Pulmalaen

Pulmalaen.

Pakume kõikidele noorpaaridele võimalust saada oma pulmade korraldamiseks lisaraha (kui seda vaid vaja peaks minema) ja me pakume seda laenu kõikide toodete/teenuste finantseerimiseks, kes/mis on meie kataloogis. Kui teie poolt valitud tegija pole kataloogis, siis saate talle alati öelda, et lisagu ennast ja siis saame ka finantseerida.

Süsteem on imelihtne ning vastused tulevad ka kiiresti.

Tüüpkuumaksed saate arvutada siinsamas all tabelis.

Kuidas edasi toimida?

 1. Leppige kokku tegijate hinnad
 2. Mõelge palju teil puudu jääb või vaja on
 3. Siis täitke allpool olev ankeet
 4. Meie toimetame teile vastuse hiljemalt 2 tunni jooksul tööpäevadel (va riiklikud pühad) kella 10.00st kuni 17.00ni (enamasti 24/7, aga mingid reeglid peavad ju olema)
 5. Positiivse otsuse korral, kantakse raha Pulmad.ee (elik 1/2 Mind OÜ) kontole ja sealt tehakse kanded vastavalt teie poolt valitud tegijate Pulmad.ee-le esitatud arvetele tegijate kontodele.
 6. Kui te ei taha, et teenuse eest kohe 100% raha kantakse, siis märkide see ankeedis.Kui seda märgitud ei ole, siis makstakse summa välja 100%. Arvestage, et kui esmane makse tegijale on alla 100%, siis peate selle ka tegijaja kokku leppima ja Pulmad.ee ei vastuta ja ei hakka lahendama sellest seonduvaid lahkhelisid.

Järelmaksu tavatingimused

 • Kohustuslik sissemakse puudub
 • Intress alates 0%
 • Lepingutasu alates 0 eurost
 • Maksimaalne summa kuni 10 000 eurot
 • Periood kuni 4 aastat
Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. Pulmad.ee pulmalaenu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709). Iga finantsotsuseega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 2049-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 31.12%, kuumakse suurus 197.14 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 2365.69 eurot.

Valige kuidas tahate, et teenuste/toodete eest tegijale makstakse. Kui seda märgitud ei ole, siis makstakse summa välja 100%. Arvestage, et kui esmane makse tegijale on alla 100%, siis peate selle ka tegijaja kokku leppima ja Pulmad.ee ei vastuta ja ei hakka lahendama sellest seonduvaid lahkhelisid.

CAPTCHA
Oled sa tont või inimene?