Võida Pulmad Buduaaris !

Autor
Võida Pulmad Buduaaris !

Hei Pulmalised!

Vaatamata hetke kriitilisele olukorrale ei maksma pead norgu lasta ja pulmamõtteid maha matta.

Ühel hetkel stabiliseerub olukord riigis ja selleks puhuks tulekski just praegu teha varakult pulmaplaane, et hiljem need siis hõlpsasti ka täide viia.

Buduaar võttis kätte ja korraldas imelise konkursi noorpaaridele, mille auhind on õige magus.

Kõigi osalejate vahel läheb loosi 20 000€ maksev pulm!

 

Jah te kuulsite õigesti ja see on teie võimalus!

Kõik tingimused ja info kuidas osaleda leiate siit!

Imelisi hetki soovides

Teie Pulmad.ee

Võida Pulmad Buduaaris !

Või äkki saad siit lisainfot?

Luuletused, salmid ja ütlused pulmadest, armastusest ning…

Luuletused, salmid ja ütlused pulmadest, armastusest ning abielust. Armastus on kui õhk, mida hingame. Seda ei pruugi alati näha, kuid seda tuntakse, kasutatakse ja vajatakse alati.

Pulmade planeerimine ehk Ideaalse pulmapeo retsept

Minu käest on küsitud tihti, et mis on ideaalse pulma retsept, kuidas planeerida. Mis on need üksikud soovitused noorpaarile, et kui need soovitused arvesse võetaks, siis saab kohe kindlasti ideaalse pulmapeo ?

Kuidas kajastada "Teie lugu"?

Ahhoi abieluranda sõudjad!

Ilutulestik pulmas, pulmailutulestik või hoopis püroetendus?

Ilutulestik pulmas, pulmailutulestik või hoopis püroetendus?Mõelge kuidas tahate, mina olen suur ilutulestiku fänn. Mulle see meeldib ning annab pulmadele palju juurde, eriti lõpus enne tordi sissetoomist ning teeb meeleolu eriti mõnusaks. Kogu see selle aastane hala teemadel kuidas linnud surnult alla kukuvad ja kuidas kodused koerad korterist ära jooksevad on korralik jama. Vabandage, aga see on väikese seltskonna ving, mis kahjuks annab tunda ka kõikidele neile, kes tavamõistusega saaksid aru, et probleemi ei ole. Yep, ma olen fänn ja mul on oma arvamus asjast, ma olen ise pürotehnik (ka mu rendifirma tegi ilutulestikke, rõhutan et tegi, sest andsime selle osa veel parematele tegijatele, sellest ajast ka näidisvideod) ja mulle meeldib, kuidas tule ja valgusega saab kunsti teha. Saab ja veel kuidas.

Pulmadega seotud kohad üle Eesti

Aegade jooksul olen proovinud meelde jätta ja ülestähendada erinevaid pulmadega seotud kohti Eestis.- et kus mis asub, mis traditsioone kuskil teha saab ja kust võiks leida parima toonekure pesa :D