Valentinipäeva 2 = 1 pakkumine!

Autor
Valentinipäeva 2 = 1 pakkumine!

Hei armas Tegija!

Kohe kohe on käes Valentinipäev ja nagu me juba teame, siis just see päev on üks populaarsemaid kihlumise päevi üle maailma. 

Samuti algab just veebruarist alates suurem pulmade korraldamine pihta ning just praegu on õige aeg olla pruutpaaridele nähtav ja kättesaadav.

Üks parimaid viise selleks on liituda kõige suurema ja populaarsema pulmateenuste lehe, Pulmad.ee-ga ja lisada ennast meie kataloogi, olles nii nähtav kõikidele Eesti pruutpaaridele.

Valentinipäeva puhul on meil kõigile pulmateenuste pakkujatele erakordne uudis.

Veebruari lõpuni kehtib Kuldpaketile soodustus 2 = 1!!! 

 

Ehk liitudes veebruari kuus kahekesi Kuldpaketiga, maksate ainult ühe paketi aastatasu!

Pakkumine kehtib kõigile tegijatele - nii uutele, kui juba kataloogis olijatele!

Ära jäta seda imelist võimalust kasutamata ja tule saa osa Pulmad.ee perekonnast!

Kuldpaketi omanikele on ka Pulmamessil osalemine tunduvalt soodsam!

Kõikide pakettidega saate tutvuda siit!

Olge hoitud ja armastatud
Teie Pulmad.ee

Valentinipäeva 2 = 1 pakkumine!

Või äkki saad siit lisainfot?

Kuidas küsida hinnapakkumist videograafilt pulma?

Olen olnud pulmamaastikul nii pakkuja kui kliendi poolel (aidates noorpaare pulmakorraldusel teen ka ise tegijatele päringuid), mistõttu saan juba omast kogemusest öelda, kui tähtis on õige ja asjakohase informatsiooni jagamine.

Luuletused, salmid ja ütlused pulmadest, armastusest ning…

Luuletused, salmid ja ütlused pulmadest, armastusest ning abielust. Armastus on kui õhk, mida hingame. Seda ei pruugi alati näha, kuid seda tuntakse, kasutatakse ja vajatakse alati.

Pulmarongist - head ja vead ehk kuidas teha paremini ja…

Räägiks autodest ning autorongidest ja kuidas neid kõige paremini korraldada. Esimene asi, mis tuleb öelda, on kahjuks see, et ka pulmarongis kehtivad liikluseeskirjad ja neist tuleb ka kinni pidada.

Oksjonist pulmades - kui juba teha, siis teha hästi ja nii…

Oksjoni tegemisest ja mittetegemisest on minuga räägitud palju ja enamasti kardedakse, et jälle see raha ja et miks ja et pole vaja.

Kolm põhjust, miks abieluga oodata ja neli, et olete valmis!

Tere armsad Pulmad.ee lugejad! Seekordne blogi ei räägi otseselt pulmadest vaid abiellumisest üleüldse, sest olgem ausad – ilma abiellumiseta pole ka pulmi. Interneti avarustes ringi vaadates, sattusin lugema ühte inglise keelset blogi, kus toodi välja erinevaid põhjuseid , miks inimesed abielluvad ja kuidas see võib nende suhet ja tulevikku mõjutada. Olles ka ise aastaid tagasi teinud läbi lahutuse, siis oli väga huvitav seda artiklit lugedes analüüsida ka enda minevikku ning seda mis valesti läks tookord.