Tahaksime tänada meie pulma abilisi!

üks postitus / 0 uut
reelikasul
Võrgust väljas
Liitus: 29 Sept 2015 - 20:50
Tahaksime tänada meie pulma abilisi!
29 September, 2015 - 22:08

Meie pulmapäev toimus juba 11.07.2015, kuid enne pole aega olnud aega kirjutama tulla!

Toimumiskohaks oli Uueda puhkekskus, väga ilus looduskaunis koht! Toitu jagus ja jäi ülegi :) (ainsaks väikeseks soovituseks oleks, et veinipudelid ikka lauale panna mitte araldi nurk teha neile, laual küll siis ruumi vähem aga joodakse ehk rohkem :D )

Pulmaisaks oli sellele alal veel uus tegija Urmas Lass(varasemalt olnud diskor-õhtujuht), tema ees müsts maha sai ilusti peo läbiviimisega hakkama. Kõik sujus ilusti! Õhtu parimaks osaks oli üllatusesineja kelle oli pulmaisa iseseisvalt meile üllatuseks tellinud, meeldis vaieldamatult kõigile! Võib õelda et oli isegi tipphetk ;) Nii et suured suured tänud Urmas!!!!! Tuult tiibadesse edaspidiseks! Soovitame!

Pulambändiks oli Polero, jäime samuti rahule, selline hea muusika mis sobib nii noortele kui ka vanematele! Arvestasid meie soovidega ja tegid ka ühe lisa seti. Soovitame!!!

Pulmafotograafiks oli Karmen Kärg, lihtsalt supper inimene, lõbus, abivalmis ja aitas nii nõu kui ka jõuga! Pilte tegi märkamatult nii, et pärast oli endalegi üllatusi piltide seas! ! Tänud sulle Karmen, et olid meie kõrval sel kaunil päeval ja jäädvustasid kauneid hetki!
Samuti soovitame!!!! Kuid ta nõutud fotograaf nii, et broneerige aeg juba varakult! Kevadel tegime ka eelfotosesiooni temaga perepilte ja need ka lihtsalt võrratud, sealseid pilte oli hea pulmas kasutada!

Tänud tegijatele ja osalajatele, et muutsite meie päeva ilusaks ja meeldejäävaks!!