Torupillitalu - Väga hea koht pulmade pidamiseks Lõuna-Eestis

2 postitust / 0 uut
Viimane postitus
kangursi
Võrgust väljas
Liitus: 27 Sept 2014 - 15:20
Torupillitalu - Väga hea koht pulmade pidamiseks Lõuna-Eestis
28 Jaanuar, 2015 - 23:29

Torupillitalu peremees Ants Taul ja perenaine Tiiu Taul

Meie abielu registreerimine toimus Torupilli talus. See on armas talu Riidaja külas natuke maad Tõrvast põhja poole.

Pererahvaga saime kiirelt jutule. Olles ka varem palju üritusi korraldanud, teavad nad täpselt, mida on tarvis, et üritus õnnestuks.

Torupillitalu peomaja kõrvale on kaevatud tiik, mille keskel oleval saarel toimus registreerimine.

Pererahva osas jällegi ainult kiidusõnad. Planeerimise faasis aidati hästi kaasa mõelda, pakkuda oma lahendused ja mõtted. Kui pulmapäev kätte jõudis oli kõik ette valmistatud täpselt nii nagu kokku leppisime - saar, registreerimislaud, kohvilaud. Pererahvas jättis kõigile külalistele positiivse ja sooja mulje. Meie pulma läbiv stiil oli looduslähedus/lihtsus - ise kandsime linaseid riideid - ka pererahvas oli end riietanud vastavalt valitud stiilile, mistõttu sobisid nad väga hästi valitud temaatikasse.

Isiklikult jääb kõige paremini meelde torupillimäng. Seda mängis peremees Ants meile saateks, kui tulime inimeste ette ja hiljem, kui kõik koos ära läksime. Torupill jätab müstilise ja võimsa mulje, mis erineb standardsest pulmamuusikast ja jääb seetõttu erilisemalt meelde.

Kokkuvõte: lihtne, looduslähedane, rahvuslik, tavalised inimesed, saime täpselt seda, mida ootasime. Soovitame 100%

Liisi@Silver(01.08.14)

veronza1
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2015 - 14:51
Re: Torupillitalu - Väga hea koht pulmade pidamiseks Lõuna...
13 August, 2015 - 10:58

Väga tore koht, väga sõbraliku ja abivalmi pererahvaga. Kõik mis sai kokku lepitud oli ka vastavalt tehtud ja rohkemgi veel. Pererahvas oli super abivalmis meie pulma ettevalmistamisel ja nõu andmisel. Hommikul mängis ka peremees torupilli ja akordioni( või lõõtsa võin eksida), millest olid kõik hommikul vaimustuses. Meie pulm õnnestus tänu neile väga toredasti. Ka eelneval õhtul kui käisime kaunistamas peoruume siis olid ka perenaine Tiiu ja peremees Ants suureks abiks. Tõesti teavad täpselt mida teha et üritus õnnestuks, ning teevad oma tööd südamega :) Soovitan soojalt seda kohta!

Veronika & Siim (08.08.2015 Pulm)