Vidrike puhkemaja

7 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Tessake
Võrgust väljas
Liitus: 7 Juuli 2010 - 18:43
Vidrike puhkemaja
8 Aprill, 2015 - 09:42

Palun jagage kogemusi, muljeid, ettepanekuid, emotsioone jm seoses Vidrike Puhkemajaga.
Kas mõni pulmaisa oskaks äkki ka selle koha osas nõu anda (a la kuidas on seal võimalik bändi paigutada, kas tantsuruumi jagub, kuidas umbes 75 külalist sinna reaalselt ära mahub jne)?

Saatsin Vidrikele üle kuu aja tagasi e-maili hinnapäringuga. Pärast seda olen veel kaks kirja saatnud ja korra helistanud, kuid kontakti on nendega pea võimatu saada. See koht tundub nende kodulehe põhjal olevat üsna minu unistuste pulmapaiga moodi, kuid äärmiselt skeptiliseks muudab mind tõsiasi, et juba ainuüksi hinnapäringu saamiseks on vaja nii palju närve ja aega kulutada. Mida see räägib nende kohta siis, kui reaalselt pulmade planeerimiseks läheb?

Ootan väga igasugust lisainfot.

Aitäh.

grizabella
Võrgust väljas
Liitus: 8 Aprill 2015 - 15:23
Re: Vidrike puhkemaja
8 Aprill, 2015 - 15:34

Meie pulmapidu toimus Vidrike puhkemajas 2014 a.suvel. Külalisi oli 70 ja 4-liikmeline bänd mahtus ilusti esinema+inimesed tantsima. Mis oli meie jaoks veel eriti oluline-ka külaliste majutamine ei olnud probleem, kohti jätkus kõigile. Koht ise on imekaunis, vaatega veekogule. Eriti rahule jäime meie toitlustusega - selle tellisime ka nende käest. Mäletan, et ka mina kirjutasin neile mitu korda, lõpuks ikka vastati. Proovi veel, see koht on seda väärt :)

K.R.
Võrgust väljas
Liitus: 14 Aprill 2015 - 13:30
Re: Vidrike puhkemaja
14 Aprill, 2015 - 13:35

Tere!

Meie pulm toimub 2016 aastal just seal! Kusjuures külalisi on 110+tegijad. Mahub nii bänd (4-liikmeline) kui ka inimesed tantsima.
Kui te ei saanud e-mailile vastust, siis soovitan helistada (vahepeal tuleb ka järgneval päeval uuesti proovida). Meie e-mailidele on ilusti vastatud ning oleme seal juba 2 korda käinud.
Perenaine on samuti imeline (on abiks igati nõu ja jõuga). Mina olen antud personalis 100% kindel, et nad teevad endast kõik oleneva, et see päev saaks olema imeline! :)
Pss! Kodulehel puudub pilt nendest suurest majast! Soovitan vaadata mõne pulma videosid :)

Esko Tepper
Kasutaja Esko Tepper pilt
Võrgust väljas
Liitus: 25 Juuli 2013 - 23:34
Re: Vidrike puhkemaja
29 Aprill, 2015 - 15:55

Tere,

Käisime Sleepwalkersiga just eelmisel nädalavahetusel Vidrike puhkemajas esinemas ja saan nüüd jagada oma reaalset kogemust.

Saal on seal suur ja mahukas. Suured aknad vaatega all orus jõele. Saalis on ka sellised nurgatagused diivanitega istumiskohad, kus külaised saavad mõnusalt seltskonniti vestelda ja natukene eralduda kui selleks peaks vajadus olema. Meie 4-liikmeline ansambel mahtus ilusti saali tagumisse otsa seina äärde ja kuna lauad olid paigutatud U-kujuliselt, siis oli laudade vahele jääval alal ka piisavalt tantsuruumi. Külalisi oli umbes 80-ringis.
Eriti tahaks esile tuua lausa suurepärast ruumi akustikat. Tihti süüdistatakse halvas helikvaliteedis ansambli puudulike oskusi aga palju olulisem on hoopis peoruumi akustika, kui bändi tehnilised oskused. Vidrike saal on väga hea akustikaga. Seal esinemine oli puhas nauding nii meile, kui kuuduste järgi ka külalistele.
Lisaks on suurest peosaalist natukene eemal väiksem puhkesaal, kus kõik pulma osalised (bänd, pulmaisa, fotograaf ja videograaf) said rahulikult peomelust natukene eemal lõõgastuda ja plaane pidada. Seal olid mugavad diivanid ja eraldi lauad toolid.

Toit oli samuti väga maitsev ja seda jätkus peo lõpuni. Kui mina kell 5:00 peokohast lahkusin, siis käis pidu väiksemas saalis veel väiksema seltskonnaga edasi ja seal oli veel süüa-juua piisavalt. Kiidan ka personali, kes oli väga mõistev ja hoolitses kõigi eest väga. Ei meil, ega ka külaistel polnud mitte ühtegi etteheidet.

All jõe ääres on ka väike varjualune, kus on võimalik laulatusi pidada. Seekordne laulatus peet aga peosaali juures terassil, kus on tehtud suuremad, istumist võimaldavad astmed. Nagu suures teatris. Väga ilus oli, sest noorpaari taga avanes ju suurepärane vaade orgu!

Kokkuvõtteks. Soovitan Vidrike Peokeskust kõigile täiesti rahuliku südamega. Suurepärane peokoht!

PS: Kui veel millegi kohta küsimusi on, siis vastan neile rõõmuga.

Päikest,
Esko
Ansambel Sleepwalkers

Priina
Võrgust väljas
Liitus: 21 Juuli 2018 - 22:15
Re: Vidrike puhkemaja
21 Juuli, 2018 - 22:16

Tere!
Tunnen huvi, kas Vidrike jääb umbes 50 inimese jaoks liiga suureks ja kõledaks?

Tänan info eest!

Esko Tepper
Kasutaja Esko Tepper pilt
Võrgust väljas
Liitus: 25 Juuli 2013 - 23:34
Re: Vidrike puhkemaja
22 Juuli, 2018 - 17:42
Priina wrote:

Tere!
Tunnen huvi, kas Vidrike jääb umbes 50 inimese jaoks liiga suureks ja kõledaks?

Tänan info eest!

Tere,

Kasutage ümaraid laudu ja siis saab ruum ilusasti täidetud. Ongi natukene rohkem inimestel hingamisruumi kui tavalistel kitsastel pidudel.

Päikest,
Esko
5154647
www.sleepwalkers.ee

ElenaFox
Võrgust väljas
Liitus: 3 Märts 2016 - 12:54
Re: Vidrike puhkemaja
3 Märts, 2016 - 13:06

Tere.Kas saite hinnapäring? Ise juba kirjutasin neile mittu korda ja vaikus.
Oleks väga tänulik info eest