kandidaati, kolm enim kandidatuure saanud tegijat on Piigade Peoagentuur, Pruutpaar OÜ ja Amore Pulmateenindus OÜ.

Aasta tegija 2017 - PEORIIDED

Kokku esitati 34 kandidaati - hääletusele lähevad 6 enim nominatsioone saanut. Need on Anna-Bella salong, Pärl, Veronique pulmasalong, Baltman, Pruutpaar OÜ ja Gowri Style House.

Aasta tegija 2017 - DISAINRIIDED

Kokku esitati 20 kandidaati. Hääletusele pääsesid Pruutpaar OÜ, Pits by Triin Isak, Liina Stein, Tiina Talumees, Hanna Korsar ning Gowri Style House.

Aasta tegija 2017 - PULMADE KUJUNDAMINE

Esimesed kolm kõige rohkme nominatsioone saanud tegijad on - Piigade Peoagentuur, Pruutpaar OÜ  ja Your Sunny Days.

Aasta tegija 2017 - SÕRMUSED

Kokku esitati 27 kandidaati - hääletusele lähevad 6. Need on Mati Kullaäri, Goldtime, Sangla Juveelisalong, Juveel, CityGold ja e-Jewels.

Aasta tegija 2017 - TANTSUÕPETUS

Kõige rohkem pakuti välja kolme tegijat/tantsukooli - Laura Kask (Tantsuklubi Stiil), Matis Toome (Vertigo Tantuskool) ja Tantsumeka. Nemad ka hääletusele lähevad.

Aasta tegija 2017 - ANSAMBEL

Kokku esitati 103 kandidaati ehk siis nagu alati, pea kõige konkurentsitihedam grupp üldse. Ja nagu alati, hääletusele tuleb panna tervelt 9 ansamblit - Polero, Onud, Sleepwalkers, Taas, Kruuv, Dreamers, Trio Comodo, Jupiter ja Dance-O-Phones.
PS! Kuna olime esmaselt teinud vea ja ühe ansambli välja jätnud (ning eelmisest aastast ühe sisse jätnud), siis annuleerisime kõik hääled, mis oldi 8.jaanuari hommikul antud (neid oli 10 tükki).

Aasta tegija 2017 - TRANSPORT

Nagu eelmine aasta. keeruline on siin esimest kolme välja tuua - palju erinevaid nimesid, oma ja sõbra autosid. Kokku esitati 21 kandidaati ja hääletusele lähevad neist viis (5) - LuxLimu, Pruutpaar OÜ, Laane Tallid, Voore Tallid ning Timeless.ee bussid.

Aasta tegija 2017 - KIRIKUÕPETAJA

Kokku esitati 39 kandidaati - hääletusele lähevad seekord ainult 2 enim nominatsioone saanut. Need on Peep-Ain Saar ja Olavi Ilumets.

Aasta tegija 2017 - PEREKONNASEISUAMETNIK

Kokku esitati 21 kandidaati - hääletusse lähevad 3 enim nominatsioone saanut.4: Kersti Kattai (Võru Maavalitsus), Anne Puller (Valga Maavalitsus) ja Argo Reiljan (Tallinna Linn).

Aasta tegija 2017 - TSEREMOONIAMEISTER

Kokku esitati 22 kandidaati - hääletusele tuleb panna seekord tervelt esimesed 6: Marika Martin, Margo Hussar, Anti Einpaul, Vahur Jüris ja Priit Jaeger.

Aasta tegija 2017 - PULMAISA

Kokku esitati 64 kandidaati. Ja nagu eelmine aasta - teades neist enamusi ja tundes neid, siis on kurb öelda, et hääletusele saame panna ainult 6 enim hääli saanut ning nendeks on Veiko Veiert, Margo Hussar, Ingar Dubolazov, Andres Karu, Anti Einpaul ja Kuldar Koch.

Aasta tegija 2017 - FOTOGRAAFID

Kokku esitati 136 kandidaati ja see aasta tuleb hääletusele panna tervelt 6 enim nominatsoone saanut - Valdur Rosenvald, Mari Pukk, Maris Treufeldt, Marko Maestjärv, Karmen Kärg ja Rene Riisalu.

Ingrid Heinaste
Kasutaja Ingrid Heinaste pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Jaan 2018 - 08:39
Re: Aasta Tegija 2017 - hääletamine algas!
4 Jaanuar, 2018 - 08:42

A

DjKalmer
Võrgust väljas
Liitus: 2 Nov 2017 - 21:28
Re: Aasta Tegija 2017 - hääletamine algas!
5 Jaanuar, 2018 - 15:19

Tehtud ;)

Ly Kuusk
Kasutaja Ly Kuusk pilt
Võrgust väljas
Liitus: 14 Jaan 2018 - 16:34
Re: Aasta Tegija 2017 - hääletamine algas!
14 Jaanuar, 2018 - 16:38

Tehtud!!!