Avatud uste päev Nooritsmetsa pulmaküünis 24.07.16

üks postitus / 0 uut
Nooritsmetsa
Võrgust väljas
Liitus: 23 Nov 2015 - 13:22
Avatud uste päev Nooritsmetsa pulmaküünis 24.07.16
31 Mai, 2016 - 13:19

Suur tutvumis- ja pidupäev Liivamäe talus 24.07.2016

Avatud talude päeval, 24. juulil, on kõik huvilised oodatud külla Liivamäe tallu, kus hommikust hiliste õhtutundideni jagub põnevaid tegevusi ja meelelahutust kogu perele. Õhtul on kõik oodatud küünipeole jalga keerutama tantsuansambliga K.O.I. ja salongimuusikaduoga Õunavein!

• Ootame külalisi uudistama meie pulmaehtes peoküüni ja osa saama tegevustest, mis ühest küünipeost tõeliselt meeldejääva sündmuse teevad.
• Liivamäe talu pere ja sõbrad sõidutavad rahvast põnevate kahe-, kolme- ja neljarattaliste sõidukitega alates külgkorviga mootorratastest kuni traktorite ja vanasõidukiteni.
• Lastele on mõnusalt palju jooksu- ja mänguruumi. Saab mängida, kiikuda, liugu lasta ja teha muud põnevat, mida ikka maal vanaema juures tehakse.
• Nälga ja janu ei pea meie juures keegi tundma. Kel oma piknikukorv puudub või koju ununeb, saab kõhu täis ja janu kustutatud pererahva ja talu sõprade abiga. Olgu siinkohal märksõnadeks suitsuliha, õunamahl (ehtne ja kodune lastele, tummisem suurtele), mee- ja moosisaiad ning toekamad talu- ja lõkketoidud.
• Külalised on oodatud igal ajal nii üksikult kui ka gruppidena.

Kell 19.00 läheb tantsuks. Õhtusele küünipeole annab hoo tantsuansambel KOI ja hingetõmbepausidel paitab meeli salongimuusikaduo Õunavein. Sissepääs on prii ning kohale võib tulla ka oma toidu, joogi ja sääsetõrjevahendiga.

Pidevalt täienev info ja vabatahtlik registreerimine https://www.facebook.com/events/1096074807116171/
Rohkem infot pulmaküüni kohta: www.nooritsmetsa.com

Kohtumiseni!
Henri ja Tiina