Unikaalsed poissmeesteõhtu ideed - Ideed

Sisestas andresolen,
Blogide kategooria: 

Parimad meelelahutusüritused on need, kus igaüks kõnnib koos lugudega, mida nad saavad inimestele rääkida - ja üks, mida nad ei suuda. See on midagi, mis toob kõik teie lähedased sõbrad kokku ja sellest ei tohi tavaliselt rääkida. Sellepärast on Las Vegase, stripperid, hasartmängud ja narkootikumid aastate jooksul olnud populaarseks valikuteks metsiku bakalaureuse osapooltele.

Kuid tüüpiline Vegase poissmeeste pidu on just see tüüpiline, millest ei tohi rääkida. Pisut loovust ja avatust, on palju muid unikaalseid poissmeesteõhtu ideid, mille seast valida midagi huvitavat. Toome teieni mõned unikaalsed ideed, mida võiks teha poissmeesteõhtul.

1. Valige teema ja mõelge sealt edasi
Teema on suurepärane võimalus alustamiseks, kui otsite poissmeeste peo jaoks ideid. Lemmikud filmid, Havaiin-teemad, 80-ndad jne. Heaks teemaks oleks näiteks teha Casino Royale teemaline pidu. Riietada ennast üles ning sõpradega kasiinosse minek. Alternatiiv oleks ka teha kodune kasiino pidu, kus kõik sõbrad mängiksid online kasiinos nagu Olybet ning hiljem läheksite edasi välja. Valitud teema abil saate hakata täitma lünkasi nagu muusikavõimalused, kostüümid ja tegevused.

2. Minge matkale
Ükskõik, kas teie grupp koges metsas "Rough life" või mitte, võib see siiski olla suurepärane aeg. Suur osa telkimisest, seljakoti reisimest jne on see, et teil pole naabreid või müra kaebusi, mille pärast peaks muretsema (märkus: Strippareid võib olla raske saada sellisele üritusele). Mõned väljakutsed, mis telkimisega võivad tulla on piiratud juurdepääs elektrile või kommunaalteenustele. 12-V aku või väike generaator (kui olete autoga telkimas) tõesti võimendavad teie valikuid valgustuse, kõlarite, segistite ja muude funktsioonide kasutamiseks.

3. Toidu meeletus
Kui klubid ei ole tõesti teie asi, siis pane see asjatuks nädalavahetuseks. Räägi teiste osapooltega osalistega ja vaadake, kas nad tahavad kulutada suurema osa oma ajast (ja raha) suurepärase toidu ja alkoholi peale. Suurepärased restoranid võivad tõesti kalliks osutuda, aga samuti läheks klubis pidutsemine. Eriti nende rühmade jaoks, kes ei soovi liiga palju alkoholi tarbida või liiga hulluks minna, on see ilmselt üks parimaid poissmeeste õhtu ideid.
4. Naistele meeldivad mehed, kellel on head oskused!
Poissmeeste peod võivad olla kallid, miks siis mitte midagi kasulikku sellest saada? Vaadake oma eelistatud linnas 1-päevase klassi / kursuse jaoks midagi sellist:

Õlle valmistamine
Puidutöötlemisklass
Vibulaskmine / skeet shooting / jne
Lihuniku klass (need on suurepärased ja kõik lahkuvad rohke hulga lihaga)
Kokkuvõttes on mitmed ideid veel mida ei saanud mainitud, kuid leiame et alati ei peagi klubidesse pidustema minema ning on olemas ägedaid alternatiive, mida teha ning kindlasti jäävad need ka paremini meelde tulevikus.

heissapulmad
Võrgust väljas
Liitus: 21 Dets 2018 - 09:44
Re: Unikaalsed poissmeesteõhtu ideed
21 Detsember, 2018 - 09:49

Näiteks olybetis saab broneerida privaatpeo hiltoni hotelli kasiinos. Seal saab isegi võtta paketi, kus on kõigepealt seltskonnaga bussisõit spetsiaalses bussis (mingi glamuurne glam buss oli vist), pärast seda läheksite kasiinosse ning seejärel linna peale. Heaks ideeks on veel nätieks määrata mingi summa mängimiseks, millega iga poissmeeste peol osalejad saab kasiinos mängida. Ala 20€. Ning teha võistlus, kes sellega kõige rohkem võidab. kaotajad peavad näiteks tegema mingi tobeda tembu karistuseks...