Fotograafia, Fotostuudio, Tüdrukute õhtu

Firmanimi või tegijanimi

Fotograaf Mihkel Leis

Allahindlus

Pakun Pulmad.ee kaudu enda teenustele/kaupadele allahindlust
5%
Kontaktisik: 
Mihkel Leis
Tegevuspiirkond: 
Kogu Eesti
Aadress: 
Kõrtsupõllu, Vaela küla
Telefon: 
53714494
Linn: 
Kiili vald
E-Post: 
Mis keeltes võib suhelda ?: 
Eesti keel
Inglise keel
Kas on WiFi ?: 
Jah
Mugav ja tasuta parkimisvõimalus: 
Jah
Ilupildid Tartus 1960ndate Volvoga
Ilupildid Sagadi mõisas
Sügisesed pulmad ja ilupildid männimetsas
Sügisesed ilupildid päikseloojangus
Ilupildid pruudist Tartus
Päikseloojangu pildid Tallinnas
Kevadised pulmad Toilas
Sügisesed pulmad
Pulmad mererannas

Pulmad on fotograafi seisukohast võrratud, sest jäädvustada saab portreepilte nende eheduses. See üks päev on täis nii mitmeid erinevaid emotsioone, mis ootavad talletamist, et neid kümne, kahekümne viie ja viiekümne aasta pärast uuesti meenutada ning taasluua see emotsioon, mis Sind valdas pulmapäeval.

Pildistan suvel kümmekond pulma, et pulmade jäädvustamine ei muutuks konveieriks ja piltide kvaliteet ei kannataks. Minu jaoks on iga pulm eriline ja isenäoline ning teen kõik, et teie tähtis päev õnnestuks ja saaks jäädvustatud just nii, nagu teie jaoks oluline on. Olgu selle jaoks siis kahetunnine ilupiltide sessioon või kaheteisttunnine täispikk pulmapäev.

Paiknen küll Tallinna külje all, kuid pulmasid olen käinud pildistamas üle terve Eesti ning õige pea ka Eestist väljas. Kui ilmad pole pildistamissõbralikud, ootan teid ilupiltide sessioonile oma fotostuudiosse.

Kuna iga pulm on omanäoline, siis kirjuta mulle ja küsi pakkumist: leismihkel [at] gmail.com

Vaata ka:
http://www.facebook.com/mihkelleisfoto
http://www.mihkelleis.ee

Heade soovidega
Fotograaf Mihkel Leis

„Mihkel on suurepärane valik Sind ja teie tähtsat päeva jäädvustama isegi siis, kui Su kulm kipub kogu aeg kortsus olema ja te poseerimist kohe üldse ei armasta. Tulemuseks saadud pildid ületasid kõik ootused!“ – M&T, august 2017

„Mihkel on detailidele orienteeritud, hea kompositsiooni tajumisega, suurepärase suhtumise ja suhtlemisoskusega (oskab suunata ka kõige kogenumatuid hästi poseerima kehva tunnet tekitamata), väga kiire ja korrektne nii pildistamisel kui piltide töötlemisel. Soovitan!“ – EL&I, september 2016

Tegijad samast teemast !