Pulmad.ee - Elu tähtsaim lehekülg. Kogu info pulmade korraldamisest!
Lomi-lomi rituaalmassaaz
Lenne Müür
58025339
Allika, Lootvina küla, Põlva vald
Tartu

Lomi Lomi Massaaž

HAVAI PÜHA MASSAAŽ – “Armastuse vool kätes” – ava oma keha ja süda armastusele!

Lomi Lomi on ebatavaline, bioenergeetiline massaaž, mis kingib Sulle võrratu kogemuse. Lomi lomi juured pärinevad Havailt ja see baseerub Huna filosoofial, mille õpetuse kohaselt ringleb maailmas eluandev energia ‘mana’.

Iidsetel aegadel tegid Lomi-lomi massaaži vaid preestrid-müstilise tarkuse ning tervendusmeetodi valvurid. Rituaali tehti tavaliselt neile, kelle ellu olid saabumas,-või oodatud pöördepunktid.

Rohkem kui massaaž juhib seda protsessi tervendades ja inspireerides iidne ALOHA VAIM. Massaaž algab alati sellega, et tehakse taotlus spetsiaalselt inimese tervendamiseks ja tema elu armastuse energiaga väestamiseks.

Käsi, küünarnukke ja küünarvart kasutatakse dünaamiliste, sügavate liigutuste tegemiseks, mis matkivad ookeanivee mõõna, tõusu ja voolamist.

Lomi Lomi Nui massaaž hõlmab endas palju erinevaid tervendustehnikaid-lõdvestav massaaž, akupunktuur, refleksoloogia, bioteraapia, reiki.Massaaž mõjutab õrnal ja loomulikul viisil kliendi mentaalsust.

Vabastades stressi tõttu põhjustatud pinged lihastest, saadakse jagu ka erinevatest probleemidest. Vabastatud energia suunatakse edasi uutel viisidel ning uued positiivsed mustrid luuakse meie alateadlikus meeleosas.

Lomi lomi püüab vanu mustreid uuendada.

Me jõuame oma tõelise olemuseni.

Me saavutame rahu ja loomuliku tasakaalu koos optimismi, rõõmu ja tegutsemisvalmidusega.

Tule ja saa osa lomi imeilusast emotsioonist!

Massaazi kestvus ligikaudu 1,5h

Lahtioleku ajad
Vastavalt vajadusele, helistage ette
Keeled