Valdur Rosenvald - parim pulmafotograaf! :)

üks postitus / 0 uut
KjaT
Võrgust väljas
Liitus: 16 Mai 2017 - 22:18
Valdur Rosenvald - parim pulmafotograaf! :)
17 Mai, 2017 - 01:26

Kui me abikaasaga pulmadeks fotograafi valima hakkasime, siis teadsime kohe, et see saab olema üks olulisemaid otsuseid kogu pulma juures, sest pildid on ju need, mis seda päeva meenutama jäävad. Fotograafide kodulehti uurides jõudsin kuidagi Valduri lehele ja oligi see otsus tehtud :) Nüüd tagantjärele mõeldes ei kujutaks me kedagi teist selles rollis ettegi :)

Kogu suhtlemine enne pulma sujus kiirelt ja ükski küsimus ei jäänud vastuseta. Pulmapäeval oli Valdur kokkulepitud ajal kohal ja sai oma vahetu suhtlemisega kõigiga kohe jutule :) Kartsime algul veidi poseerimist, aga Valdur on lihtsalt nii siiras ja soe ja positiivne inimene, et see hirm haihtus veel enne, kui ilupiltideni jõudsime! Meie pulm toimus veebruaris, aga Valduri jaoks polnud probleemiks ennast ka külmunud maa peale pikali visata, et ikka paremat kaadrit saada! :D Ka külalistelt kuulsime nii pulmapäeval kui ka pärast pulma, kui äge fotograaf meil oli! :)

Kui saime Valdurilt kirja, et meie pildid on valmis, sööstsime neid kohe vaatama ja olime momentaalselt tagasi veebruaris, oma pulmapäevas. Kõik need emotsioonid, mis valdasid meid pulmapäeval, tulid jälle meelde ja arvan, et ahhetasime pea iga pildi juures :) Olime üllatunud kui palju lõbusaid ja tähtsaid hetki ta oli suutnud jäädvustada, ka selliseid, mida me ise enam ei mäletanudki ja nüüd saime need uuesti läbi elada :) Olime Valdurile maininud, et talv on meie jaoks tähenduslik ning romantiline aastaaeg ja ta tabas seda oma piltidega ideaalselt! Iga kord kui meie pulmapilte vaatan, käib minust see tuttav elevusesurin läbi ja naeratus tuleb näole! :D

Me tõesti ei jõua teistele noorpaaridele Valdurit ära soovitada :)
Ühesõnaga, kui tahate fotograafiga kümnesse panna, siis valige kindlasti Valdur oma päeva jäädvustama! :D

Lisa kommentaar

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Puhas tekst

  • Lubatud HTML- märgendid: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><span>
  • Each email address will be obfuscated in a human readable fashion or, if JavaScript is enabled, replaced with a spam resistent clickable link. Email addresses will get the default web form unless specified. If replacement text (a persons name) is required a webform is also required. Separate each part with the "|" pipe symbol. Replace spaces in names with "_".
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Võite tsiteerida teiste postitusi kasutades [quote] tääge.
  • Veebiaadressid ja e-maili aadressid muutuvad automaatselt linkideks.
  • Automaatne rea- ja lõiguvahetus
Pilt kommentaari juurde
Failid peavad olema väiksemad kui 64 MB.
Lubatud failitüübid: png gif jpg jpeg.
CAPTCHA
Oled sa tont või inimene ?
10 + 2 =
Lahenda see lihtne matemaatline ülesanne ja kirjuta lahtrisse vastus. Näiteks 2+3 puhul kirjuta vastuseks 5.